Umudumuz Umut olsun

asiyecimm çok geçmiş olsun dün diyemedimm..inşallah birdaha yaşanmaz sağlıkla bebeğini kucağına alırsın hayatmm

sağol mervecim Allah ım bir daha yaşatmasın inşallah diğer bebeğimde problem olmaz diye dua ediyorum.Allah ne verirse hayırlısını versin canım.

günaydın a.s.kızlar gününüz aydın olsun göbüşleriniz bebiş olsun nasılsınız bakalım esmacım beni eylüle al istersen 19eylül
günaydın raziyeciğimmm
herkese günaydınlar tatlı hamişler.....tatlı hamiş adayları................gününüz aydın olsun,dualarınız kabul olsun.....
günaydın gülşenimmmmm
bu soğuk bulantısı değil bebek bulantısı öncekilerden yaniiii

hoşgeldin asiyecim nasılsın canım esmacım tuzlu bişeyler ye tatlım belkide sıcaklardandır.
31 temmuz tatlım bu ayda 30 olmıcam inş
ya bence mideye baskı oluyo ondanda olabilir geçen gün mideme kramp girdi tam kahvaltıdayken kasılma falan sonrası işde öle hepiniz anladınız-tatlicadiarzu-

günaydın razişçim hoşgeldin canım duaların içinde aminnnnnnnnnn aminnnnnnnnnnnnnn

günaydın aslıcım hoşbulduk nasılsın bakalım evlilik yıldönümüne vereceksin :Saruboceq:inşallah hediyesni kocişine ben veremedim ama :çok üzgünümlsun artık

aslım olmuş takvimin güle güle kullannn aslımm senle hemen hemen aynı günlerimiz gene bakalım var mı belirti hiç?
gülşenimmm hadi bakalım hayırlı olsunn birtanemm

ya esma çok heyecanlıyım valla.....çocuk gibi gün sayıyorum.....yatçaz kalkçaz,yatçaz kalçaz işte bu kadar diye umarım herşey güzel olur

kaydirigubbakcemile3 canım cidden öle oluyor dr bana çıkarken 1 ay sonra görüşürüz dedi günü kendinize göre ayarlayın dedi dün eşim esma ne 1 ayı haftaya gidelim görelim bebeğimizi diyo en erken tarihe al lütfen raandevuyu diyooookaydirigubbakcemile3

Gülşenim bebeni görmene az kalmış ne güzel Allah ım bebene sağlık versin

amin asiyeciğim.....:Saruboceq:

işte en güzeli evlere ultrason diyoruz da gülüyorlar.....birde büyümüş bir bebek gördüğünüz için dahada güzeldir şimdi.....biz 8 haftalığa bile heyecan yaptığımıza göre siz 16-17 haftalık olacak koca adama neler etmezsiniz....

evet eve ultrasyonu ilk eşim bana sölemeişdi esma alalım şundan birtane diye bide büyüdüğünü taklalar attığını ve ellerini kollarını hareket ettiğini gördüya daha çok merak ediyor beni hiç sormayın hemen geçse 1 ay

Esma oğlun sana benzeyecek demekki..Senin gibi yerinde duramayacak..şen şakrak olacak...ne güzel... Gülşen cim darısı başına..Tabi nazmiye birde sana..
bu arada mervecim varmı belirti felan? Raziye senin kırmızı kartlar tamamen başladımı? Ben sarı karta devam...

maalesef canım dün dr.gittim yine bu defa denizliye gittim 21,günü progestron hormonuna bakalım dedi eşimin spermografi sonucuna baktı bu o kadar iyi değil dedi daha detaylı yapıyoruz biz dedi önümüzdeki hafta yine gidecez o da aynı şeyi söyledi çocuğunuz olmaz demem ama biraz süre alabilir dedi bakalım hayırlısı artık umarım canım sende üstüne görüyorsundur hayatım:1hug:

inş bana benzesin tabiiii babası huysuz biraz ama ben hep neşeliyim sabah yatakdan kalkar kalmaz pozitif elektiğim beynime sıçrıyo ama eşim bir kendine gelip ayılamaz hatta sabahları benim enerjime hayret eder bak duy oğluşum annene çek tamammıhihoyyytkaydirigubbakcemile2

raziyecim üzülme hakkımızda hayırlısı..inşallah bir sorun çıkmaz ve sonuçlarınıza göre karar verirsiniz artık..Ben aşılama isteyeceğim bu sefer..inşallah tüm testleri tekrar istemez benden..
üstüne görme meselesine gelince hiç sanmıyorum canım yaaa..Benım günüm yarın aslında..bakalım yarında gelmezse ki sanmıyorum..O zaman belki ümitlenirim....

erkek kısmı biraz oturaklı olur ama:roflol: ama olsun seninki yinede sana benzesin..Eşin şanslı sabahları gülerek uyanan birine sahip...Valla sabahları bende eşimde çekilmez oluruz:jeyyar: zaten çocuk bize benzerse sinir küpü olur...kafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…