Umudumuz Umut olsun

cnm bak bende merka ettım inş hamıle haberlerı verırsın bizlere şekerden daha fazla tatalı gelecektır bize kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 :dance: :dance: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

cnm bak bende merka ettım inş hamıle haberlerı verırsın bizlere şekerden daha fazla tatalı gelecektır bize

aminnnnn esracımm sırayla inşallah alırız haberlerii :CüvCüv:
:Saruboceq::Saruboceq:inşallahhh inşallahh kızlar yaa patlatalımm listeyi valla buay ramazandı hadi az çalışma oldu ama ekimde patlasınn artıkk yarabbimmmm

cnm bende ısı takibi yapıyorum ama benim en düşük ateşim 36,6-36,5 mesela herkesin vücuduna göre farklılık yaratır sıcaklık önemli olan yumurtlamadan sonra derecenin artması ve sabit kalması gerekir derecen senin için normaldir.sen hergün yataktan kalkmadan aynı saatte ölçüm yap

merhaba canlarımmmkaydirigubbakcemile3
biliyorum astım burayı ama site problemliydi işte şimdi de içimde bilmediğim bir sıkıntı var hiçbişey yapasım yok sizede sadece merak etmeyin diye yazıyorum hepinizi seviyorum canlarım bikaç gün beni idare ediverin artık hepinize mucuks mucukssssssssŞenizŞeniz

kızlar valla sitede sorun var giremedim bir türlü...yoksa ben burdayım ama site beni kabuıl etmiyor..

slm kızlar. hepinizei teker teker öpüyorum. giremedim bi kaç gündür, yani girdim de okumakla yetindim bazı sayfaları. yeni gelişmeler var mı bakayım? benim ilacın son günü, c.tesi dra gitcem yumoşlar büyümüş mü die. ama hiç umudum yok bu yüzden ilaç saatlerini hep kaçırdım abartısız. hayırlısı olsun bakalım

slm kızlar ben geldim ama kimseler yok sanırım internet yoktu buralarda birde site de açılamıyor ne olduki herkeze iyi akşamlar öptümmmmmmmm

slm kızlar ben geldim ama kimseler yok sanırım internet yoktu buralarda birde site de açılamıyor ne olduki herkeze iyi akşamlar öptümmmmmmmm

yok canım belli olmadı....doktor cinsiyetimizle pek ilgilenmedi ama sana son ultrasonu koyayım bak...fikrin ne olacak şimdi

[/IMG]

merhaba canım biraz geç bir cevap oldu ama hoş gör artık
ya erkek diyorum ben ama tabi allahtan başka kimse bilemez hayırlısı olsuna.s:Saruboceq: canım ben sayfanızı zaman zaman takip ediyorum cinsiyet belli olunca yaz lütfen çok merak ettim CADIARZU bakalım tahminim tutacakmı

günaydınlar bizden size olsun kızlar....kadir gecenizin en mukaddes biçimde geçmesini dilerim,Allah herkesi,hepimizi güldürsün......
lahanabebek teşekkür ederim yorumun için merak etme yazarım belli olduğu vakit....hayırlısı allahtan...

günaydın güzel bayanlar kadir geceniz mübarek olsun tüm ettiğiniz dualar kabul olsun dilekleriniz gerçek olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…