Umudumuz Umut olsun

canımmmmmmmm benimm inşallahh kızz doğru diyosun kadıköyden kalkar gelirsin maltepeye artık yardıma bana :emir_bebek: tek başıma bakamam en yakın sensin sanırım..

gülşen,şebo,aslım karşıda..emel, esma,ayşe ve nasipi saymıyorum bile tee uzaklardalar.. ee geriye nazımı çekecek sen varsınkaydirigubbakcemile3

gelirim tabi lafı olurmu kızım ya
hem yeğenimide bol bol görürürm ne güsel:emir_bebek::emir_bebek:

hadii bakalımmm merve için dua kampanyasıııı başlatıyorumm:Saruboceq: sonra sıradakine sırayla dua edelimm ramazanda gelioohihoyyyt

nasipp gelde listeyi bi göster görelimm kimler varr:teytey:

nasip tam kaçak biri askere gidiyodu galiba öyle bişi hatırlıyorum. esmamm sen nasılsın bebiş nasıl. ay yerim ben onun resmini ne kadar büyümüş ya inanamıyorum 13 haftalık ama net belli oluyo hatları. maşalllah maşallah nazar değmesin batuya

kızlar bana müsade dr araştırıcam biras değiştirmeyi düşünüyordum iyi bakın kendinize öptüm

esmacım şimdi görüyorum ya kusura bakma tatlım iyiyim sebn nasılsın

ikidir seslendim beni görmedin yani öyle miiiii:mymeka:
tamam sinemim silinmiştir listemden canım madem beni göremiyon ben de seni görmem bundan sonra olur biter başkası oklavalasın artık seniii:dilcikar::dilcikar::dilcikar:

medipolü tavsiye edebilirim sinemcim..

tya ben medipole gidiyorumö zatende banu hanıma pek memnun değilim lewyla hanımda o kadar yoğunki bugün aradım 11 eylüle randevu veriyor
ordaki eski dr um kadıköy şifaya geçti bilmiyorum senin bildiğin dr kim medipolde

a.s.
ikidir seslendim beni görmedin yani öyle miiiii:mymeka:
tamam sinemim silinmiştir listemden canım madem beni göremiyon ben de seni görmem bundan sonra olur biter başkası oklavalasın artık seniii:dilcikar::dilcikar::dilcikar:

görmedim valla tatlım ya
bugün moralim saçma sapan
hastalanıyommu olmuyommu belli değil deli olcam
sabah pembelik geldi diyorum kesildi şimdi
dr arıyorum bulamıyorum deli olcam

yoksa ayşem unutur görmezmiyim hiç tatlım benim özür dilerim

tya ben medipole gidiyorumö zatende banu hanıma pek memnun değilim lewyla hanımda o kadar yoğunki bugün aradım 11 eylüle randevu veriyor
ordaki eski dr um kadıköy şifaya geçti bilmiyorum senin bildiğin dr kim medipolde

sema hanım veya bahar hanım var tanıdığım biri kuzenimin diğeride gelinimizin doktoru onlardan dolayı tavsiye ediyorum. bende hamiş kalayım bahar hanıma gitcem inşallahh.. sema hanım daha yoğun oluyormuş..

sinem cim dur bakalım hayatım belki arkası gelmez pembeliklerin...
merve sen doğur ben Ankaradan gelirim sana...Oooo bak talip çok ona göre seç beğen al...
esma senin batu ne güzel yatıyor öyle valla...Ayyy çok süper bir resim olmış valla..

sema hanım veya bahar hanım var tanıdığım biri kuzenimin diğeride gelinimizin doktoru onlardan dolayı tavsiye ediyorum. bende hamiş kalayım bahar hanıma gitcem inşallahh.. sema hanım daha yoğun oluyormuş..

sema hanım meical park göztepeye geçti zaten medipolde değil artık tatlım

sinem cim dur bakalım hayatım belki arkası gelmez pembeliklerin...
merve sen doğur ben Ankaradan gelirim sana...Oooo bak talip çok ona göre seç beğen al...
esma senin batu ne güzel yatıyor öyle valla...Ayyy çok süper bir resim olmış valla..
ooohh süper kız hepinizi isterimm benn herkess gelsinnn...
sema hanım meical park göztepeye geçti zaten medipolde değil artık tatlım

hadi ya kaçırmışım ben onu kafamçokkarıştı ozmn sende bahar hnma git bakarsın hastanede göbeklerimizi tokuştururuz:CüvCüv:

Grup84'ün bu şarkısını bebeğinii bekleyen umudu hiç bitmeyenn arkadaşlarımıza yazıyorumm..

Hadi kurtar beni bu azaptan..
Gel kurtar beni
Yine eskisi gibi,bi baba sevgisi gibi
Ağır ve yavaş..

Hayat okadar acımasız ki sevgilim
Verdiği herseyi geri alırda sonu gelmez
O gün gelir yüzleşirsin geçmişinle
Sokaklar dile gelir söylemezler umut nerde?
Hadi kurtar beni bu hayattan
Gel kurtar beni bu azaptan
Hadi kurtar beni yine eskisi gibi bi baba sefkati gibi
Ağır ve yavaş...

Gel kurtar beni bu azaptan...bebeğimmmmm

X