Umudumuz Umut olsun

aslıcım maşallah göbişine......ohh ne güzel yasal izinler konuşuluyor ama ben mümkünse 37.haftaya kadar burdayım....seher mandalina ve kivi diyorum başkada demiyorum:))
bu arada bende şimdi yazarken dahi hissediyorum bebeğimi harika bir duygu....zaman ilerledikçe daha anlamlı hareketleri kızlar...2-3 hafta öncesinde acaba dediğiniz şeyler bu haftalarda o kadar net ki....allah sağ salim doğmalarını kısmet etsin....bu sabah eşimin kızkardeşi doğum yaptı bende az önce işe döndüm ama inanın aklım kaldı bebekte:)) çok sabırsızlanıyorum şimdi bebeğime kavuşmak için....çok çabuk geçsin zaman çokkkkk......saatler ayaklarına bassın birbirinin ve mart gelsin ,nisan gelsin,oğlum gelsin.....

cnm benim allah analı babalı sağlıkla büyütsün inşallah.. bence hemen gelsinn siz doğum yapın bizde bebişlerinizi sevelimm öpelim mis gibi koklayalımm:ecrin_bebek:.. bukadar zaman geçti bak nisanda çabuk gelcek bir bakmışsın kucağında oğluşunn doyurmanı bekliyorr :1hug:

SELAM KIZLARkaydirigubbakcemile3
Aslıcım senin göbişe de koccaman bir:nazar: darısı başımıza:Saruboceq:
kızlar sımdı gazetede okudum faydalı olan sarımsak erkekler ıcın zararlıymıs karaciğer emzimlerini etkilediği için sperm hareketliliğini azaltıyormus...bilgilerinixeee
ben de okudum! ama çok fazlası zararlı diye okudum. babamların komşusu çokk yerdi, eşi sabah kahvaltıda bile sarımsaklı yoğurt yiyo derdi, 6 tane çocuğu var:roflol: yemese nolacaktı bilemem artık! ama kocişleri tamamen mahrum etmeyin kızlar, çok faydalı. arada yesinler.

Evet ızlar napayım korkuyorum işte
aklına kötü şeyler getirme gülüm, Allah kucağına almayı, eşinle büyütmeyi nasip etsin:Saruboceq:

aslıcım maşallah göbişine......ohh ne güzel yasal izinler konuşuluyor ama ben mümkünse 37.haftaya kadar burdayım....seher mandalina ve kivi diyorum başkada demiyorum:))
bu arada bende şimdi yazarken dahi hissediyorum bebeğimi harika bir duygu....zaman ilerledikçe daha anlamlı hareketleri kızlar...2-3 hafta öncesinde acaba dediğiniz şeyler bu haftalarda o kadar net ki....allah sağ salim doğmalarını kısmet etsin....bu sabah eşimin kızkardeşi doğum yaptı bende az önce işe döndüm ama inanın aklım kaldı bebekte:)) çok sabırsızlanıyorum şimdi bebeğime kavuşmak için....çok çabuk geçsin zaman çokkkkk......saatler ayaklarına bassın birbirinin ve mart gelsin ,nisan gelsin,oğlum gelsin.....
amin:Saruboceq:

gülşencim canım allah analı babalı büyütsün canım benim
kızlar ozaman ben şimdi 15 hafta 1 günlüküm daha 17 haftam var demek oh az kalmış sanırım bende dönmem geri ama izin bitiminde işten çıkarsalar iyi olur sskdan para almak istiyorum az buz değil iyi vericekler izin pazarı

adete mi kaç gün kaldı? canım, ben hamiş diilim galiba, öyle bi ara acaba dedim ama benden müjde beklemeyin inşallah eşim askerliği bitirene kadaryerimseniben

evet cnm adetine sordum ama neyse bakalım eşininde gelmesine az kaldı nasılsa inşallah ozamana:CüvCüv:

uykum var başım ağırıyor evdede bir ton işim var allahım bana sihirli bir değnek hokuz bokuz yapayım evim toplansın işlerim bitsin of

Vallah yetişemiyorum hem eve hem işe yetişemiyorum bnirde işten işlerim kalıyor onlarıda eve götürüyorum feci yani

kolay gelsin aslım sana o zaman
gülşencim allah analı babalı büyütsün canım bende tam bebeişin hareketlerini hissedemiyom ara ara oluyo

kızlar nasipin oğlu yazdı şimdi bana nasipi hastaneye kaldırmışlar başağrısından dolayı migren sanmışlar ama sanırım boyun fıtığıymış öyle dedi oğluşu. inşallah en kısa zamanda iyileşir aramıza katılır..

kızlar nasipin oğlu yazdı şimdi bana nasipi hastaneye kaldırmışlar başağrısından dolayı migren sanmışlar ama sanırım boyun fıtığıymış öyle dedi oğluşu. inşallah en kısa zamanda iyileşir aramıza katılır..

ayyyy çok geçmilmolsun nasipe ne fenadır o hastalık ya allah tez zamanda sağlık verir inşallah

ay hakikatten çok kötü bi ağrıymış duyduğuma göre...inşallah tez zamanda iyileşip aramıza katılır..

inşallah valla bende şaşırdım oğlu yazınca bakalım bir kaç gün kendine gelsin olmazsa ararız..
nasipten haber aldık ama ayşeden hala haber yok:KK43:

kızlar ne çok kaynatmışsınız...valla o sihirli değnekten bende istiyorum aslıcım...çalışınca zor oluyomuş hem ev hem iş....evde olmak gibi yok valla...bebişimi kendim büyütmek istiyorum...çalışmıcam doğurunca...tabi eğer doğurabilirsem...

kızlar nasipin oğlu yazdı şimdi bana nasipi hastaneye kaldırmışlar başağrısından dolayı migren sanmışlar ama sanırım boyun fıtığıymış öyle dedi oğluşu. Inşallah en kısa zamanda iyileşir aramıza katılır..

çok çok geçmiş olsun......boyun fıtığı zordur evet ailemden birkaç kişide var.....allah sağlık,sıhhat versin....

X