Umudumuz Umut olsun

mreveciğim sen ölçtünmü canımmmm ateşini

ölçtüm cnm bu sabah 37 çıktı

günaydın hamişlerimmmmmhihoyyythihoyyyt
esmam mervem gülşenim rahelim razişim deryam aslım şebbom asişim hepinize günaydınnnnnnn(hamişlerim dedim huuu merve aslıııııııı razişşşşş varmı başkaCADIARZUneyse hamişsiniz işte bak bende hamişimmmm:roflol::roflol:)
neyse şimdilik bu yeter toptan hepinize mucuks mucuks hamişlerim benimmmmmŞenizŞeniz
yesinn hamiş merveee seniiŞeniz

mervecim canım inşallah kalbinden geçen karnındadır :))))))))))
ayşe aslı hoşgeldin..
umarım bu ay en az 3 hamişimiz olur...
Bu arada ben 3 eylüle randevu aldım..Dua edin doktorumun vereceği tedavi güzel sonuçlar versin...

mervecim canım inşallah kalbinden geçen karnındadır :))))))))))
ayşe aslı hoşgeldin..
umarım bu ay en az 3 hamişimiz olur...
Bu arada ben 3 eylüle randevu aldım..Dua edin doktorumun vereceği tedavi güzel sonuçlar versin...

amin canımmm hadi bakalım 3 eylül az kalmış seninde inşallahh doktor güzel şeyler söyler canım arkadaşım listemizz pembişlenir..

amin canımm...inşallah listemizdeki herkes hamiş kalır....İnşallah doktorum hemen aşılamaya başlayalım der..Ama bek söylemedi demeyin aşılama topikine gitmem ben burda kalacağım :))))))) Ve ilk burada yazacağım hamileyim diye ilk sizinle paylaşacağım inşallah..Allahın izniyle.........

kızlar bende problem var galiba yazdım sayfalar görüntülenemez oldu tekrar girdim error yedim bakalım bu gelecekmi neyse benden ses çıkmasa bilin siteye giremiyommmmsenağlamasenağlama
deryam sana yazmıştım bide aslıma ama şimdi ne yazdığımı unuttum idare edin artık:roflol::roflol:
neyse kızlar ben buralardayım yazamasamda okurum bilmem anlatabildim miiiiiii:kahve::kahve:

Son düzenleme:
amin canımm...inşallah listemizdeki herkes hamiş kalır....İnşallah doktorum hemen aşılamaya başlayalım der..Ama bek söylemedi demeyin aşılama topikine gitmem ben burda kalacağım :))))))) Ve ilk burada yazacağım hamileyim diye ilk sizinle paylaşacağım inşallah..Allahın izniyle.........

hayırlısı emelcim bence hiç aşılama yapmayın direk tüp bebek eğer eşinde istiyosa neden aşılama ile uğraşasınız ki tüp bebek daha kısa ve kesin yol değil mi

ben kocişi kandırsam hemen tüp denemek istiyorum ama o henüz sıcak bakmıyo. hemde ikiz ay ne güzellll olurrrrrr

hayırlısı emelcim bence hiç aşılama yapmayın direk tüp bebek eğer eşinde istiyosa neden aşılama ile uğraşasınız ki tüp bebek daha kısa ve kesin yol değil mi

canım tüp bebeği hemen istemiyorum ben..ilk neden :Aşılama biraz daha normale yakın diye düşünüyorum..Ve bende bir sorun olmadığı için şansımın yüksek olduğunda ümitliyim.ikinci neden ise maddiyat..Üniversite hastanesinde ssk ile tedavi görüyorum. eşimin sperm sayımları birbirine yakın olmadığı için şu an tüp bebek için rapor alamıyoruz.malum yeni ev aldım..özel hastaneye ayıracak maddi gücümde yok..3 kez aşılama deneyip başarısız olursak ki inşallah bu yaşanmaz..o zaman tüp bebek için rapor alabiliyoruz..hoş daha doktor ne diyecek onuda bilmiyorum ama ben daha fazla beklemek istemiyorum.aşılamada şansımı denemek istiyorum bir an önce..

