Umudumuz Umut olsun

derya 2 gündür aklım sende kaldı..daha aramadı demek..bırak bence düşünme..o arayana kadar da arama...nasıl bi insan yaa...hadi karını düşünmüyosun,senden bi can olan bebeğinide mi düşünmüyosun?

amaan ayşem kusura bakma dipteyim sondayım depresyondayım yalvarırım gelde kurtar çok kötüyüm çok eşim aramadı 3 gündür burdayım:1no2::1no2:
canım bence bırak artık eşini düşünmeyi bebişe odaklan yaaaa Allah korusun bu ruh haliyle onu da kaybedecen bırak depresyonu falan şöyle derin bir nefes al bebişim benimle o bana yeter de gerisini de rabbime bırak hayırlısı neyse onu nasip etsin inşallah belki eşinden ayrılmandır bu hiç düşündün mü kimse yuvam yıkılsın istemez tamam ama böyle düşüncesiz bir kocayla da ömür geçmez unutma dünyaya bir kere geliyoruz kimse kimsenin kahrını çekmek zorunda değil boşanmak da ne ayıp ne günah sen elinden geleni yapıyorsun zaten yuvanı korumak için ama eğer karşındaki affına sığınarak anlayışsız bir ayıysa bırak gitsin ya deryam sen hamişsin anne olacaksın inşallah adam istemiyorsa onu söyle nasıl bir ortamda büyüyecek bu bebiş ya biraz akışına bırak uzak dur tavır koy düzeldi düzeldi düzelmedi bas tekmeyi gitsin yaaaaaaa offf Allah hayırlısını nasip etsin canım benim fikrim bu gerisi sana kalmış ama bebişi düşün bak yoksaaaaa:eek:klava::eek:klava:
ne yalanıııı kız nan dedin LANIN bizim kuzenin oğlunun deyiş versiyonu
nan demişimmmmm anaaaa kim demiş kız iyi bakkkkk esmaya gözlük esmaya gözlükkkkk:roflol::roflol:

kızlar ben geldim sağol razişçim çok tşk ederim canım vallah 2 gün tutum oruç ama artık tutmam bilsem ozamanda tutmazdım ama alllhım bu defa hiç birşey olmaz inş

deryacım çok üzülüyorum durumuna ama koçişini boşver sen bebişini düşün canım bırak herşey olacağına varsın anlar hatasını

seher sen bursada nerde oturuyosun?ben bursalıyım aslen ama evlenip izmire yerleştim..bursayı ailemi öyle çok özlüyorum ki...

merve 2 canım ben muradiye tarafında oturuyordum bekarken heykelde çalışıyorum halen daha ama evlenince gemliğe taşındım canım sen ne tarflardaysın

ya kızlar bizim güsel hamişimiz esmamız nerde sonra mervem yok nasipi hiç demicem o biz yokken giriyor nerdesiniz şebocum göbek tokuşturucaz nerdesin canım

birde yanmam oluyor sanki üşütmüşüm gibi biliyorum bugün sizi boğuyorum ama endişeliyim napıyım

offffffffff kimse yok yine ya nerdesiniz hamişler hamiş adayları kıslarrrrrrrrrr

merve 2 canım ben muradiye tarafında oturuyordum bekarken heykelde çalışıyorum halen daha ama evlenince gemliğe taşındım canım sen ne tarflardaysın

bende muradiyeliyim.. ailem hala orda...devlet hastanesini geçtikten sonraki 2.durak..çınarönü diye geçiyo..şimdi izmirdeyim ama..napalım kocişimi çok seviyom..onunla her yere varım..hihoyyyt

aslımcım akıntının gelmesi normal canım kafana takma valla kızlar ağırlık çöktü herkeze bana bile:)

X