Umudumuz Umut olsun

şebocum biliyorsun belki koçiş yıllık izinde doğru dürüst evde durmuyoruz evde olsakta fırlamadan bana fırsat kalmıyor okul hazırlıkları vs.inşallah bundan sonra düzenli olarak gireceğim bende sizi çok özlüyor ve merak ediyorum hayatım benim bu ay6 pek umudum yok açıkcası treni kaçırdım 29unda yumurtlamamdı ama ben 27 sinde ve dün yaramazlık yapabildim sadece o yüzden kısmet diyorum kafama takmıyorum çünkü kaçırdığım için biliyorum ki birşey olmayacak olursada süpriz olur diyorum:sm_cool:

anladım canım bazen gelip listeyi yenileyip bişi demeden gidiyosun ya o yüsden dedim. neyse doğru okullar açılıyo ve yoğun olman normal. bu arada zaten bizi tek bi ilişki hamiş bırakıyo istediğimiz kadar ilişkiye girelim bi tanesinde bi tane sperm dölleme yapıyo o yüzden ha bütün ay uğraşmışız ha ayda bir iki birliktelik olmuş olsun kaderde varsa hamişizdir arkadaşım umuda devam herşeye rağmen. o yüzden treni kaçırdım deme

esma merve şebnem nazmiye raziye emel ayşe gülşen derya aslı pınar aylin merve2 ve diğerleri nerdesiniz ya ben geldim diye mi yazmıyorsunuz peki ben gidiyorum ortaya çıkabilirsiniz kendinize iyi bakın bye:kızgın::a015::a015:

bu arada birkaç gündür belki daha fazla iki ile dört arası site çoık yavaş ve sürekli kopuyo hayatım ayrıca bide ramazan kızma yani bazen istesekde yazamıyoruz.

kızzz yok öle gitmeceee, teselli et beni çabııııkk:KK70: nasılsın nasipcim çok özledim kız konuşamadık bayagıdır. ne var ne yok bakalım döküüül :)

pınar erkek millet böyle ama sen takma boşver. aynı şeyleri bende yaşadım. her duyduğum hakkında bilgi sahibi olmak istiyordum hatta bilmediğim için kendime kızıyodum. her duyduğumu doktoruma teyit ettirip yaptırdım. ve kendi kararımı söylüyorum hayatım ve söylediklerimin doğruluğundan da neredeyse eminim. eğer bi kadının adeti adet döngüsü düzenliyse her ay beklediğin gün tık diye regl oluyorsan, reglin aşırı sancılı değilse en fazla üç dört günde bitiyosa herşey normal demektir. o yüzden ne hormonal ne kanalların açısından bi sıkıntın yoktur. ama tabii insan baktırıp emin olmak istiyor son karar senin yani hayatım.

pınar bende eşime demiştim oda 1 sene olmassa ancak o zaman yaptırırım demişti gebelik öncesi kontrole gittiğimde bile götürememiştim yanımda

kızlar ben geldim........Nasip pınar hoşgeldiniz...
Nasip senin yokluğunu arıyoruz hayatım ama sende haklısın okullara az kaldı..Kolay gelsin şimdiden.
Pınarcım erkekler öyledir hayatım..Bence son olarak eşini götür sperm sayımı için..umarım bu ay bebek gelir ve gerek kalmaz..Gerçekten onlar için çok zor.
Bu arada kızlar benım yarınki randevum pazartesiye kaldı..Doktorumun bebeği olmuş...:))) İzinliymiş..

bir süreliğine kayboluyorum pazara gidip oğlana çorap almam lazım birazdan görüşürüz beni özleyin anacım bayyyyyyyyyyyyyyy

iyiyim sehercim yarın doktora gidemeyeceğim için biraz bozuğum o kadar..Ne yapalım bunda da vardır bir hayır...Sen nasılsın?

iyiyim sehercim yarın doktora gidemeyeceğim için biraz bozuğum o kadar..Ne yapalım bunda da vardır bir hayır...Sen nasılsın?

