Umudumuz Umut olsun

emelcim hoşgeldin gene mi temizlik kıs dikkatli ol kocamandır karnın şimdi senin

emelcim hoş geldin canım asiyem tşk ederim ah bende evde olsamda temizlik yapmaya razıyım evde kalmak istiyorum offffffff

emel kız istiyordun ama oğluşun oluyormuş insan hiç aramıyo demi başta kalbinden geçen başka oluyo ama senin canın senin kanın çok seviliyo boddiler

Valla sitenin hikmetinden midir nedir erkek olacak haberleri alıyoruz aslı-seher-nazmiyenin ne olcek acaba

emel kız istiyordun ama oğluşun oluyormuş insan hiç aramıyo demi başta kalbinden geçen başka oluyo ama senin canın senin kanın çok seviliyo boddiler

Evet ya kizlar fazla yorulmayin kocişler iş başina geçsin kocişim bana ütü bilem yapiyor arda sağolsun

Ay allah söyletti herhalde canim belli değil benim kariştirdinmi sen aiyecim

Ay allah söyletti herhalde canim belli değil benim kariştirdinmi sen asiyecim

bişey olmaz kızlar.....birazda kendi popolarımızı kaldırıp bişeyler yapıcaz tabi.....yoksa doğuramayız valla oturmaktan:))

tabi gülşencim bol bol yürüyüz tek sorun uzanmıcaz ağır kaldırmıcaz ya gülşencim bende şu esma ile senin takviminden istiyorum ama yapamıyorum türkçe değil site nasıl olucak anlatırmısın

nebilim aslı öle dedin sandım hayırlısı olsun canım kıs olsun erkek olsun farketmez bizim olsun

sağlıklı olsun eli ayağı düzgün olsun bir an önce kucağımda olsun yeter:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…