Umudumuz Umut olsun

nasip nasip eköseoğlu esmaa:roflol::roflol::roflol::roflol:
kız bir merveyle beni doğru yazmışsın şaşkınnnnnnnnnlülülülülülülülülülülülü
crazybaby nasip boddim esma alabama şebnemmmm canımmmmmmmkaydirigubbakcemile5
diğerleri aynen kaldı nik mik değişmedi zatennnnnnngamyoncuiremsugamyoncuiremsu

emelim ben lekelenmeyi kaçırmışım neyse napalım benimde öyle oluyo önce bi leke sonra 12 saat sonra son gaz iki gün sonrada kesiliyo. neyse napıyoruz bundan sonra salıveriyoruz kendimi umut denizine başlıyoruz yüzmeye ne zamana kadar teee öteki aya kadar. napcan yapcak bişi yok . olursa oluuuuuuuuuur olmaz sada oluuuuuuuuuuuur dimi ama

ben ikisinede yeterim hayatımmmmmmmm:teytey::teytey:
orada liste güncelledim burdakini bekliyorummmmmmm

neyse asiye gelmişde ona geçmiş olsun filan dediğiniz için affettim yoksa ayşe gülşen ve merveyi klava: dayak bekliyodu yaniiiii. beni listede düzellttin mi peki ayşem
burdaki listede esma düzeltmişti :sm_confused:

olmazsa diye bir kelime yok lügatimizde o kadarrrrrrrr
bu arada düzelttim canımmm

mervecim canım hamişiz unutma bu ay kesin hamişiz hep öyle düşün kızlar tamm ozaman bundan sonra buradayız

kızlar ben şimdildik kaçıyorum...ayşe hoşgeldin bana güle güle..)))) ever şebnem maalesef lekelenme yarın tamamen kırmızı karta dönüşür..sağlık olsun ne yapayım...

ayşem emelcim unutmuşum dün seni küsme bana olurmu ya burada kızlar öteki tarafa gideceklerse ne anlamı var burada omamızın dimi ama bu arada ayisemden haberi olan varmı nasıl oldu canım acaba

asiye öteki topiğe gelmiş iyiymiş kürtaj olmuş aslıcım.
ayşem teşekkür ederim hayatım eline sağlık

bizde bebişimle karnımızı doyurduk geldik asiyeyi buraya çekmemiz lazım kızlar

bizde bebişimle karnımızı doyurduk geldik asiyeyi buraya çekmemiz lazım kızlar

afiyet bal şeker olsun hayatım bebişimize yarasın evet asiyecim ya çok üzüldüm bebeği için allahım yardımcısı olsun özel mesajı kapalımı:sm_confused:

selam kızlarr
ya anca yavas yavas rahatlamaya basladım sabahtan berı cok kotuydum.işe gelmek bıle ıstemıyorum valla yaa...neyse neler yaptınız başıma agrı gırdı aclıktann.gecmısı okuymadım ne var ne yok

HOŞGELDİN NAZMİYECİM GEÇMİŞ OLSUN CANIM AMA BUNU SADECE HAMİŞKEN YAŞAYABİLİYORUZ DİMİ BENCE KÖTÜ DE OLSA GÜZELDİR İNŞALLAH CANIM BEBEĞİNDE SAĞLIKLI OLARAK DÜNYAYA GELİR DARISI BAŞIMIZA BİŞEYLER YEMEĞE ÇALIŞ BEBİŞ İÇİN:1hug:

hosbulduk canım yanı guzel ama allahım herkese nasıp etsın ama bı yerde artık cok bunalıyomm.son gunlerde sadece aksam ları rahatca bıseyler yıyebılıyorum gunduz dogru durust bısey yıyemıyom yesemde malumm....doktor hap verdı bulantı ıcın o bıle durmuyoo ıcımdee..neyse dayancaz artık melegım bıraz benı yorucak ama olsunn....

merhaba kızlar afiyet olsun esmacım yeğenime bol bol vitamin olsun nazmiyecim canım geçmiş olsun ama dayanmak gerek dimi tatlım sonra bu sıkıntıların sonunda çok mükemmel bir hediye gelicek sana asişim özel msj açık değil sanırım nasıl söylicezki ya kimler biliyor burayı kızlar kimin aklına geldi bu topiç

ya kızlar vallahi kavam çok karıştı bir oradasınız bi bu topiçte karar verin nerdesiniz ben ikiyere birden girememki ya of

aslıcım otarafta kimse yokki bizim eskilerden kimi gördün. biz burdayız ama bugün herkesin işi var galiba kimse kk ya uğramıyo. bende şimdi geldim dışardaydım naber napiyon

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…