olsun canım takma kafana o kadar bende bakalım yarın doktora gidicem kanama durmuşmu bebeişte kalp atışı var mı bakılcak bende senin gibiyim zor geçti 10 gün anlıyacağın bide sabah olsa kaydirigubbakcemile3

pınar erkek millet böyle ama sen takma boşver. aynı şeyleri bende yaşadım. her duyduğum hakkında bilgi sahibi olmak istiyordum hatta bilmediğim için kendime kızıyodum. her duyduğumu doktoruma teyit ettirip yaptırdım. ve kendi kararımı söylüyorum hayatım ve söylediklerimin doğruluğundan da neredeyse eminim. eğer bi kadının adeti adet döngüsü düzenliyse her ay beklediğin gün tık diye regl oluyorsan, reglin aşırı sancılı değilse en fazla üç dört günde bitiyosa herşey normal demektir. o yüzden ne hormonal ne kanalların açısından bi sıkıntın yoktur. ama tabii insan baktırıp emin olmak istiyor son karar senin yani hayatım.

canım ama bende zaten yumurtlama sorunu var, hazır ben tedavi görüyorken sperm sayısına da baktıralım dedim yani onda da bi sorun varsa böle ilaçla zaman kaybetmeyiz diye düşündüm. valla bazen tedaviyi falan bırakasım geliyor. tobee tobeee.. :KK43::enbuyukkk:

bebek

Birgün birkadın çocuğunu aldırmaya karar vermiş ve aldırıyormuş.
sonra bir rüyaya dalmış rüyasın da birkırtahsiyede kar postalara bakarken bir bebrk görmüş.
Bu bebek ,mavi gözlü sarısaç lıymış. kadın bu bebeği seveceken bebek hemen ağlamaya başlamış
- Dokun ma bana demiş
kadın
-Niçin seni sev mek istiyorum? demiş çocuk hayırr sevememe seni istemi yorum demiş. H albuki kadın narkozun et kisindeyken gördüuü bi hayal miş kadın bebeğe tekrar yaklaşmak istemiş
- bebek hayır elkeme bana elme diye alı yormuş o yaşlar gözlerin den inci tanesi gibi dökülüyormuş.
- kadın seni sevmek istiyorum demiş bebeğe .
ama bebek din le memiş bebek o kadar güzel mişki yaşlar gözlerin den in ci tanesi gibi akıp ini yormuş.
kadın bebeğe sormuş:
- senin annen yok mu ? demiş.
bebek:
- benim anna m sen din ama beni al dır mayı düşün dün diye ağlıyormuş. bebeğin şiirin liği san ki bir melek miş.
kadın şaşırmış.
- senin annen ben miğim ?
-sendin ama ben beni aldırdın .
- inan mıyorum demiş kadın
kadın atattürke ben zeyen bu çocuk nasıl onun kızı ola bilirdiki ama sdanki kadına allahtan gelen bi işarett miş . kadın bebeğini aldırın ca aallah ona işarett gön dermiş.
kadın daha şaş kınlıktay mış.
kadın narkozun et kisin den uyanan kadın kar şı sın da bir dok tor görmüş dok tor bi çiçek alıp kadına
- buyr5un bu çiçek size dkr al dıdırdın bebek bir kızdı demişdkr ve hikaye bit miş........

pınar bende eşime demiştim oda 1 sene olmassa ancak o zaman yaptırırım demişti gebelik öncesi kontrole gittiğimde bile götürememiştim yanımda

valla bu ay zaten adet olcakmışım gibi geliyor, önümüzdeki ay istediği kadar kassın kendisi de gitcek dra o kadar. neden ben boşuna kendim tedavi olayım ki..