aslımm selam canım hoşgedin. merve sen ne alemdesin var mı belirti

gülümm valla ne bilim karnım ağrıyo göğsüm sızlıyor ama bildiiğin adet belirtisi başkada bişi yokkaydirigubbakcemile3 he ısıma bakıyorum hergün 37 üstünde çıkıo tabi ne derece güvenilir..

evet emelcim bencede şebbo haklı tüp bebek daha sağlam ama ssk sanırım önce aşılamayı karşılıomuş dimi

şebo cum aşılamada da ikiz şansı var...valla bende ne düşüneceğimi bilmiyorum ama şansımı aşılama ile deneyim önce..
mervecim ssk karşılıyor tüp bebeği ama eşinin 3 kez yapılan sperm sayımı 0-5 milyon arasında olursa rapor alabiliyorsun..Benim eşimin ilk sonucu düşük fakat son 2 si bu rakamdan yüksek olduğu için bu hakkı şimdilik kaybettik..

hayırlısıyla tatlım inş doktorun çok iyi sonuçlar söyler dualarım seninle canım

alabama hoş bulduk canım nasılsın nasıl gidiyor. ben bu ay çok sabırsızım alllahım hekezin gönlüne göre versin mervecim ölçmedim yarın sabah sen şimdi sonuca göre hamişmisin

inşallah aslıcım..dualarınız için şimdiden çok teşekkür ederim...İnşallah sende bu ay hamişsindir ve eşine en büyük hediyeti verirsin.......

alabama hoş bulduk canım nasılsın nasıl gidiyor. ben bu ay çok sabırsızım alllahım hekezin gönlüne göre versin mervecim ölçmedim yarın sabah sen şimdi sonuca göre hamişmisin

ay kız nebilim ya kimide benimde yüksek ama adet oldum yazmış kafam karıştı:uhm: eniyisi boşverrrr aslımm sen bak genede ama çokta sallama güven olmuyo hiçbirşeye

anladım emelcim o zaman yapacak bişi yok inşallah hayırlısıyla sonuca gidinde yolu farketmez.
iyiyim aslıcım uğraşıyoz işte şu aralar çalışma döneminin son günleri bakalım eylülde iyi haberler alabilcezmi. allahım çok istiyorum inşallah allahım heristediğimi verdiği gibi bebiş de verir bize.

gülümm valla ne bilim karnım ağrıyo göğsüm sızlıyor ama bildiiğin adet belirtisi başkada bişi yokkaydirigubbakcemile3 he ısıma bakıyorum hergün 37 üstünde çıkıo tabi ne derece güvenilir..

evet emelcim bencede şebbo haklı tüp bebek daha sağlam ama ssk sanırım önce aşılamayı karşılıomuş dimi

hadi bakalım mervecim inşallah hamişsin sanki bana öyle geliyo kız. bu aralar hamiş müjdelerinde azalma var hadi kızlar hepimiz hamişiz

hadi bakalım mervecim inşallah hamişsin sanki bana öyle geliyo kız. bu aralar hamiş müjdelerinde azalma var hadi kızlar hepimiz hamişiz

Şeniz şebnem seni sevdiğiimi daha önce hiç sölemiş miydimhihoyyyt

evet ya vercem kızlar size müjdeli haberiii bekleyinnn beniiiiiiiii anacımmmmmmmmm..karnımda ziller çalıoo duydunuz mu yemek vaktiii ben kaçtıımm

Şeniz şebnem seni sevdiğiimi daha önce hiç sölemiş miydimhihoyyyt

evet ya vercem kızlar size müjdeli haberiii bekleyinnn beniiiiiiiii anacımmmmmmmmm..karnımda ziller çalıoo duydunuz mu yemek vaktiii ben kaçtıımm

canım benim inşallah hamişsin çok sevineceğim hamişsen hadi afiyet olsunnn bebişde var onu da besle emi

X