Umudumuz Umut olsun

merve düktürüyorsun güzelim maşallah......bebeğin duymuştur annesini meraklanma sen.....göz kırpar birazdan

kızım benim yazdıklarım hep üste üste çıkıyor...raziyemm hoşgeldinn..

hoşbulduk canım ne güzel duygularını ifade ettin ben bile çok etkilendim kız allahım güzel rabbim inşallah kalbimizle istediğimiz bebişlerimizi canlarımızı tez zamanda verir hayırlısı canım demek vakti zamanı var sabır versin rabbim bize birgün bizde hamiş olduğumuz öğrenecez karnımızda :CüvCüv: canımız olacak o zaman dünyalar bizim olcak allahım senin izninle rabbim

valla gülşenim raziyem müzik dinliyorumm bir yandan böyle duygusal parçalarda çalıyorr öyle dökülüverdii içimdenn.. ayşede yok şiir yazardı eskidensenağlama

emelimm kıyamam sana güzel kalbin gibi inşallahh güzel evlat versin allahh sana..sanada versin kız beraber olalımm:CüvCüv::CüvCüv:

ayyy canım kıyamam ben sana...Canım yaaa bak kendini çok kaptırma...Allahım inşallah hamişsindir valla şimdi kendimden çok sana istedim...

Gülşen ve raziye hoşgeldiniz...a.s. merve hamişlikten iyice duygusallaştı..Şu işi daha erken öğrenebileceğimiz bir yöntem yok mu acaba?

amin canım inşallah hepimize nasip eder o duyguyu..ben hiçbir zaman aksini düşünmedim..Biliyorumki Allahım sesimizi duyacak ve bizi bu şekilde sınamayacak...

merve senin yazdıkların hep üste çıkıyor... ne o senin bebek inatçı olacak bak.. hep en üstte olmak istiyor :))))

annesine çekmiş herhalde inatçı keçimm sen gel yeterki başımızın üstünde yerin var :)

bak emel teyzesi küstürdün çocuğumu aşağıda çıktı yazım:)))))))))))
bende aksini düşünmüyorum hiç buarada bir dünya yöntem gelişti allaha çok şükür..

selam kızlarrrrrrrrhihoyyythihoyyyt
pazar cebeci dünde kerpeye gittim denizeeeeee neyse pazar güzeldi dün baktık çok dalgalı malum karadeniz neyse önce bayağı korktuk ama sonra bir girdik çıkmak bilmedik su çok güzeldi dalgalarla oynamak daha güzelllllllll:emir_bebek::emir_bebek:
neyse işte bugünde temizliğe giriştim malum ev kum doldu ara verip hemen yanınıza geldim ne var ne yok bakalımmmmmmm:kahve::kahve:herkez iyimi nasip döndü biliyorum ee ya diğerleri asayiş berkemalmi hadi biri söylesin bakalım bak kalkacam birazdan çok çalışmam lazım çokkkkkkkkkk:roflol::roflol:
öpüldünüz canlarımmmmmmmmŞenizŞeniz

EL BEBEK GÜL BEBEK

Seni ölümüne seviyorum,
ugruna alev alev yanıyorum,
koşa koşa gel seni bekliyorum,
Çabuk gel el bebek gül bebek

Tütüyorsun gözümde gönlümde,
Tek ümidim tek neşemde,
Sensiz varım yoğum her şeyimde,
İnanarak gel el bebek gül bebek

Bu nazlanışın beni öldürecek,
Dev ateşlerde yakıp kor edecek,
Yaktıkça yakıp küle döndürecek,
Bile bile gel el bebek gül bebek

pazar cebeci dünde kerpeye gittim denizeeeeee neyse pazar güzeldi dün baktık çok dalgalı malum karadeniz neyse önce bayağı korktuk ama sonra bir girdik çıkmak bilmedik su çok güzeldi dalgalarla oynamak daha güzelllllllll:emir_bebek::emir_bebek:
neyse işte bugünde temizliğe giriştim malum ev kum doldu ara verip hemen yanınıza geldim ne var ne yok bakalımmmmmmm:kahve::kahve:herkez iyimi nasip döndü biliyorum ee ya diğerleri asayiş berkemalmi hadi biri söylesin bakalım bak kalkacam birazdan çok çalışmam lazım çokkkkkkkkkk:roflol::roflol:
öpüldünüz canlarımmmmmmmmŞenizŞeniz[/QUOTE]

ben iyiyim valla senin adına da sevindim oh serin serin yüzdü
n geldin ne güzel
sefan olsun
asayiş berkemal galiba :eek::eek:gamyoncuiremsu

Gülşen ve raziye hoşgeldiniz...a.s. merve hamişlikten iyice duygusallaştı..Şu işi daha erken öğrenebileceğimiz bir yöntem yok mu acaba?

hoşbulduk canım kaydirigubbakcemile5 evet merve bence hamiş
bir belirtim yok diyor ama duygusallaşması hamişlik belirtisi kaydirigubbakcemile3
şebbocum hoşgeldin tatilde yapman gerekeni unutmadın dimi :eek::roflol:

ayşemmm gelmişşş şiirleriyle süperrr gülümmm..eline sağlık..:eek:

razişim kızz ağzından bal damlıyorr...Şeniz

sinemcimm hoşgeldinnnkaydirigubbakcemile5gitti mi tıllarınkaydirigubbakcemile3

nasip döndü herkes ii ama sende bırakıp gitme bizi kız hemen dinlen.öle dalgalarda da oynama bidaha kızarım bakk..

Güle Güle Oğlum

güle güle oğlum
Ne kadar da çabuk geçmiş meğer yıllar
Kendi kanatlarınla uçacak kadar
Büyüdün ha o kadar oldun mu sen oğlum?
O kadar büyüdün mü?
Güle güle oğlum
Demek artık sende bir yuva kuruyorsun
Sevdiğin kızla bugün evleniyorsun
Mutluluklar sana benim aslan oğlum
Yine de son bir nasihat benden sana
Tanrının en büyük lütfu bu unutma
Sar onu kollarınla sar, sar, sar
Güle güle oğlum
Gözlerimin nemlendiğine aldırma
Sende anlarsın bir gün baba olunca
Hadi artık davetlileri bekletmeyelim
Güle güle oğlum Güle güle
Güle güle oğlum Güle güle

ayşemmm gelmişşş şiirleriyle süperrr gülümmm..eline sağlık..:eek:

razişim kızz ağzından bal damlıyorr...Şeniz

sinemcimm hoşgeldinnnkaydirigubbakcemile5gitti mi tıllarınkaydirigubbakcemile3

gitti heeekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
ortalığı süpürmem gerek ama kendimi geldiğim gibi buray attım

şebnem bir geldin gözüktün sonra yoksun..Yoksam ok bugünü gösteriyor çalışmalara devam etmeye mi gittin :))))
sinem hoş geldin...Akşama hazırsın artık herhalde :)))
Ayşe kız oooohhh ne güzel tatilde yaptın..bizde burada kavrulalım...Offf ya bu sene tatilde yapmadım bebekde yapamadık..offff offff..
bu arada ne çok offfladım..Derya yı aratmıyorum size..Bu arada derya nerde yaaa....?

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 ay emel koparttın kız buhrandan çıktım iki dakikada.. hakkaten derya boşancam diodu noldu anlatmıyorda??

sinemmmmmmm güle güle demee hoşgeldinn oğlummm deeeekaydirigubbakcemile5

X