kızlar ben geldim........Nasip pınar hoşgeldiniz...
Nasip senin yokluğunu arıyoruz hayatım ama sende haklısın okullara az kaldı..Kolay gelsin şimdiden.
Pınarcım erkekler öyledir hayatım..Bence son olarak eşini götür sperm sayımı için..umarım bu ay bebek gelir ve gerek kalmaz..Gerçekten onlar için çok zor.
Bu arada kızlar benım yarınki randevum pazartesiye kaldı..Doktorumun bebeği olmuş...:))) İzinliymiş..

canım bu aydan umudum kalmadı,hayırlısı olur insallah..hayırlısı olsun hakkımızda. canım sen neden dra gitcektin?

canım ama bende zaten yumurtlama sorunu var, hazır ben tedavi görüyorken sperm sayısına da baktıralım dedim yani onda da bi sorun varsa böle ilaçla zaman kaybetmeyiz diye düşündüm. valla bazen tedaviyi falan bırakasım geliyor. tobee tobeee.. :KK43::enbuyukkk:

o ayrı tabi haklısın yani. mutlaka sperm testi yaptırması lazım bazen kadın çok doğurgan oluyo zırt hamiş kalıyo bazı erkek maşallah hızlı oluyo karısını zırt hamiş bırakıyo ama bazen ne kadın da iş vaaaar ne adamda o zaman yavaş ilerliyo herşey for example bizzzz neyse o yüzden kesinlikle tüm verileri bilerek yol katetmek lazım ama nedense erkekler bunu gurur meselesi yapıyolar. bence çok üstüne gitme daha sakin ol anlayış göster ama dediğinide tatlı dille yaptır. :1hug:

bebek

Birgün birkadın çocuğunu aldırmaya karar vermiş ve aldırıyormuş.
sonra bir rüyaya dalmış rüyasın da birkırtahsiyede kar postalara bakarken bir bebrk görmüş.
Bu bebek ,mavi gözlü sarısaç lıymış. kadın bu bebeği seveceken bebek hemen ağlamaya başlamış
- Dokun ma bana demiş
kadın
-Niçin seni sev mek istiyorum? demiş çocuk hayırr sevememe seni istemi yorum demiş. H albuki kadın narkozun et kisindeyken gördüuü bi hayal miş kadın bebeğe tekrar yaklaşmak istemiş
- bebek hayır elkeme bana elme diye alı yormuş o yaşlar gözlerin den inci tanesi gibi dökülüyormuş.
- kadın seni sevmek istiyorum demiş bebeğe .
ama bebek din le memiş bebek o kadar güzel mişki yaşlar gözlerin den in ci tanesi gibi akıp ini yormuş.
kadın bebeğe sormuş:
- senin annen yok mu ? demiş.
bebek:
- benim anna m sen din ama beni al dır mayı düşün dün diye ağlıyormuş. bebeğin şiirin liği san ki bir melek miş.
kadın şaşırmış.
- senin annen ben miğim ?
-sendin ama ben beni aldırdın .
- inan mıyorum demiş kadın
kadın atattürke ben zeyen bu çocuk nasıl onun kızı ola bilirdiki ama sdanki kadına allahtan gelen bi işarett miş . kadın bebeğini aldırın ca aallah ona işarett gön dermiş.
kadın daha şaş kınlıktay mış.
kadın narkozun et kisin den uyanan kadın kar şı sın da bir dok tor görmüş dok tor bi çiçek alıp kadına
- buyr5un bu çiçek size dkr al dıdırdın bebek bir kızdı demişdkr ve hikaye bit miş........

ayy korkunç yaa. allahım bebek istemeyenlere verme ki aldırmak zorunda kalmasınlar, bizim gibi isteyenlere ver kii umudumuz olsuuunnn..

