Umudumuz Umut olsun

damadın süper ciciannesi......ben onun dün gideceğini biliyordum bugün mü gidecekmiş....gelmediğine göre belki gitmiştir

sağol cnma.s.....yok bende dün gitcek diye biliyordum öyle söylemişti zaten ama gelipte birşey yazmadı mı acaba ben mi atladım bak kafam karıştı hatırlayamadım.

günaydın kızlar dün gelemedim kırmızı kart yedim çok ağrım oldu çok hastaydım senağlamaakşama kadar yattım merve 2 cim allah bir ömür boyu mutlu etsin canım sevginiz yuvanız daim olsun
pınarcım sanırım umudumuzu önümüzdeki aya taşıyoruz biz bayramdan sonra kocişle dr.gidip tüp bebek işine başlıcaz hayırlısı olsun

günaydın kızlar dün gelemedim kırmızı kart yedim çok ağrım oldu çok hastaydım senağlamaakşama kadar yattım merve 2 cim allah bir ömür boyu mutlu etsin canım sevginiz yuvanız daim olsun
pınarcım sanırım umudumuzu önümüzdeki aya taşıyoruz biz bayramdan sonra kocişle dr.gidip tüp bebek işine başlıcaz hayırlısı olsun

allahtan hayırlısı olsun raziyecimm bişiler yapın allah büyük yardımcınız olsun inş.:1hug:

günaydın kızlarrrr..
esmacım ne tatlı olmus göbişinn..allah nazarlardan saklasınn....ya benım oyle sısmedı daha sadece pantolonlor olmuyo artık...1tanesı oluyo onu gıyıp duruyom almam lazımm
valla bende 2 pantolana talim ediyordum kociş 3. almış sağolsunkaydirigubbakcemile3
günaydın arkadaşlar esmacım hayırlı dogurmanı nasıp etsın yarabbim
amin canım teşekkür ederim
damadın süper ciciannesi......ben onun dün gideceğini biliyordum bugün mü gidecekmiş....gelmediğine göre belki gitmiştir
gülşen sıra sende koy göbişinide görelim küçük hanımı
kızlar merve gülşen nazmiye raziye esra hepinize günaydııınnna.s.

günaydın esmacım göbişin maşallah berakallah çok güzel görünüyor büyüyor batuşcumuz allah nazarlardan saklasın :nazar:

günaydın kızlar nasılsınız bakalım

esmacım maşallah bebeişin büyümüş kocaman olmuş allah sağlıcakla kucaklamayı nasip etsin inşallah

esra sende hoş geldin canım

raziyecim allah yardımcın olsun canım tez zamanda tutar inşallah bebiş

sağol cnma.s.....yok bende dün gitcek diye biliyordum öyle söylemişti zaten ama gelipte birşey yazmadı mı acaba ben mi atladım bak kafam karıştı hatırlayamadım.

aslı dün çok hastaydı..böyle olursa bugün için belki gelemem demişti...dr a da gidicekti galiba aynı zamanda...

canım herşeyin hayırlısı...bakarsın emelin de seninde 1 beklerken 2 tane olur...ay ne güzel..rabbim çok büyük raziye..olcak inş...

günaydın arkadaşlar esmacım hayırlı dogurmanı nasıp etsın yarabbim[/Q

9 aydır beklıyoz cnm olmuyor :1no2::1no2:

günaydın esracım...allah büyük olacak....birgün hepimizin kucağı dolacak...:ecrin_bebek:

Herkese günaydın

Esmacım göbişin süper olmuş ya çok güzelllllllll. Allah sağlıkla doğurmayı nasip etsin canım
Mervecim Allah seni bir ömür boyu kocandan ayırmasın her gününüz diğersinden güzel geçsin Allah sağlıklı bebekler nasip etsin inşallah canım...

