Umudumuz Umut olsun

hamilesin işte sinemmmmmmmmm....yazılar üstte kalıyor..bir limon testi yapsanız bakalım üsttemi kalacak altta mı? :)))))))))))

merve senin kızının adı ne olacak...Batuhan a uygun birşey olsun bari :))))

kız dünür belli ya kızımın adı ben nisa ecrin diyorum babasıda elif naz diye takılıyor arada ama kabul ediyor benimkinide

hamilesin işte sinemmmmmmmmm....yazılar üstte kalıyor..bir limon testi yapsanız bakalım üsttemi kalacak altta mı? :)))))))))))

limon testi yapsam mı diye dün düşündüm kız valla ben bir yarın sabah deneyim kaydirigubbakcemile3

iyide seninde sineminde kizi olcaksa o kizlari birilerinin almasi lazim madem dünüründe oğlu olacak biz aliriz kizlariii demi dünürrr

bu ne perhiz bu ne lahana turşusu olmuş benım yazdıklarımdalaelaelaelaelae hem sineme kız veriyorum hemde onunkide kız oluyor..:roflol: neyse hamişliğime verin..ilerde hamiş olunca böyle saçmalıklar yapmam..hakkkımı şimdi kullanıyorum..sırnaşık şey

ay bişi dicem annemin bir tanıdığının kızı olcaktı 9ay boyunca kız demiş doktor düşün yani kadın doğurmuş veee erkek çıkmış pembeler içinde yatıyormuş şimdi çok komik dimi ya hemde en iyi doktorlara gidiyorlar nası doktor şaşırmış anlamadım:)

ay bişi dicem annemin bir tanıdığının kızı olcaktı 9ay boyunca kız demiş doktor düşün yani kadın doğurmuş veee erkek çıkmış pembeler içinde yatıyormuş şimdi çok komik dimi ya hemde en iyi doktorlara gidiyorlar nası doktor şaşırmış anlamadım:)

bu çok komikmiş yaaaaaaa
bravo yani o dr a:roflol::roflol::roflol:

hihoyyyt
bu ne perhiz bu ne lahana turşusu olmuş benım yazdıklarımdalaelaelaelaelae hem sineme kız veriyorum hemde onunkide kız oluyor..:roflol: neyse hamişliğime verin..ilerde hamiş olunca böyle saçmalıklar yapmam..hakkkımı şimdi kullanıyorum..sırnaşık şey

o zaman ben erkek oğlus doğurmaya çalışayım emelcim seni mi kırcamhihoyyythihoyyyt

kızla rben çıkıyorum ayşe işleri bitirdi ben daha başlıcam yani
öptüm hepinizi hamişler ve hamiş adayları

tamam sinemcim kolay gelsin sana... sen benım için erkek doğur hadi bakalım..kızımı verecem sana. esmaya yok..:)))
Mervecim isimler çok güzel..Allah doğmasını nasip etsin inşallahhh..
esma resimdeki senin boddı mı? yaaa cidden çok güzel birşey...Allahım bizede nasip et..

kız dünür belli ya kızımın adı ben nisa ecrin diyorum babasıda elif naz diye takılıyor arada ama kabul ediyor benimkinide

limon testi yapsam mı diye dün düşündüm kız valla ben bir yarın sabah deneyim kaydirigubbakcemile3
benimde kızım olsa ecrin koymayı düşünüyordum ya gelinim ecrin olsun ne güzell

emel evet şimdi kullan hakkını sonraya kalmasın bencede ama sen üstüne görüyorsun ya hamişsin zaten ama üstüne görmeden hamiş olsan düşünemiyorum seniiiikaydirigubbakcemile3

tamam sinemcim kolay gelsin sana... sen benım için erkek doğur hadi bakalım..kızımı verecem sana. esmaya yok..:)))
Mervecim isimler çok güzel..Allah doğmasını nasip etsin inşallahhh..
esma resimdeki senin boddı mı? yaaa cidden çok güzel birşey...Allahım bizede nasip et..
evet benim boddi nasıl büyümüş demi emel teyzesi ilk gördüğümüzde bizde çok şaşırdık maşallah barekallah

aminnnnn inşallahhh gel yavrumm gel isimlerin bile hazır annemmmm...

işte benim damat ne yakışıklı dimi emel:)

valla benimkide bize çekerse pek sakin olcağını sanmam işyerinde bile göbek atan biriyim:)

hoşgeldinnnnn canımmmmmkaydirigubbakcemile5
hoşbulduk hayatım geldim hemen dışarı çıkmam gerekti tekrar şimdi geldim önce okuyum bari dedim neyse hoşbulduk şeker

hoşgeldin şebnem cim.........Nasıl geçti tatil?
hoşbuldum hayatım iyi geçti valla perşembe akşamı arabayla çıktık bodrum yaptık üç gün kaldık pazartesi dün yola çıktık akşam istanbula döndük çok şükür. bolbol yedim içtim denize girdim. çlaşmalarıda valla yapmaya çalıştık ama çok verimli geçmedi yorgunluktan uyukladık daha çok :)

ŞEBBOOO sitemizin nadide gülüüüü nerdesin bakayım nereye gittin tatile..
inşallah gülşennimmm seninki gibi olurr..
bodrum tatlım hava çok sıcaktı ama deniz mükemmeldi.

evet canım hatta test yaptığım sabah bile uyanmadan az önce öyle bir riya görmüştüm ama tersine çıktı çok şükür...sendede öyle olacaktır.....

hoşgeldin şebnemcim iyiyiz çok şükür.....

hoşbulduk hayatım.
nasip de gelmiş ama pek girmiyo galiba neden yinemi biyerlere gitti bu kız.
hoşgeldin nasiiiiiiiiiip
listeyi tekrar yapman lazım alabama 7 eylül şeker

yapmıcam kendimi tutcam inşalllahhh gelmezzz kart bebeğimm gelirr..

inşallah hayatım hamişsin sen bak görürsün bu arada varmı hiç belirti kız mervee

ben geldim
şebnem hoşgeldin kız nasıldı tatil

hoşbulduk tatlım süperdi valla

hoşbulduk canım kaydirigubbakcemile5 evet merve bence hamiş
bir belirtim yok diyor ama duygusallaşması hamişlik belirtisi kaydirigubbakcemile3
şebbocum hoşgeldin tatilde yapman gerekeni unutmadın dimi :eek::roflol:

hoşbulduk şekercim unutmadım ama biraz yoğun olmadı valla uyku daha tatlı geldi.

evet benim boddi nasıl büyümüş demi emel teyzesi ilk gördüğümüzde bizde çok şaşırdık maşallah barekallah

kız esmaaaaaaa beni görmedin tabi ne o özlemedin mi beni :1shok:

yok beee şebbooo aynıı adet belirtilerimm var tık yok başkada his mis tık yanisenağlama

önümüzdeki ay yumurtalama günüymüş yok ayak kaldırmacaymış canımın istediği zaman yaparım gece sporu dimi ama :lepi:

bak yazı üstte çıktı geçmişide okuyun he okurken sinemle benim yazılar üste üste çıkıyor.

X