o ayrı tabi haklısın yani. mutlaka sperm testi yaptırması lazım bazen kadın çok doğurgan oluyo zırt hamiş kalıyo bazı erkek maşallah hızlı oluyo karısını zırt hamiş bırakıyo ama bazen ne kadın da iş vaaaar ne adamda o zaman yavaş ilerliyo herşey for example bizzzz neyse o yüzden kesinlikle tüm verileri bilerek yol katetmek lazım ama nedense erkekler bunu gurur meselesi yapıyolar. bence çok üstüne gitme daha sakin ol anlayış göster ama dediğinide tatlı dille yaptır. :1hug:

evt şebnemim çok haklısın. adet günümü bekliyorum şimdi, adetin 3.günü doktora gideceğim nasılsa ve drla konuşcam o zaman,illaki eşimi çağıracak ben konuşunca. o zaman arada ben olmicam ki aramız bozulmicak en güzeli. kendim muhatap olmim yanee. ay benim kocam hiç böle şeyleri takcak adam değil ama erkekliklerine afedersiniz bişi sürdürmüyolar haa. yoksa melek gibi kocam var ama ..

söz konusu erkeklik olunca pınar baş etmesi zor oluyo onlarlla bendede var bitane melek gibi ama bi yandanda başımın belası hemde tatlı bela

seherceğim saol hayatım ne üzülüyorum böyle insanlara insan canına nasıl kıyabilir ya biz bişey olacak diye kafaları yerken onların yaptıklaarına bakkk

işte herişte bi hikmet var muhakkak ama allahım niye bunlara veriyosun bize vermiyosun anlamış değilim. çocuğu olanlar bi dünya şikayet ederler şöyle sıkıntı böyle sıkıntı işte çocuğun varsa derdin var ağlar zırlar yemez içmez uyutmaz bi yere çıkamassın tatil yapamassın herşey çocuğa endeksli çoculklar patron anne baba işçi vs vs diye hep şikayet ederler biz herşeye razıyız tek istediğimiz hayırlı sağlıkllı ömürlü çocuklarla mutlu hayat ama hep yek hep yek nası bi terazi bu anlamıyorum

ablam dün bana, "birşeyi çok istemeyeceksin, çok istersen allah seni onunla sınar" dedi. off nasıl istemeyeyim bilmiyorum ki..

söz konusu erkeklik olunca pınar baş etmesi zor oluyo onlarlla bendede var bitane melek gibi ama bi yandanda başımın belası hemde tatlı bela

allah başımızdan eksik etmesin insallah ama allahım yalvarıyorum sana eşlerimiz bizi anlasın, içimizdeki kıvılcım onları da sarsıınnn.. amiiinn

işte herişte bi hikmet var muhakkak ama allahım niye bunlara veriyosun bize vermiyosun anlamış değilim. çocuğu olanlar bi dünya şikayet ederler şöyle sıkıntı böyle sıkıntı işte çocuğun varsa derdin var ağlar zırlar yemez içmez uyutmaz bi yere çıkamassın tatil yapamassın herşey çocuğa endeksli çoculklar patron anne baba işçi vs vs diye hep şikayet ederler biz herşeye razıyız tek istediğimiz hayırlı sağlıkllı ömürlü çocuklarla mutlu hayat ama hep yek hep yek nası bi terazi bu anlamıyorum

kız mübarek gün isyan yok bol bol dua et yoksa yersin oklavayııı allahım banada ver tek uyutmasın de 9 ay mide bulantısından bıktırsın de ama ver de ters yerlerden dua et tutar belki bende epey saçma dua etmiştim hatırlıyorum oldu dua herşeyden önce san gönderdim mesajı okudunmu duayla ilgiliydi buraya koyabilsemde kızlarda okuyabilseler

allah başımızdan eksik etmesin insallah ama allahım yalvarıyorum sana eşlerimiz bizi anlasın, içimizdeki kıvılcım onları da sarsıınnn.. amiiinn

pınarcım benim eşim doğrusu istemiyodu çocuk ama beni kıramadı ben hep üzülüyodum olmucak diye oda teselli ediyodu etmesine ama onun istemediğini bilme üzüyodu beni sonra bu ay bebiş olduğunu öğrenince çok değişti çok sevindi benden daha çok dikka ediyo herşeye ama ilk başlarda çok zor oldu beni anlaması

X