Umudumuz Umut olsun

Hadi bakalım merve az kalmış tescilli hamileliğe
sinem bende pcoluyum canım ama hamiş kalabildim o yüzden pco yu kafaya takma
Bu ay tescillenen hamilelik az bildiğim kadarıyla temmuz daha bereketliydi. Tatilde bebek çalışması yapılmadı galiba :)))))))))))))))))))))

:roflol:
Bu ay tescillenen hamilelik az bildiğim kadarıyla temmuz daha bereketliydi. Tatilde bebek çalışması yapılmadı galiba :)))))))))))))))))))))

evet yaaaa gerçekten durum böyle gösteriyor:roflol::roflol:

evet ya ben sadece yumurtlama günlerinde çalıştım sıcaklardan mıdır acabakaydirigubbakcemile3

hamiş kızlar günaydın........nasılsınız bugün...umarım herkes iyidir..hepinizi öpüyorum buralardayım ama sancım çok fazla...
bu arada gülşen cim, geçmişi okursan bana kızma sakın senın listeyi güncellediğini unutmuşum valla..:)))) tekrar ellerine sağlık canımm

günaydın emel cım benıde unutmussun ama bende bıgun guncelledım lısteyıııı:KK43:senağlamasenağlama

ay güzel hamişimiz küsmesin bize gülümm sen erken gelmiyorsun ya genelde ondan sormadık tatlm

:1shok: hamişmiyim neyim herkesi unutmuşum...kaydirigubbakcemile3 Nazmiyem kusura bakma o zaman hayatım...seninde ellerine sağlık o zaman..
sinem merve siz hamişseniz bende burda oynayacağım sizin için...hihoyyyt Asiyenin dediği gibi bu ay çok çalışma yapılmadı sanırım..bu ay sıkı çalışacağım ama doktor izin verirse tabi..kaydirigubbakcemile3

:enbuyukkk:nasip gelse de listemizi güncellese ve beni 20 eylüle yazsakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

dün burdaydı yaaaaaaaaaaa
bu arada bana müsade akşam arkadaşlarla buluşcaz da kaşarımı aldırmam lazım pala çıkmıyım dimi:)

X