Umudumuz Umut olsun

evet esma herkes gidiyo kızlar öğlende uykuya yattı kalkamadılar galiba hiçbiri yok

bende burdayım bi yere gitmedim ayol
ama uykum geldi kolumu kaldırcak halim yok valla okuyorumm

benim mesajlarda yukarılarda çıkıyo emelin benide aşağı çekmesi gerekiyo galiba

bende eve gidiyorum kızlar gidip eve bakim işime gücüme yoksa burda oturup kalcam uyucam nerdeyse ya öpüldünüz canım. yarın görüşürüz. seher sende doktora gitcen dimi hadi hayırlısıyla git hayırlsııyla gel canım. iyi haberlerini bekliyoz. aslıııııı sende iyi haberlerle gel bay bayyyy

ben burdayım ama yazmıyorum ben yazmaya başlayınca herkes kayboluyor en iyisi sessiz sedasız okumak:dilcikar:

pınar oy birliğiyle karar verildi sskya gidiyorsun hayatım anlaşıldmı

yaa 2 dk giremiyorum hemen ne çabuk kaynatıyorsunuz...
Esma ne diye dua ettin çok merak ettim yazsana..:)))
Şebnemcim isyan değil biliyorum ama hayırlısını dile hayatım..Gelecek bebek ben inanıyorum..
Pınarcım ben doktora aşılama için gideceğim.Gerçi bu benım fıkrım bakalım ne diyecek. eşimin sperm sayısı az o nedenle 1 yılda olmazsa gelin demişti bizim 1 yıl oldu..Bakalım ne tedavi uygulayacak..Senin yaptıracağın sayıma gelince sen ssk ile bakınıyorsan doktorun isteyebilir eşinden o sayımı..Benım doktorum istedi eşimden ssk ile bedava yaptırdık..

bencede pınar ssk lı bakınıyorsan ssk da bedevaya yaptır bursada 130-150 arası hastanelerde fiyatlar değişiyo

kızlar bağkurluyum ama ne bileyim ya devlet hastanelerine çok güvenilmiyor artık. drum burda yaptırın sonuç daha güvenilir olur dedi. bi de eğer eşimin spermi azsa direk aşılama m yapacaklar?? ayy kafam bulandılaelaelaelaelae

iyi akşamlar şebnemcim hayırlı haberlerle gelirim inşallah yarın nasipim canım valla bak herkes gidiyo kız kimse öle düşünmüyo valla ya işi oluyo ya bi aksilik canım

kızlar bağkurluyum ama ne bileyim ya devlet hastanelerine çok güvenilmiyor artık. drum burda yaptırın sonuç daha güvenilir olur dedi. bi de eğer eşimin spermi azsa direk aşılama m yapacaklar?? ayy kafam bulandılaelaelaelaelae

valla sen bak pınarcım aşılama yapabilirler ama belkide bu ay tutmuş olabilirdeki inşallah tutmuştur:Saruboceq:

bende eve gidiyorum kızlar gidip eve bakim işime gücüme yoksa burda oturup kalcam uyucam nerdeyse ya öpüldünüz canım. yarın görüşürüz. seher sende doktora gitcen dimi hadi hayırlısıyla git hayırlsııyla gel canım. iyi haberlerini bekliyoz. aslıııııı sende iyi haberlerle gel bay bayyyy
hadi iyi akşamlar cicim öptüm seni kocaman
ben burdayım ama yazmıyorum ben yazmaya başlayınca herkes kayboluyor en iyisi sessiz sedasız okumak:dilcikar:
sen oklavayı özledin galiba canımm ne dersen hep kimsecikler yokken geliyorsunnnn:mymeka:

canım test bu yapılan şey aynı bence ilk olarak devlette yaptırın zaten dr. 4 gün ilişki yasağı verecek sonra vereceksinizi spermi sen bilirsin tabikide

kızlar bende birazdan çıkacağımmmm hepinize iyi akşamlar hayırlı iftarlar öpüldünüzzz

tmm kızlar kendinize iyi bakın hayırlı iftarlar. öptüm hepinizi yarın görüşürz. ben daha burdayım

X