Umudumuz Umut olsun

pınarcım benim eşim doğrusu istemiyodu çocuk ama beni kıramadı ben hep üzülüyodum olmucak diye oda teselli ediyodu etmesine ama onun istemediğini bilme üzüyodu beni sonra bu ay bebiş olduğunu öğrenince çok değişti çok sevindi benden daha çok dikka ediyo herşeye ama ilk başlarda çok zor oldu beni anlaması

evlendiğimiz andan itibaren istiyordum ben bebişi ama eşim istemiyordu o zamanlar.ben de senin gibi çok üzülüyordum,6ay sonra ikna oldu o da istedi,işte çabalıyoruz ama o benim kadar çabalamıyor ya da bana öyle geliyor.. allahım hakkımızda hayırlısını versin yapcak bişi yok kısmette yoksa

evlendiğimiz andan itibaren istiyordum ben bebişi ama eşim istemiyordu o zamanlar.ben de senin gibi çok üzülüyordum,6ay sonra ikna oldu o da istedi,işte çabalıyoruz ama o benim kadar çabalamıyor ya da bana öyle geliyor.. allahım hakkımızda hayırlısını versin yapcak bişi yok kısmette yoksa

çabalamıyor gibi gözüküyor pınarcığım takma kafana bunları yoksa olsun bak senden çok sevinecek inan bana bizimkini gör şimdiii uçuyooooooo:eek:

yok be esma isyan etmiyorumda edermiyim yeterki anniş olalım hayatım razıyız herşeye icabında :)

kızlar drumu aradım, akıntımı sordum son bi küçük yumurtam vardı o çatlamış olabilir mi dedim, hayır sanmıyorum dedi. sonra hocam sperm sayımı yaptırsak mı dedim, en başta söyledim ben size mutlaka yaptırmanız lazım dedi sırnaşık şey:lepi: ahahaha akşam suratını görmek istiyorum eşiminnn hihiihih:icecream:

yok be esma isyan etmiyorumda edermiyim yeterki anniş olalım hayatım razıyız herşeye icabında :)
bu mübarek günlerde bol bol dua ediyoruz o zamna tamammı içinden geldiği yalvar allaha

kızlar drumu aradım, akıntımı sordum son bi küçük yumurtam vardı o çatlamış olabilir mi dedim, hayır sanmıyorum dedi. sonra hocam sperm sayımı yaptırsak mı dedim, en başta söyledim ben size mutlaka yaptırmanız lazım dedi sırnaşık şey:lepi: ahahaha akşam suratını görmek istiyorum eşiminnn hihiihih:icecream:

kaydirigubbakcemile3 deli kızzz söyle ama bilmişlik yaparak değil tamammı adamı sinir etme süprizzzzz hadi hakkında hayırlısıı

kaydirigubbakcemile3 deli kızzz söyle ama bilmişlik yaparak değil tamammı adamı sinir etme süprizzzzz hadi hakkında hayırlısıı

tamam canım bilmişlik taslayarak sölemem merak etme cnm.
KIZLAR NERDE YAPTIRABİLİRM BU SPERM SAYIMINI? ANADOLU SAĞLIK MERKEZİNE GİDİYORUM BEN GEBZEYE AMA ORAYI ARAYIP SORDUM 127.00 TL DEDİLER ÇOK DEĞİL Mİ BU?

tamam canım bilmişlik taslayarak sölemem merak etme cnm.
KIZLAR NERDE YAPTIRABİLİRM BU SPERM SAYIMINI? ANADOLU SAĞLIK MERKEZİNE GİDİYORUM BEN GEBZEYE AMA ORAYI ARAYIP SORDUM 127.00 TL DEDİLER ÇOK DEĞİL Mİ BU?

valla fiyatı normal galiba hayatım devlettede yaıyorlar üroloji bölümünde istersen devlette yaptır parada ödemezsiniz

MEDİCAL PARKA SORDUM 100YTL :s NEYSE KIZLAR BEN DUŞA GİREYİM DÖNERİM BİRAZDAN. SPERM SAYIMI İÇİN BANA YARDIMCI OLUN KIZLAR NERDE YAPTIRAYIM? YAPTIRANLAR VARSA NERDE VE KAÇA YAPTIRDIĞINI YAZARSA ÇOK SEVİNİRİM ÖPTMM..

yaa 2 dk giremiyorum hemen ne çabuk kaynatıyorsunuz...
Esma ne diye dua ettin çok merak ettim yazsana..:)))
Şebnemcim isyan değil biliyorum ama hayırlısını dile hayatım..Gelecek bebek ben inanıyorum..
Pınarcım ben doktora aşılama için gideceğim.Gerçi bu benım fıkrım bakalım ne diyecek. eşimin sperm sayısı az o nedenle 1 yılda olmazsa gelin demişti bizim 1 yıl oldu..Bakalım ne tedavi uygulayacak..Senin yaptıracağın sayıma gelince sen ssk ile bakınıyorsan doktorun isteyebilir eşinden o sayımı..Benım doktorum istedi eşimden ssk ile bedava yaptırdık..

bencede pınar ssk lı bakınıyorsan ssk da bedevaya yaptır bursada 130-150 arası hastanelerde fiyatlar değişiyo

yaa 2 dk giremiyorum hemen ne çabuk kaynatıyorsunuz...
Esma ne diye dua ettin çok merak ettim yazsana..:)))
Şebnemcim isyan değil biliyorum ama hayırlısını dile hayatım..Gelecek bebek ben inanıyorum..
Pınarcım ben doktora aşılama için gideceğim.Gerçi bu benım fıkrım bakalım ne diyecek. eşimin sperm sayısı az o nedenle 1 yılda olmazsa gelin demişti bizim 1 yıl oldu..Bakalım ne tedavi uygulayacak..Senin yaptıracağın sayıma gelince sen ssk ile bakınıyorsan doktorun isteyebilir eşinden o sayımı..Benım doktorum istedi eşimden ssk ile bedava yaptırdık..

kız ne diye dua etcem bebek için tabikide ama özellikle test alıp eve giderken ettiğim duayı unutamıyorum hatırlamıyorum neler dediğimi tam olarak ama 15 dakikada çok şeyler istedim rabbimden kabul etti ALLAHIM sana şükürer olsun şimdi hayırlısıyl bebişimi kucağıma almama kaldı

Darısı rabbimin sizleri sevndirmesinde en yakın zamanda dualarınız ve dualarımız kabul olur inş. sizde bu güzel duyguyu tadarsınız:Saruboceq::Saruboceq:

kızlar bençıkıyorum hepinize şimdiden afiyet olsun...
aslıcım yarın sabah mutlu haberlerini bekliyoruz

ben çıkıyorumkaydirigubbakcemile kızlar herkese afiyet olsuncokacimcoook hepinizi öpüyprum Şenizyarın görüşürüz :a015:

kız ayşşşeeeeee nerelerden uyuyormusun ne yapıyorsunnnnnnn kalk oruc uyunarak tutulmazz

bende gidecem yarım saatten ama nerde bu gülşen dünürüm merve nazmiye sinem nasip pazara gitti gelemedi nerdesiniz ayooollll kız şebo sen nereye kayboldun

X