Umudumuz Umut olsun

canımmm burdayım ama burda değilim :) kafam karışık. sen nasılsın aysemm. naaptınız bakalım bugün ben yookken çok kaynatmamışınız bugün :)

canımmm burdayım ama burda değilim :) kafam karışık. sen nasılsın aysemm. naaptınız bakalım bugün ben yookken çok kaynatmamışınız bugün :)

siteye girebildikmi ki kaynatalımmmm sinir oldum vallaaa:eek:klava::eek:klava:
neyse işte yarın büyük ihtimalle giremem misfirlerim var anca yetişir bayağı da kalabalık olacaz bende maç bitene kadar takılam dedim işteeeee:emir_bebek::emir_bebek:
kafan niye karışık bu arada canımmmmmmmCADIARZU

sitede de sorunsuz gün olmuo haa...
amaan işte reglden dolayı biraz gerginim öyle işte. onun haricinde iyiyim cnm.

herkese günaydın uzun bir aradan sonra ilk günaydın benden daha erken olurdu ama sabah sabah error yedim

esmaibo0053zl0.jpg
[/IMG]
buda benim göbişim iyi çekememiişim ama idare edin

esmammmmmmmmmmmmm ay maşallahh kızım kocaman olmuşşş batuşşş kocaman göbişin çıkmış kızz yerimm seniiiii

günaydın kızlar....esma adaşım size ayrı günaydın...kız esma kocaman olmuş göbüşün yaaa...ne hoş duruyo...
pınarcım sana da güzel dileklerin için teşekkür ederim...

günaydın kızlarrrr..
esmacım ne tatlı olmus göbişinn..allah nazarlardan saklasınn....ya benım oyle sısmedı daha sadece pantolonlor olmuyo artık...1tanesı oluyo onu gıyıp duruyom almam lazımm

kızlar günaydın............
esma maşallah canım benim göbiş süper.......

günaydın kızlarrrr..
esmacım ne tatlı olmus göbişinn..allah nazarlardan saklasınn....ya benım oyle sısmedı daha sadece pantolonlor olmuyo artık...1tanesı oluyo onu gıyıp duruyom almam lazımm

günaydınn gülşen nazmiye merve..gördünüz mü damadım kocaman oldu:))

günaydın nazmiye gülşen...
gördüm mervecim...senin damadı nazarlardan korusun rabbim...
hadi kızlar uyanın bakem...bak biz burdayız sizi bekliyozz...:1hug:

damadın süper ciciannesi......ben onun dün gideceğini biliyordum bugün mü gidecekmiş....gelmediğine göre belki gitmiştir

X