Umudumuz Umut olsun

ayyy inşallah.varyaa dedimya ben ahdım olsun.eğer başka türlü hamile olduğumu öğrenirsemde sırf şunu görmek için test alacam ve yapcem...:kızgın:
bi de fotosunu buraya koyacaan gülümhihoyyyt
kızlar hakkaten bundan sonra pozitif test örneklerimizin fotolarını da paylaşalım mııı:içelim:
inşallah yani

neyse kızlar kaçar ben yarın hayırlı güzel haberleri yazarım inşallah.hepinizi seviyorum allaha emanet olsun.bebişli akşamlar dilerim..

kız niye yokkkkkkk:eek:klava::eek:klava:canım yatak odasında herşey mübahtır yok olmadı orda da yasak var ama onu biliyon tabiiiii onun haricinde herşey mübahtır hatta eşine süslenmen sünnettir kızzz hiç mi duymadın sennnn neyse yap bakim alışverişiniii haydin kolay gelsinnn:1hug:

vallahi duymadım, bir yasağı bilirim ammaaaa süslenmenin sünnet olduğunu bilmezdim vay beee daha neler öörencez ayşecim senden kaydirigubbakcemile2

ayyy inşallah.varyaa dedimya ben ahdım olsun.eğer başka türlü hamile olduğumu öğrenirsemde sırf şunu görmek için test alacam ve yapcem...:kızgın:

ben öyle yaptım ya canım tek çizgi görmekten sıkılmıştım regl 5gün gecikmişti bende kist oldu gene dedim doktora gitcektim sabah gelirken işe kimseden habersiz verdim kan tahlilini öğlen 12de aldım 1668 anammm şook şok sonra inat olsun diye aldım eczaneden test yaptım anında çıkıverdi çift çizgi ohh dedim canıma değsin..hala daha durur test evde geçen akşam baktım hatta

bismillaaaaaaaaaah eşim ağ bağlantılarıma girip yazdıklarımı mı okudu nedir:))))) sinemaya gidiyoruz kızlar, haydi öptüm sizi, ben çıkıyorum, geceyi es geçmeyin, şebnem buralardaysan sözüm sana ayrıyetten. öptüm sizi kızlaaaaaaaar, haydi baş baş

bismillaaaaaaaaaah eşim ağ bağlantılarıma girip yazdıklarımı mı okudu nedir:))))) sinemaya gidiyoruz kızlar, haydi öptüm sizi, ben çıkıyorum, geceyi es geçmeyin, şebnem buralardaysan sözüm sana ayrıyetten. öptüm sizi kızlaaaaaaaar, haydi baş baş

:roflol: hadi iyi eğlenceleeer gülümhihoyyyt

hadiii benimkide bana çiçekkk alsınnnnnn ozamannnhihoyyyt

aylinim baştan ikinci resim hani yanında ok işareti varyaaa o hamişlik testi değil ovülasyon kiti kartuşuuuu bende ondan çokk varrrrrrkaydirigubbakcemile3
gülsümüm güle güle git hayırlı haberlerle gel canımmmm:1hug:
ayşem öğrenmenin yaşı yokturrrrr:nazar:
mervem at onu bakimmmmmmm:eek:klava:yenisini koyacan inşallah en kısa zamandaaaa:1hug:
ben de ikiledim aslında ilki yetmiyomuş gibiiiiiii:roflol::roflol:

güle güle git deeeeeee ne iş anlamadım hadi seni okudu bizi okuyamaz dimiiiiiii bilelimde ona göre yazalım malum ipin ucu kaçtı bu sıralarrrr:kahve:
:roflol::roflol::roflol::roflol:

aylinim baştan ikinci resim hani yanında ok işareti varyaaa o hamişlik testi değil ovülasyon kiti kartuşuuuu bende ondan çokk varrrrrrkaydirigubbakcemile3
gülsümüm güle güle git hayırlı haberlerle gel canımmmm:1hug:
ayşem öğrenmenin yaşı yokturrrrr:nazar:
mervem at onu bakimmmmmmm:eek:klava:yenisini koyacan inşallah en kısa zamandaaaa:1hug:
ben de ikiledim aslında ilki yetmiyomuş gibiiiiiii:roflol::roflol:
neyse o zaman onu eledik, diğer üçünden görelim tez vakitte inşallah:dance:

canlarım yeğenlerim sürpriz yaptııı ama ikisi de tam bir pc delisii ben mecburen kalkıyorumm arada gelebilirsem gelirim yanınızaaa şimdilik hoşçakalınnn Allaha emanet olunnnna.s.

