Umudumuz Umut olsun

tam üstüne bastın hayatım ayneeennn bakalım ben bu akşam napcem. hep aynı şeyi söyler bi dünya zırzavat götürürüm. iş bavulu hazırlamaya başlayınca patlıyo zaten.-tatlicadiarzu-

ama bi kerede kullan dimi o götürdüklerini benim günüm yetmedi
günde baya bi üstümü değiştirsem bi süre sonra o da olmuyo aman boşver bencede dikkat et hem ağır kaldırmayın siz bunuda düşün tatlım

kız nereye gidiyon bize haber vermeden saçını başını yolarım senin

kız bikaç sayfa önce yazdım ya görmedin heralde yoksa size sölemeden gidermiyim hatta şey yazmıştım bi kaç gün kaçcaz bu aralar çalışmaları hızlandırıyoz o yüzden bi kaç gün gidiyoz demiştim ama sen görmemişin heralde kafamçokkarıştı

Kızlar lütfen bana yardım edin.Benim normalde eylülün 6sında adet olmam gerekiyordu ama az önce kahverengi lekelenmem oldu adet olacağım çok erken regl olmam için geçen ayda 8 gün önce olmuştu.Artık çok korkuyorum sanırım rahmimde bir problem var ya ben bebeğimi istiyorum yaa bu adeti hiç beklemiyordum en azından bu gün beklemiyordum kahroluyorum kızlar içim acıyor canım yanıyor ne olur bişeyler söyleyin sinirlerim boşaldı.

Kızlar lütfen bana yardım edin.Benim normalde eylülün 6sında adet olmam gerekiyordu ama az önce kahverengi lekelenmem oldu adet olacağım çok erken regl olmam için geçen ayda 8 gün önce olmuştu.Artık çok korkuyorum sanırım rahmimde bir problem var ya ben bebeğimi istiyorum yaa bu adeti hiç beklemiyordum en azından bu gün beklemiyordum kahroluyorum kızlar içim acıyor canım yanıyor ne olur bişeyler söyleyin sinirlerim boşaldı.

canım belki dönemsel bişeydir ama bence bir önce bir doktora danış böyle bi durumla karşılaşmadım şimdiye kadar
yani aslında çok geç olmaktan iyimidir bilemiycemde doktora gidiyormusun

Canım doktora gitmedim çünkü her ay düzenli olurdu.Bir geçen ay erken oldum bir de bu ay erken oldum.o yüzden yarın doktora gideceğim korkuyorum kötü şeyler olacak diye.Normalde bu gün yumurtlama günümdü aceba yumurtlama kanı mı diye düşündüm ama bu durumda ilişkiye de cesaret edemem hafif kahverengi leke geliyor.Napacağımı şaşırdım bekliycem kırmızıya dönerse hemen doktora gidecem.Hoş dönmezse de günümü bekleyeceğim o zaman da olmazsa doktora gideceğim.

günaydınnn kızlar hayret ki bu gün ilk ben günaydın dedim:))) bir ilki gerçekleştirdim:)

hayırlı cumalarrr haydii kızlarrrr hayırlı bebekler için birbirimizi dularımızda unutmayalım:)

herkese günaydın ve hayırlı cumalarrr
merveciğim senden 1 dakkika farkla önde olan asiye var hayatım neyse bidahaki sefere sen günaydın yazmadan yazmayalımda sen yaz ilkkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kız asiye azıcık sabretseydin:) nabersiniz kızlar herşey yolunda mı esma asiye?

şebbo kaçak neereye kaçtın bakemm?

kız asiye azıcık sabretseydin:) nabersiniz kızlar herşey yolunda mı esma asiye?

şebbo kaçak neereye kaçtın bakemm?

tatlım aslında sen ilk dedin ben seninkini gördüm yazdım ama beni yukarı almış tuhaf.

İyiyim Allah a şükür bi problemim yok. Hafta bitsinde dinleneyim diye bekliyoruma.s.

Esmacım olsun bulantı falan sıkma canını bunlar güzel şeyler aslında benim yengemşn kızı olacakmış kesinleşti 3 lü ultrasonda belli oldu. Ne güzel Allah ım sanada yakın zamanda öğrenmeyi nasip etsin..

iyi olmana sevindim asiyecimmm..esmacım seninde ilginç ya 12.haftadan sonra hani geçiyordu bulantılar

kızlarr bizim bugün denetlememiz var bakanlıktan geliyorlar.. ondan malumdur pek yazamıcamm.. inş. güzel haberler alırızzz.. esma haydii listeyi yenileee.. benimm şafaakkkk 8 ...

AAA Esmanın belli oldu mu ben bilmiyodum kusura bakma esmacım kendi derdimden unuttum Allah bağışlasın canımmmm

X