Umudumuz Umut olsun

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* S.ozozel....................................( Sibel )
* Boddim......................................( Esma )..........17.09.1987
* Emelyucel.................................( Emel )
* nazers......................................( Nazmiye )......09.03.1984
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )........29.03.1979
* ssensun...................................( Seher )..........31.07.1982
* aslımmm................................. ( Aslı ).............28.01.1985

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* zuzu79.............................26 Eylül ( Sinem )
* cancer..............................28 Eylül ( Merve )............23.06.1982

* myhope..............................6 Ekim ( Ayşe ).............06.12..19
* alabama.............................6 Ekim ( Şebnem )
* crazybaby..........................6 Ekim ( Nasip ).............28.01.1972
* 61 esra.............................10 Ekim ( esra )
* melankolia........................17 Ekim ( Pınar )
* raziş.................................18 Ekim ( Raziye )...........03.06.1984
* asiş.............................................. ( Asiye )
* CZC............................................... ( Zeynep )
* NEŞELİ:))........................................( Neşe )
* Rahel............................................. . ( Emel ).............15.02.1978
* nicole78.......................................... . ( Merve ).............01.12.1978

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

Tünaydın kızlar kadir geceniz mübarek dualarınız kabul karınlarınız bebişlerle dolsun çok yoğunum yarın çalışıcam toplantı var sonra 9 gün yokum herşeyi toparlamaya bakıyorum kusur bakmayın akşama kadar işim biterse gelirim

selaaammm kızlar ben geldim ne geciktim demmiiiii
hepinizin kadir gecesi mübarek dualarınızda kabul olsun

Tünaydın kızlar kadir geceniz mübarek dualarınız kabul karınlarınız bebişlerle dolsun çok yoğunum yarın çalışıcam toplantı var sonra 9 gün yokum herşeyi toparlamaya bakıyorum kusur bakmayın akşama kadar işim biterse gelirim
tünaydın aslıcım senin de kandilin mübarek olsun inşallah canım sana kolay gelsin bebişi yorma annesi:1hug:

hoşgeldin esmacım nasılsın hayırdır sen erken gelirdin senin kandilin mübarek olsun canım batuş nasıl Şeniz

canım küçük bir problemimiz vardı ayaklarım felan kaşınıyordu dr gittim geldim işlerimi toparlayayım demeye anca oldu batuşda iyi uslu uslu duruyo :)

canım küçük bir problemimiz vardı ayaklarım felan kaşınıyordu dr gittim geldim işlerimi toparlayayım demeye anca oldu batuşda iyi uslu uslu duruyo :)

geçmiş olsun canım allah şifa versin hamişlikten kaynaklanıyor dimi aferin batuşa annesini üzmesin aslan yğenim benim:sm_cool:hihoyyyt

kızlar selam...hepinizin bayramı şimdiden mübarek olsun..Ben bugünden sonra yokum..İnşallah bayram dönüşü hepimiz mutlu haberler veririrz...

kızlar bende şimdiden hayırlı bayramlar diliyimm artık giremezsem cuma günü dolu mu gelirim boş mu allah büyük ..:Saruboceq:

eğerki siteye girersem anlayın ki hamişim diye haykırmak için girmiş olurum.. ama kart yemiş olursam kimseninde bayramınıı bozmamak için cumaya kadar beklerim yazmamyasakkelime ama kartaaa diyorum kiii durrrrr gelmee 9ay bekle benn bebek istiyorummm:ecrin_bebek:

kızlar bizim gibi isteyen kim varsa allah kimsenin kucağını boş bırakmasın diyorumm..a.s. hayırlı bayramlarrr..

kızlar bende şimdiden hayırlı bayramlar diliyimm artık giremezsem cuma günü dolu mu gelirim boş mu allah büyük ..:Saruboceq:

eğerki siteye girersem anlayın ki hamişim diye haykırmak için girmiş olurum.. ama kart yemiş olursam kimseninde bayramınıı bozmamak için cumaya kadar beklerim yazmamyasakkelime ama kartaaa diyorum kiii durrrrr gelmee 9ay bekle benn bebek istiyorummm:ecrin_bebek:

kızlar bizim gibi isteyen kim varsa allah kimsenin kucağını boş bırakmasın diyorumm..a.s. hayırlı bayramlarrr..

iyi bayramlar canım inşallah bu güzel günün hürmetine senden hayırlı haber alacağız kendine iyi bak umudumuz her ne olursa olsun hep var olacak amin canım rabbim herkese annelik duygusunu tattırsına.s.

iyi bayramlar sinem nasip ayşe pınar aslı asiye merve merve2 emel esma gülşen nazmiye badegül şebnem seher esra zeynep neşe unuttuklarım varsa kusura bakmasın herkese iyi bayramlar :sm_cool:
allahım isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin tez zamanda
hamile olanlarada evlatlarını hayırlısıyla sağsalim kucaklarına almayı nasip etsin günahlarımızı affetsin aminnnn hoşçakalın:a015:

İyi akşamlar kızlr yarın ben burdayım ama olmayacak arkadaşların bayramını kutluyoruuuummm hepinizi öptüm

KIZLAR HEPİNİZİN BAYRAMINI KUTLUYORUM....bugün çok yoğunum....fazla gelemedim...yarın burda olacaklarla görüşürüz....olmayanlara da iyi tatiller....mutlu bi bayram geçirin inş....

iyi geceler canlarımmmmkaydirigubbakcemile3
hayırdır herkez şimdiden bayram mesajı çekmiş neler oluyor bakammmmCADIARZU
neyse hani canım sıkılıyor demiştim ya dün iftara annemlere gittik gelene kadar biraz nanemollalık vardı ama geldikten sonra çok kötü rahatsızlandım elim ayağım tutmadı fena gribe yakalanmışım sahuru bile eşim hazırladı anlayın yani neyse bugün güya akşama kadar yatacaktım öğlen kayınpeder aradı iftara geliyorlarmış- bu arada hala yataktaydım doğal olarak neyse-apar topar hazırlıklara giriştim başım bi yandan ayakta duracak halim yok ama misfir de geri çevrilmez neyse iyi kötü atlattık şimdi biraz iyice gibiyim bir bakam dedim ne var ne yok birde hepinizin kandilini kutlayam dedim gerçi bayağı geç oldu ama olsun canlarım ne demişler geç olsunda güç olmasın neyse...
hepinizin kadir gecesi mübarek edilen dualarınız kabul olsun bu dualar bebiş olaraktan hepimize geri dönsün seneye bugün hepimiz bebişlerimizin muhabbetini yapıyor olalım burayı bebişlerimizin resimleriyle donatalım inşallahhhhh:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

X