Umudumuz Umut olsun

he nasipde kesin kafayı buldu içmeyi bilmiyosan içmeyecen kardeşim bu e böle 2 gündür sızıksın sen :))

2 gündür gelmiyo ayşe merveciğim misafirimi var diyeceğim ama ne kadar misafiride olsa gelirdi o dayak yiyecek hak etti kaçışı yok hamiş mamiş demeyeceğim

bu arada inşallah oğlumda annesi gibi uykucu olur tek onu istiyorum

hayır öle olsa sölerdi misafirim gelcek diye valla insan ister istemez merak ediyor hele hamişler yok olunca insan dahada meraklanıyor kaydirigubbakcemile bende saçını çekcem gelsin hele.

inş esmacımm uykucuuu olsunn ama bebe işte 2saatte bir mutlaka kalkcaktır ilk zamanlarda

günaydın kızlarrr
aslıcım masallah göbişine:nazar:
kızlar yarın aksam 6 bucukta bebişimle randevum var ayy azkaldıı bakalım nasılmıus bebeısım buyumusmu..gosterecekmı kendınııı

günaydın kızlarrr
aslıcım masallah göbişine:nazar:
kızlar yarın aksam 6 bucukta bebişimle randevum var ayy azkaldıı bakalım nasılmıus bebeısım buyumusmu..gosterecekmı kendınııı

hadi nazmiyecim inşallah göstersin bakalım busfr tutacak mı tahminlerimiz.. ben kız diyordum ya göbişini görünce erkeğe çevirdim haberin olsunkaydirigubbakcemile3

evet nazmiyecim erkeğe benziyor seninki ya nekadar nazlıymış bebişler ya gidiyoruz geliyoruz hala göstermiyorlar çatlıcam meraktan

valla inşallah koyucam bende anneme gitmeyi bekliyorum işyerinde müsait olup koyamam çünkü
valla dikkat ediyorum bol limona başladım gene
esmacım gaviscon verdidi doktor bana mide yanması için
hadi bakalım nazmiye gör bali sen bebeişini
aslıyla ben ölcez meraktan :))
mervem sen nasılsın asiyecim
nasip valla ayılamadı herhalde:)

valla inşallah koyucam bende anneme gitmeyi bekliyorum işyerinde müsait olup koyamam çünkü

canım bende cok merak edıyorum ve benım haftamdakıler coktan ogrendıler ama yapcak bısey yok 22 haftalık olduk nerdeyse hala cınsıyet bılmıyoruz :))))

hadi nazmiyecim inşallah göstersin bakalım busfr tutacak mı tahminlerimiz.. ben kız diyordum ya göbişini görünce erkeğe çevirdim haberin olsunkaydirigubbakcemile3

inşallah canım ya hayırlısı ama ben kız olsun ıstıyoruma ama bakalımmm..hayırlısı..esma ısrarla kız dıyoduu degıstımı senın fıkrınde esmacım

bende iyim sehercim sizlerin bebişleriyle dahada iyi oluyorum hevesleniyorumm :CüvCüv:

Bana sivri gibi geldi senin karnın ondan öyle dedim dün doktoruma diyorum neden göstermiyor diye oda sen çok merak ediyorsun ondan göstermiyor dedi
kızlar birde benim bebişim baş aşağıya duruyordu doktor bişey olmaz dedi ama şaşırdım zaten hastayım diye okadar sakindiki ben korkunca doktorum korkma bak kalbi böyle atıyr deyim dinletti :)

aslıcım bi kere bebeğini kaybettin ya canım herşeye korkuyorsun di mi. ama kötü bişey olsa hemen doktorlar sölüyo canım o yüzden için rahat olsun .
Göstermediğine göre kız bence siz seherle kız doğurceniz.

valla bende çok pimpiriğim eşim öksürse doktora götürüyorum bişey olur diye kendimde de öleyim şimdi ilacım bugün bitti yarın hasta olmazsam herhalde hemen doktoru ararım duramam ben

kızlar sımdı gazetede okudum faydalı olan sarımsak erkekler ıcın zararlıymıs karaciğer emzimlerini etkilediği için sperm hareketliliğini azaltıyormus...bilgilerinixeee

Mervişim ocakta sendende alıcaz haberleri kızlar müdürle konuştumda yasal iznin nezamansa ozaman izine çıkarsın sakın uzatma dedi burda sters felan oluyor olmaz dedi tam olarak kaçıncı haftada çıkıyoruz izine

Mervişim ocakta sendende alıcaz haberleri kızlar müdürle konuştumda yasal iznin nezamansa ozaman izine çıkarsın sakın uzatma dedi burda sters felan oluyor olmaz dedi tam olarak kaçıncı haftada çıkıyoruz izine

32. haftada canım benım 30 ocakta doluyo dörtgözle bekliyorum o günüüü:))

7 ay bitiminde aslıcım bildiğim kadarıyla benim şubatın 2 haftası ama ben şubatı tamamlayıp çıkmayı düşünüyorum zate dönmeme bidahada geri

aslıcım maşallah göbişine......ohh ne güzel yasal izinler konuşuluyor ama ben mümkünse 37.haftaya kadar burdayım....seher mandalina ve kivi diyorum başkada demiyorum:))
bu arada bende şimdi yazarken dahi hissediyorum bebeğimi harika bir duygu....zaman ilerledikçe daha anlamlı hareketleri kızlar...2-3 hafta öncesinde acaba dediğiniz şeyler bu haftalarda o kadar net ki....allah sağ salim doğmalarını kısmet etsin....bu sabah eşimin kızkardeşi doğum yaptı bende az önce işe döndüm ama inanın aklım kaldı bebekte:)) çok sabırsızlanıyorum şimdi bebeğime kavuşmak için....çok çabuk geçsin zaman çokkkkk......saatler ayaklarına bassın birbirinin ve mart gelsin ,nisan gelsin,oğlum gelsin.....

X