Umudumuz Umut olsun

günaydın kızlar gününüz aydın cumalarınız mübarek olsun allahım dualarımızı kabul etsin bebiş isteyenlere hayırlı bebişler versin hamiş olanlarada sağlıcakla bebişlerini kucaklarına almayı nasip etsin aminn.

günaydınn kızlarr nasılsınız bakam..esmacım bulantılar gerı mı gelldı kuzum allah yardımcın olsun..ben yıne dun cok kotuydum allah sukur bugun bıraz ıyıyımm

kızlar hepinizin günü aydın olsun.....umarım hepiniz iyisinizdir..Günü yaklaşanlar belirtiler başladımı? Kızlar yaaa ben umutlanmak istemiyorum ama bende lekelenmeler dışında gelen giden olmadı..Acaba demeden edemiyorum..bugünde gelmez inşallah ama korkuyorumda açıkcası..lekelenmeler tehlikelimidir?

emelcim hoşgeldin cnm benim benim umudum kesildi hiçbir belirtim yok hayatımm..
lekelenmelerin nasıl çok mu damla şeklinde mi gülüm inşallahh bebek lekelenmesidir mübarek cuma hörmetine allahım dualarımızı kabul etsin inş.

bende lekelenme olduğunda 2 gün sürmüş kesilmişti sonraa kırmızı kart gelmemişti hiç ozmn kistim olduğunu öğrenmiştim:KK43: sen moralini bozma ve bebek olduğunu düşün hep bir test yapsan mı emelcim ?

mervecim aslında günüm bugün biliyorsun..O nedenle test yapmayı düşünmüyorum..Yalnız lekelenmenin ardından kırmızı kart gelirdi..lekelenme çok değil canım..genelde lavaboya girince..o da akıntı şeklinde felan değil..valla lekelenmede tahlikeli biliyorsun..O nedenle ne düşüneceğimi bilmiyorum..Bugünde olmazsam yarın test yapmayı düşünüyorum..Hayırlısı olsun herşeyden önce..
sende içini ferah tut...daha çok erken belirti için...

doğru diyorsun emelcim ozaman allahın izniyle yarın test yaparsın inşallahh hamiş çıkarsın.

günaydınn gülşencimmmm...aminnn..büyük günee son günn desene..

valla son gün merve bu akşam uyurum inşallah:1rolleyes:

Merhaba gülşencim..sana şimdiden yarın için bol şans diliyorum..İnşallah sağlıklı bir şekilde bebeğini görürsün..:içelim:

çok teşekkür ederim emelcim....amin:Saruboceq: inşallah rabbim hepinize bu heyecanları yaşatsın:CüvCüv:

emelcim hayırlısı inşallah hamişsindir
esmacım mervecim allah kolaylık versin tezz vakitte işleriniz hafiflesin
gülşenim bebeiğini sağlıkla gör zamanı gelince kollarına al emi
hasyırlı cumalar kızlar

raziyecim selam tatlım unuttum sandın dimi:)
unutmadımmmmmmmmmmmm sanada hayırlı cumalar dileklerin kabul olsun inşallah

günaydın sinemcim hoşgeldin...Amin canım inşallah dualarımız kabul olsun hepimizin...inşallah allahım isteyen herkese tez vakitte nasip etsin......

X