Umudumuz Umut olsun

slm canlarım nasılsınız ben bugün kullanacağım hapı yazdırdım yarın adetimin 5. günü başlicam ayın 23 de yumurtama bakacak çatlamamışsa iğne ile çatlatacak buay kalabilirim galiba çünkü ilk hamişliğimde bu hapı kullanarak oldu kıslar

selam güzeller güzeli hatunlar.....mervecim,raziyeciğim,esmacım,mervecim,aslıcım herbirinize günaydın güzeller....hava okadarda kötü değil canlar ya bu hafta iyi geçecek....ha unutmadan şeboda geldi şimdi sanada günaydın şebnemim

canlarım eşim varikosel ameliyatı olacak tetkikler yapılıyor şuan 3 şubatta randevu verdiler ultrason için onunda sonuçlarını alıp öyle gidecez muhtemelen şubat ayı sonu gibi mart gibi olur hayırlısı olsun sonrası için net bişey sölemedi dr. %60-70 başarı oranı yani aperm arttabilir azalabilirde hayırlısı olsun olmazsa tüp bebek yaparız dedi dr. böyle işte kızlar biraz tedirginiz hayırlısı olsun artık

kaydirigubbakcemile3 aman boşver kızım dinlen daha kaydirigubbakcemile3

teyzişkooo nerdesin kız aklıma sen geldi bu konuşmanın üstüne yazık hamişlerimizee:roflol:

dinlen de şekerim nereye kadar? hormon denen meretler rahat bıraksa delikafadulden

inşallah sinemcim...hayırlısı olsun..

günaydın gülşencim...idil prensesimiz nasıl?

Merve2cim iyiyim canım biraz başım ağrıyo sanki hasta olcakmışım gibi haftasonu üşüdüm sanırım.
Benim adetime baya var daha bekliyorum işte...
Gülşencim hoşgeldincim cnm idilcik nasıl..
sinemcim başla bakalım bakalım benimde olmazsa bende gidicem doktor ilaç verecek banada.
Razişcim inşallah %100 başarılı geçer cnm

ilk adımı atmışsınız raziyecim...sonu da hayırlı olacak inşallah...bebişlerin gelecek...iyi düşünelim ki iyi olsun...

adın ne hapın tatlım inşallah hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin cnm sanaa bana herkesee:CüvCüv:
günaydınn güzel hamişşşş geçsin artık kara günler geride kalsın gelsinn güzel günlerkaydirigubbakcemile3
anladım cnm haklısın tabi tedirgin olmakta ama ben inanıyorumki ameliyattan sonra sen hamiş kalıcan canımmmm:1hug:

dikkat etsene asiyecim...aferin mi diyecekler sanki..yormasaydın bu kadar kendini...ay sonu mu kart günün...inşallah gelemezler gelemeyesiciler...

sağolun kızlar inşallah başarılı olur aslında küçük bir operasyon ama insan yinede tuhaf oluyor eşleri bööyle ameliyat olanların yazılarını okudum 3.aydan sonra 5.aydan sonra hamiş olanlar var ama olmayanlarda var bakalım artık rabbim hakkımızda hayırlı olanı versin napalım iyi diyelim iyi olsun inşallah

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* Boddim......................................( Esma )..........17.09.1987
* Emelyucel.................................( Emel )............02.03.1982
* nazers......................................( Nazmiye )......09.03.1984
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )........29.03.1979
* ssensun...................................( Seher )..........31.07.1982
* aslımmm................................. ( Aslı ).............28.01.1985
* myhope....................................( Ayşe )...........06.12..1974
* nicole78...................................( Merve ).............01.12.1978
* aabeyazmelek..........................( Feyza)............24.09.1984[/b]

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* asiş..................................20 OCAK ( Asiye )............15.02.1981
* raziş.................................21 OCAK ( Raziye )..........03.06.1984
* alabama...........................22 OCAK ( Şebnem )........07.08.1971
* crazybaby........................ 30 OCAK ( Nasip )............28.01.1972
* cancer..............................30 OCAK ( Merve ).............23.06.1982
* Rahel.................................2 ŞUBAT ( Emel ).............15.02.1978
*zeytin1007.........................26 ŞUBAT (Sinem)............25.10.1982

* resema.............................????????( Semra )...........27.07.1983
* melankolia..........................???????( Pınar ).............26.02.1985
* zuzu79............................................( Sinem )

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

nasipcim sen gelinceye kadar biz el atalım dedik bugünde ben düzenlemiş olayım kızlar dualarla inşallah allah kabul etsin ...nasip en kısa zamanda umarım dönersin

Son düzenleme:
canım hapın adı klomen günde 1 defa içecem yumurtlarıma bakacak zaten şubatta şansım yok çünkü eşim gidecek martta gelecek eşim galiba ancak bi sonraki deneme martta olur hayırlısı kıslar allah herkese hayırlı evlat versin kimsenin kucağını karnını boş bırakmasın

mervecim yormadım da kendimi boş ev ya üşüdüm sanırım eşimin yanında durdum canı sıkılmasın diye

Herkeslere günaydın bizde uyandık kızımla anca
razişin inşallah en kısa zamanda hamiş olursun
esmacanım batuşun kocaman olmuştur ne güzel
gülşen aslım mervecim mervecim2 asiyecim zayetin senin adında sinemdi galiba şebocumdaha kaçak olan emelcik ayşem sinemcimbu arada nasipte kaçak ama kimsenin haberi yokmu ne alemde die

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…