Umudumuz Umut olsun

Valla kızlar işte perşembe günü 2 ay oluyo diycem doktora ilaç biteli 1 hafta oldu ses yok diye belki o zamana kadar olurum dua ediyorum ne yapim.

Günaydın gülşencim bizde öpüyoruz sizi
inş herşey yolundadır şebocum ogünlerde gelicek inş canım

inşallah asiyem inşallah aslıcım iyi dilekleriniz için dualarınız için teşekkür ederim. umarım güzel günler de gelecek bizim için. inanmaya istemeye devam.

evet inanırsak başarabiliriz dimi ama şebocum seher hadi çatladım ya kızlar ben şimdi 16 haftalığım 4 ayımın son haftası dimi 17 haftaya girdiğimde 5 aylık olucam dimi

öyle sayılır aslıcım ama biliyosun bi ay tam 4 hafta diil biraz fazlası oluyo her iki aya bi hafta artı geliyo o yüzden 9 hafta 2 ay gibi oluyo o yüsden 18 hafta olunca 4 ay bitmiş gibi oluyo. henüz senin on günün filan var tam iki aylık olması için yani aralık 3 gibi tam dört ayın bitmiş olcak ve aralık üçten sonra beşinci ayına gircen

bu arada sinem öğretmenim öğretmenler günün kutlu olsun şekerim.

herkese günaydınlar kızlar geç kaldım sabahtan doktora gittik bazı tahlil istedi benim ufaklık kız minik prensesim olucak

sehercim kızın olcakmış çok sevindim cnm topiğe kız lazımdı oğlanlar bekar kalmaısn. İnşallah hayırlısı ile doğumunu da bekleriz ve öğreniriz burdan cnm

günaydın kızlar geçmişi okuyamadım biraz yoğunum önemli havadisler varmı hepinizi çok özledim bu arada ben kart yedim :KK43:((( c.tesi artık başka bahara kaldı

valla bilmiyorum akşam eşim selen dedi ama ben ses çıkarmadım eşim s ile başlayan bi isim düşünüyo

sehercim hayırlı ve uğurlu olsun minik prensesin allah kucağına almayı nasip etsin en kısa zamanda bende öğrenirim inşallah razişçim inş bir sonraki ay olur canım benim
kızlar asiye ve şebo cevaplar için tşk ederim

razişim kısmet canım inş yakın zamanda hamiş oluruz.
Bende belirtiler başladı hasta olca herhalde

X