Umudumuz Umut olsun

sen de mi istiyon, gel gülüm sana da yapayım:teselli:
ver son adet tarihin ile adet döneminin ne kadar sürdüğünü

26 gün sürüyo aylincim son kez de 23 martta oldum, inşallah da önümüzdeki 9 ay boyunca da olmam innnşalllaaaah:Saruboceq:

hadi bakalım, aylinin yaptığı takvimler uğurlu geliyomuş, teker teker şişiyomuş karnımız alllaaaaaaah o zaman bu işi ticarete dökersin be aylinsırnaşık şey
ne diyosun nevgül iyi fikir deil mi, ilk müşterileri biz oluruz, reklamlarında oynatır aylin bizidelikafaduldendelikafadulden

26 gün sürüyo aylincim son kez de 23 martta oldum, inşallah da önümüzdeki 9 ay boyunca da olmam innnşalllaaaah:Saruboceq:
gülüm ahada takvimiiiin hihoyyyt
http://tt.lilypie.com/Vba5p3.png?r=cd84931
hadi innşallahhhh:Saruboceq:
dökmeeeeem, Allah rızası için yaparıııım:asigim:
kendime de yapsa mıydımki:uhm::roflol:

inşallaaaahh yaa evet hiç fena fikir değil.CADIARZU inşallah uğurlu gelir ben ilkkez uyguluyorum allahda ol derse olur inşallah.

bu arada kızlar sıkıyorum belki sizi ama randevume tam 3 saat kaldı.şaşkaloz gibiyim ne düşündüğümü bile bilmiyorum.hiç dr dan iyi yada kötü bişey duyacam diye geçmiyo aklımdan ölesine bekliyom.görelim mevlam neylemiş neylemişse başım gözüm üstüne.duaya başlayabilirsiniz allah rızası için.

inşallaaaahh yaa evet hiç fena fikir değil.CADIARZU inşallah uğurlu gelir ben ilkkez uyguluyorum allahda ol derse olur inşallah.
deliler beni kat kat strese sokacaklar, amanın benim takvimim kimde vardı, aman hamiş kalacak mı diyeeee:roflol:
Allah yazmışsa olur, beni strese sokmayın ulennnnklava::roflol:

ayyyy fıstığım yaa dökmem diyo allah rızası için diyo ayyy yerim senii yerim inşallah rabbim güldürür hepimizi.
aminnn
sen böyle dedikten sonra inşallah, güzel haberler alırsınhihoyyyt

deliler beni kat kat strese sokacaklar, amanın benim takvimim kimde vardı, aman hamiş kalacak mı diyeeee:roflol:
Allah yazmışsa olur, beni strese sokmayın ulennnnklava::roflol:

:roflol::roflol::roflol: sen strese girmee yavruuuu:roflol:

inşallah işe yarar canımmmmm:1hug:
he uyu uyu da bebişi leylekler getirsinnnnnklava:klava:
kız aranızda en uykucu benim ve saat kurup sabahın köründe çalışma yapan yine benimmmm işe de yaradı bak söylemesi benden yaniiiii
aha bi uykucu dahaaaaaklava:klava:
geçmiş olsun ayşecim dikkat edin alperenle kendinize sonuçların iyi çıkmasına çok sevindim sonuna kadar iyi olur inşallah:Saruboceq:
sağol canımmmm aminnnnnnn inşallahhhhhhhhh:Saruboceq:
geçmiş olsun yaa çok üzüldüm Allah yardımcısı olsunn:Saruboceq:
canımmm sonu bebiş olur inşallahhhhhhh:Saruboceq:
ne kaynatmışsınız be maşallah oku oku bitmediiiii amanin topik eski haline mi dönüyor neeeee:teytey::teytey::teytey:
bu arada aylinim sölemeden geçemicimmm ben aslında kağıt mutfak havlusu demiştim tıpa olaraktannnn bez değillllişe yarıyo tecrübeyle sabittir ama ötekide olur herhaldeeeeeeee