canlarım yeğenlerim sürpriz yaptııı ama ikisi de tam bir pc delisii ben mecburen kalkıyorumm arada gelebilirsem gelirim yanınızaaa şimdilik hoşçakalınnn Allaha emanet olunnnna.s.

sen ve bebişin de canımkaydirigubbakcemile3
ben de kaçıyorum kızlar, akşama misafir var, öpüldünüzzŞeniz

ben geldim ama kimse kalmamış...neyse çok hoştu muhabbetiniz...allah bozmasın inşallah...biz iyiyiz şükür...bu sabah ilk defa elimle hissettim oğluşumun minik hareketlerini...rabbim hepinize bu güzellikleri yaşatsın can yoldaşlarım...sizi seviyoruzzzzzzzzz.....

hoşgeldin merve2cim ne güzel yaaa allahım inşallah bizde böyle hissetcez birgün
iyi akşamlar aylincim ayşecim gülsümcüm hadi hayırlı haberle gel allah yardımcın olsun
bende kaçtım hepinizi öpüyorumŞeniz

günaydın kızlar allah muhabbetinizi bozmasın canlarım ben çok sık katılamicam arada yazarım iyiyim dünde çalışma olmadı yazdıklarınızı gülerek okudum moralimi düzelttiniz neyse ben kaçtım hepinizi tek tek öpüyorum kendinize iyi bakın

TOPİĞİMİZİN GÜZEL ANNELERİ
* Boddim......................................( Esma )..........17.09.1987 Batuhan
* Emelyucel.................................( Emel )............02.03.1982 Yiğit
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )........29.03.1979 İdil

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* nazers......................................( Nazmiye )......09.03.1984
* ssensun...................................( Seher )..........31.07.1982
* aslımmm................................. ( Aslı ).............28.01.1985
* myhope....................................( Ayşe )...........06.12..1974
* nicole78...................................( Merve ).............01.12.1978
* aabeyazmelek..........................( Feyza)............24.09.1984

* melankolia.............................. ( Pınar )............26.02.1985
* rasema.......................................(Semr a.)................10.01.??

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* raziş...................................15 Nisan ( Raziye )............03.06.1984
* cetrefilli...............................18 Nisan (Ayşe )..............
* Rahel..................................24 Nisan ( Emel )..............15.02.1978
* crazybaby.......................... 29 Nisan ( Nasip )...........28.01.1972
*zeytin1007....................................... . (Sinem).............25.10.1982
* aylint............................................ .....(Aylin)...............11.04.1979
* alabama......................................... .( Şebnem )...........07.08.1971
* cancer............................................ ..( Merve ).............23.06.1982
* bbaran............................................ .. (Beyza )..............
* asiş.............................................. ..... ( Asiye ).............15.02.1981

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE

günaydın kızlar
nasılsınız bakalım ? geçmişi okuyamadım çok uzun daha müsait bir zamanımda okurum.
varmı yeni gelişmeler?
benim bilgisay arızalıydı babamızı bekledik tamir edilmesi için o yüzden giremedimsenağlama
beni merak eden yada etmeyen sağolsun:dilcikar:

kız ayşe sen 3 kere aradım telefonuama cevap vermedin bırak cevap vermeyi tenezzül edip
aramadın bile hadi kontörün olmayabilir insan bi çağrı atardı be çok kızgınım sanakötükedihüso

günaydınnn nasip:) hoşgeldin umut kapısına nasılsın

sinem olmadı mı çalışmaa aaa niye kız barışma seviş dedi aylin sana okadar:))

X