Umudumuz Umut olsun

sonunda hallettim galiba yuppiiiiiiiii:emir_bebek::emir_bebek:
mervem hap doğum kontrol hapıydı canım yutmaya devammmmmmmgamyoncuiremsu
rahelim umarım tamamdırrrrrrrrkaydirigubbakcemile
esmam asişim geldim gidiyom insan bi hoşgeldin derrrrrrrrrr:dilcikar:
sinemim fazla açılma boğulursunnnnnnnn:roflol::roflol::roflol:
neyse kızlar ben kaçıyorum sonra görüşürüz canlarım öpüldünüzzzzkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

yaaa site sapıttı herhalde...sinem sanada kıyak geçiyorlar bak sende hamişsin..yazıların üste çıkıyor..:))) bana ne yaaaa benımkide üstte kalsın...
esmaaaaa hadi gözün aydın sana 2 gelin geliyor...seç beğen al........

Benimde abimin kızı olacak ocak ayı gözüküyor doğumu bakalım aileye bebek geleceği için heyecanlıyım ama bende istiyorum ya..............

canım allah sağlıkla doğmasını nasip etsin..Yiğen çok tatlı oluyor inan bana...Hele birde dillensin gör bak..Valla özledim şimdi...Şeniz

buda benim kızım ozamann kızlarr sizden saklamıştım:))) ağbimin kızı valla bende çok özlüyorummm minnoşuuuuuu

hoşgeldin tatlım nasılsın
iyyim canım çalışıyoruz işde koştur koştur
yaaa site sapıttı herhalde...sinem sanada kıyak geçiyorlar bak sende hamişsin..yazıların üste çıkıyor..:))) bana ne yaaaa benımkide üstte kalsın...
esmaaaaa hadi gözün aydın sana 2 gelin geliyor...seç beğen al........
kız kimden geliyor 2 gelin neyse ben mervenin kızını alacağım onu bunu bilmem boşuna bana kızınızı vermeye kalkmayın almamona göre:dilcikar:

sonunda hallettim galiba yuppiiiiiiiii
mervem hap doğum kontrol hapıydı canım yutmaya devammmmmmmgamyoncuiremsu
rahelim umarım tamamdırrrrrrrrkaydirigubbakcemile
esmam asişim geldim gidiyom insan bi hoşgeldin derrrrrrrrrr:dilcikar:
sinemim fazla açılma boğulursunnnnnnnn
neyse kızlar ben kaçıyorum sonra görüşürüz canlarım öpüldünüzzzzkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
kız ben yeni geldim insan bana der hoşgeldin diye iki gündür inek gibi çalışıyorum ben böyle değildim yaşarken oldummm

heh dünürüm evet valla bak senin oğlanda büyük olcak tamam işte oldu bu iş vermem dünürümüü ellereee..

mervenin ve sinemim kızı hayatım..ikisinin yazıları üste çıkıyor baksana...
mervecim çok tatlı yaaa.. Allah bizede versin inşallah....

heh dünürüm evet valla bak senin oğlanda büyük olcak tamam işte oldu bu iş vermem dünürümüü ellereee..

korkma dünür bende kimsenin kızını almam senin kızı alacam bide anası gibi güzel oldumu tamammmmsositosositosositososito

esmaaaa...mervenin oğlu olursa sonra kız arayıp çıkarsın vermek bak ben kızımı ona göre...

esmaaaa...mervenin oğlu olursa sonra kız arayıp çıkarsın vermek bak ben kızımı ona göre...

esma oğluna kızımızı al demeyinde :dilcikar:
merveyle anlaştık biz kızı olacak onun hem cerene arkadaş hemde batuhana nişanlıkaydirigubbakcemile3

o zaman bende sana vereyim sinem ..olur mu?kaydirigubbakcemile5
mervenin oğlu olacak hem...bak gör...bizde sana kız vermeyeceğiz..:dilcikar:

iyide seninde sineminde kizi olcaksa o kizlari birilerinin almasi lazim madem dünüründe oğlu olacak biz aliriz kizlariii demi dünürrr

merve senin kızının adı ne olacak...Batuhan a uygun birşey olsun bari :))))

hııımm evet dünür senle isim düşünelim batuhana uygun olsunnn
gerçi ayşeye kalsa benim boddi hala kız ayşe pipisini gördüm diyorum olsun seninki kız diyooookaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

X