Umudumuz Umut olsun

aman inşallah çabuk geçer yatsın tabi bebek önemli..
Benim bi arkadaşımda da olmuştu bebek aşağıda dedile r15 gün evde yattı tek tuvalete gitmek için kalkıyordu. Şimdi bebeği iyi ama işi bıraktı bebeğim önemli dedi evde sürekli istirahat yapıyor

allahım nasipe yardım etsin acil şifalar versin rabbim bebeğini ve onu korusun inşallah

raziyeciğim dur bakalım kırmızılar gelmez inşallah hem gelse gelirdi neden bu kadar geciktiki
nasipe geçmiş olsun allah bebeğini ona bağışlasın inşallah birşey olmayacak yeğenlerimize
şebbo sana gelince batunun annesi olmak ne büyük bir lütuf antamam batunun şişko annesi bile diyebilirsin yeterki batu benle olsun hep başına batu koyup sonuna dilediğini getirebilrsin

razişçim dur bakalım belkide değildir allahtan ümit kesilmez nasipçim çok büyük geçmiş olsun tatlım yeğenimiz bizi bırakmıcak inş neden rahmi dikilde anlamadım ben ayşe

oğlumun adı UMUT...bizlere umutlu olmayı öğretsin die umut koydum.umut olmadan yaşam olmuyor

nasipcim bişi olmaz bebişn einşallah bak aslınında aşşağıdaydı yukarı çıktı seninkide çıkar arkadaşım inşallah

-tatlicadiarzu-:asigim: evet bende anlamadım esmacım bu kadar gecikmezdi şimdi bişey yok karnım ağrımıyorda eve süpürge tutuyordum hatta gelsede gidicem dr. neden geç geldi diye
razişçim dur bakalım belkide değildir allahtan ümit kesilmez nasipçim çok büyük geçmiş olsun tatlım yeğenimiz bizi bırakmıcak inş neden rahmi dikilde anlamadım ben ayşe

evet ümit kesilmez canım ama bilmiyorum kafam karmakarışık oldu hormonlarımda altüst oldu

razişim takma kafana ağrı oluyo adet ağrısı gibi kırmızı gelmediği sürece korkma sakın kötüyede yorma

evt bu yazdıklarım nasiple çıtır anne mervem için kızlar bakın benim miniğimde ilk çok aşağıdaydı 2 gün evde kalabildim sonra işe geldim o halde ve gittim doktor yukarıda ama kalbini duyamıyoruz dedi sonra 1 hafta bekleyip gittim ve duyduk erken olduğu için duyamamışım şimdi maşşallah diyeyim adet günümde yani takvimimdeki haftamada ulaşıyor ama ben asla bebğim için kötü düşünmedim hep iyileşicek dedim bak mervecim sen kürtaj nasıl oluyor diye bile sormuşsun sen olumlu olucaksın üzülmiceksin sımsıkı sarılacaksınki oda sana tutunsun lütfen üzülmeyin moralinizi yüksek tutun ve mümkün oldukça dinlenin kızlar bırakın evler dağınık kalsın duydunuzmu beniiiiiiiiii

Emelcim iyi günlerde giysin oğluşun allahim bizede nasip et bende 4 ayima gireyim ozaman alicam 7 ay bekleyemem alma diyorlar ama size gösteririm başka kimseye göstermem

:)) valla ben almıcam kesinde siz sabırsız annecikler doldurcanız evi ben alana kadar

bende alıyom valla babamıza kalsa beşiğimizde gelsin dursun diyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…