gülüm ahada takvimiiiin hihoyyyt
http://tt.lilypie.com/Vba5p3.png?r=cd84931

hadi innşallahhhh:Saruboceq:
dökmeeeeem, Allah rızası için yaparıııım:asigim:
kendime de yapsa mıydımki:uhm::roflol:
ehehe sen zannettin ki tabi bu ayşe cin gibi hemencecik bu takvimi nereye koyması bulacaktır:roflol::roflol: nerde kız bende o kabiliyet. bacılarım nereye konuluyor bu takvim yahu
ellerine emeğine sağlık aylincim:1hug:
aşkolsun canım yaaaa ne sıkması, haklısın tabiii

tamam girmiyom tabi, ne giricem:1closedeyes:
psikopata bağlarmışım, gülsüm bugün yumurtlican sen, bu gece sıkı çalış, ayşe sen çalıştın mıklava:klava:klava: diyeee

sağol ya iyiki varsınız iyiki bulmuşum burayı.:1hug: bugece çalışmam lazımdaa kurtlar vadisi erken biterse inşallah.çok gece kalınca strese giriyorum ne zaman uyyacam diye.:roflol:

ahanda adaşım gelmiş, eli oklavalı gelmiş nasılsın canım bebiş nasıl? bu arada nasip nerelerde yaa haber alan var mı? raziş gözümü açtı hakkaten eskileri hiç sormuyoruz kaynatıp duruyoruz, beyzaaaam, emel, sema vardı bi o da yok, daha da hatırlayamadıklarım nerelerdesiniz kızlaaaaaar

tamam girmiyom tabi, ne giricem:1closedeyes:
psikopata bağlarmışım, gülsüm bugün yumurtlican sen, bu gece sıkı çalış, ayşe sen çalıştın mıklava:klava:klava: diyeee

aman bugün de oklavayı alan geliyosüprizzzzz
aylin valla çalıştım, ezber ettim, teorikte hallettim pratiğe dökme zamanıdır:içelim:

valla ayşem işe yaradığı ortada maşallahhihoyyyt valla hemmen kapattım kapıyı dün:roflol:
hııı, biliyon sandımdı, gülüm, kullanıcı paneline tıkla, profili düzenle de sonra, oranın da en altta bi yerde kilo-doğum takip çizelgesi miydi ne, oraya bu verdiğim adresi yapıştır, değişiklikleri kaydet de oldu da bitti maşallahkaydirigubbakcemile5
sağol ya iyiki varsınız iyiki bulmuşum burayı.:1hug: bugece çalışmam lazımdaa kurtlar vadisi erken biterse inşallah.çok gece kalınca strese giriyorum ne zaman uyyacam diye.:roflol:
hıh gir strese ondan bundan, kuştan böcektenklava:klava:klava: sonra da çatlamamış yumurta koleksiyonu mu yapacanklava: bi kurtlar vadisi kaldıydı:mymeka:

bende değil be aylinim kocişim izliyo pür dikkat.bebek yaparken öyle pür dikkat kesilse şimdiye 3 çocuk olurdu.:roflol::roflol::roflol:

bomba gibiyizzzzzzzhihoyyythihoyyythihoyyyt
hemen sayayım canımmmmm
esmamla batuşumm emoşumla mertim gülşenimle idilim nazmiyem aslım seherim feyzam sinemim pınarım semram nikolüm şebbom nasipim mervem rahelim asişim razişim aylinim beyzam zeytinim ayşem gülsümüm birde bennnnnnnnnn ha bi ara gelip sırra kadem basanlarda var tabiiiii neşelim zeynebim gibiiiii eh unttuğum varsada affolaa bunlar kalmış aklımdaaaakaydirigubbakcemile3
bende değil be aylinim kocişim izliyo pür dikkat.bebek yaparken öyle pür dikkat kesilse şimdiye 3 çocuk olurdu.:roflol::roflol::roflol:

taktik 1:şartelleri indirrr mumlar altında ormantik bir gece geçirrrrrrr
taktik 2:şow tv frekanslarını öyle bir bozki eşin bile düzeltemesinnnn
taktik 3:şöle en seksapellisinden örtülü çıplak göstereninden bi gecelik ayarlaa dantelli mantelli ama örteceğine hepten gösterenindennnn sür sürüştürrr parfüme bulannn geç eşinin karşısınaaa ya bennnnn ya polattttttt yap tercihiniiiiiii deeeee:roflol::roflol::roflol:
benden bu kadar eklemek isteyen varsa buyursunnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…