Pınarcım kırmızı kart görmüşün üzülme biz aynı zamanda hamiş kalcaz senle...

hatırladım sahi bende hastaydı aslı boğazları yüzünden.....
benim göbiş resmini yarın çekersem koyarım.....koskobacan göbişim var benim....:))

günaydin kizlarrr

esmaibo0053zl0.jpg
[/img]
buda benim göbişim iyi çekememiişim ama idare edin
çok şirin kocaman olmuş allah seni nazarlardan saklasin
nasip yok uyuyodurr diye umuyorumm çünkü deli gibi uykum varr
ne uyumasi kiz 7den beri ayaktayim temizliğe giriştim şimdi topiğe girersem temizlik kalir diye açmadim
hayirlisi olsun raziyecim allah inşallah gönlüne göre verir

Son düzenleme:
canım herşeyin hayırlısı...bakarsın emelin de seninde 1 beklerken 2 tane olur...ay ne güzel..rabbim çok büyük raziye..olcak inş...
inşallah canım evet sanırım emelle aynı kaderi paylaşıyoruz hayırlısı allahtan zaten benim babamda ikizkaydirigubbakcemile3

günaydın kızlar çok hastayım işe gidemedim evdeyim yeni kalktım ben dün akşam bebişimi gördüm 5 haftalıkmış adet tarihime yakın hamile kalmışım ay çok güseldi ya
doktor çok sağlıklı maşşallah dedi bayada yukarı çıkmış çok mutluyum ama hastayım şimdi gemişi okuyayım

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* S.ozozel....................................( Sibel )
* Boddim......................................( Esma )..........17.09.1987
* Emelyucel.................................( Emel )
* nazers......................................( Nazmiye )......09.03.1984
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )........29.03.1979
* ssensun...................................( Seher )..........31.07.1982
* aslımmm................................. ( Aslı ).............28.01.1985

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* Rahel...............................18 Eylül ( Emel ).............15.02.1978
* nicole78...........................22 Eylül ( Merve ).............01.12.1978
* zuzu79.............................26 Eylül ( Sinem )
* cancer..............................28 Eylül ( Merve )............23.06.1982

* myhope..............................6 Ekim ( Ayşe ).............06.12..19
* alabama.............................6 Ekim ( Şebnem )
* crazybaby..........................6 Ekim ( Nasip ).............28.01.1972
* 61 esra.............................10 Ekim ( esra )
* melankolia........................17 Ekim ( Pınar )
* asiş.............................................. ( Asiye )
* CZC............................................... ( Zeynep )
* NEŞELİ:))........................................( Neşe )
* raziş.............................................. ( Raziye )...........03.06.1984

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

raziyecim güzel dileklerin için teşekkür ederim..demin tüp bebeğe daldım teşekkürü unuttum canım....

günaydın kızlar nasılsınız bakalım

esmacım maşallah bebeişin büyümüş kocaman olmuş allah sağlıcakla kucaklamayı nasip etsin inşallah

esra sende hoş geldin canım

raziyecim allah yardımcın olsun canım tez zamanda tutar inşallah bebiş

sehercim günaydın canım...bebiş nasıl? var mı yaramazlık???

Herkese günaydın

Esmacım göbişin süper olmuş ya çok güzelllllllll. Allah sağlıkla doğurmayı nasip etsin canım
Mervecim Allah seni bir ömür boyu kocandan ayırmasın her gününüz diğersinden güzel geçsin Allah sağlıklı bebekler nasip etsin inşallah canım...

Pınarcım kırmızı kart görmüşün üzülme biz aynı zamanda hamiş kalcaz senle...

günaydın asiyecim..teşekkürler canım güzel dileklerin için...en güzelide bebiş kısmı ama...inş.. bigün hepimiz koca göbüşlü oluruz..:CüvCüv:

günaydin kizlarrr

çok şirin kocaman olmuş allah seni nazarlardan saklasin

ne uyumasi kiz 7den beri ayaktayim temizliğe giriştim şimdi topiğe girersem temizlik kalir diye açmadim

hayirlisi olsun raziyecim allah inşallah gönlüne göre verir

günaydın nasipcim...nasılsın...
inşallah canım evet sanırım emelle aynı kaderi paylaşıyoruz hayırlısı allahtan zaten benim babamda ikizkaydirigubbakcemile3

günaydın kızlar çok hastayım işe gidemedim evdeyim yeni kalktım ben dün akşam bebişimi gördüm 5 haftalıkmış adet tarihime yakın hamile kalmışım ay çok güseldi ya
doktor çok sağlıklı maşşallah dedi bayada yukarı çıkmış çok mutluyum ama hastayım şimdi gemişi okuyayım

kızlar demin bi karışıklık oldu tuhaf bi mesaj olmuş dimi...yazamadan gönderdim..neyse aslıcım senin adına sevindim bebişin iyiymiş..
nasip günaydın canım nasılsın...

X