Umudumuz Umut olsun

cnm bence sen geç yumurtladın ondan öyle oldu diye düşünüyorum..hadi hayırlı haberle gel aslıcım

ne ilgincim ben ya hamişliğim bile ilginç rahatım ama artık çok ilginç doktora gidicem ama huzursuz değilim bu defa olumlu olucak bende şu bebişimi görebilsem başka bişey istemiyorum

ne ilgincim ben ya hamişliğim bile ilginç rahatım ama artık çok ilginç doktora gidicem ama huzursuz değilim bu defa olumlu olucak bende şu bebişimi görebilsem başka bişey istemiyorum

görcen inş. hayatım...göbüşüne geldi ya hayırlısıyla....kucağına da gelecek....öpüp koklayacaksın kuzunu....:1hug:

evet aslıcım bencede görcenn tatlımm sanada el sallıcak miniğinn..:eek:

evet aslıcım geç yumurtlamadandır canım yoksa sen az çıktı diye değerin üzülüyormuydun bence galiba bugün verecen kan testini büyük bir artış görecek
senin minik tembek ağar ağar hareket ediyor annesi:)

nazlı olucak benimki korkutuyor bizi ah nazlım benim ah seninde 3 gün geçmiş bence cmt yaptır bir kan testi bakalım ne olucak

inş mervecim inşmerve2 allahım sizede tüm isteyenlerede nasip etsin ya nasip geldin gittin nerdesin canım esmam güzel hamişim sende kayboldun seher inş daha iyi olmuşsundur canım

kızlar ben geldim...:sm_cool: işlerimi bitirdim soluğu burada aldım...hihoyyyt iyi bari çok kaynatmamışsınız..
Neşeli canım umarım adet gecikmenin nedeni kalbindeki umuttur...a.s.
Aslı senin bebek çok nazlı ya acaba adını NAZLI mı koysan...kaydirigubbakcemile3

neşelicim inşallah hamişsindir canımda ondan gelmiyodur gelmicektir:ecrin_bebek::Saruboceq:

aslıcım senin minik kuzuyla benim mizik kuzu çok nazlı emel dediği gibi nazlı koyalım bali adlarınıkaydirigubbakcemile3

merve2 merve sağolun kızlar yok bu gün toparlayamıyorum kendimi bişeyler yedim midem biraz düzeldide kafam kalkmıyo nereyi boş bulsam yatıcam bu gidişlekaydirigubbakcemile3

hoş geldin canım aslında hep istemişimdir kızım olursa ya nazlım koyucam yada tuana diye 2side hoşuma gidiyor hayırlısı bakalım nazlım bni inş bu akşam üzmicek :)

neşelicim inşallah hamişsindir canımda ondan gelmiyodur gelmicektir:ecrin_bebek::Saruboceq:

aslıcım senin minik kuzuyla benim mizik kuzu çok nazlı emel dediği gibi nazlı koyalım bali adlarınıkaydirigubbakcemile3

merve2 merve sağolun kızlar yok bu gün toparlayamıyorum kendimi bişeyler yedim midem biraz düzeldide kafam kalkmıyo nereyi boş bulsam yatıcam bu gidişlekaydirigubbakcemile3

evet canım nazlılarımız bizim onlar iyi olsunda nazına razıyım

iyidir annesi hiç merak etme benim sıpada üzmüştü beni 6 haftalıkken kanma yüzünden ama geçen hafta gittik iyi olmuştu minik kalbide atıyodu bakalım yarın kontrolümüz var benim sıpa nasıl olmuş ilk başlarda yapıyolar ama onlar bize sımsıkı bağlı arayı hemen düzeltiyolar canım

iyidir annesi hiç merak etme benim sıpada üzmüştü beni 6 haftalıkken kanma yüzünden ama geçen hafta gittik iyi olmuştu minik kalbide atıyodu bakalım yarın kontrolümüz var benim sıpa nasıl olmuş ilk başlarda yapıyolar ama onlar bize sımsıkı bağlı arayı hemen düzeltiyolar canım

inş senin kontrolünde iyi geçer canım bende bugün gidicem sımsıkı yapışsınlar bırakmasınlar kan testi felan bugüne kadar hamile olduğunu öğrendikten sonra test felan bişeyler yaptırdınmı canım

inş senin kontrolünde iyi geçer canım bende bugün gidicem sımsıkı yapışsınlar bırakmasınlar kan testi felan bugüne kadar hamile olduğunu öğrendikten sonra test felan bişeyler yaptırdınmı canım

ilk önce kan testi istemişti doktorum keseyi görememişti 653 çıkmıştı sona 2 gün sona 1600 ler civarı çıktı keseyi gördü en son geçen hafta bebişin kalp atışlarını alınca kant testi istedi 2 tane idrar testi falan istedi onlardada bi problem çıkmadı şükür şimdi folık asit ve progestan kullanıyorum sadece oda kanama olduğu zamna vermişti

oh oh kızlar işlerini halletmiş yine dökülmüş buraya....ne güzel...aslı seher kızınız olursa nazlı koyun bencede...
burda olmayanlarda çabuk dökülsün bakalım...çok ara veriyosunuz...geliyo oklava...ayşe yok bari ben döviim sizi...ay kıyamamki hiç birinize....

inş mervecim inşmerve2 allahım sizede tüm isteyenlerede nasip etsin ya nasip geldin gittin nerdesin canım esmam güzel hamişim sende kayboldun seher inş daha iyi olmuşsundur canım
canım benide bir sen hatırlamışın diğerlerine küstüm işdee:dilcikar::dilcikar:

oh oh kızlar işlerini halletmiş yine dökülmüş buraya....ne güzel...aslı seher kızınız olursa nazlı koyun bencede...
burda olmayanlarda çabuk dökülsün bakalım...çok ara veriyosunuz...geliyo oklava...ayşe yok bari ben döviim sizi...ay kıyamamki hiç birinize....

bende yeni geldim başım ağrıyo merve uykum var uyutmadılar doğru dürüst :kızgın:

canım benide bir sen hatırlamışın diğerlerine küstüm işdee:dilcikar::dilcikar:

bende yeni geldim başım ağrıyo merve uykum var uyutmadılar doğru dürüst :kızgın:

nerde uyucan kız? işyerinde uyuyabiliyo musun?valla ben de çok susadım...allah affetsin ama :dilcikar:çok zorluyo be...

ben bugün hep buradaydım bugün en sadık üyeniz benim merve2
sehercim bende en son 2 gün önce 444.44tün ondan önce16.42 başka hastanede yaptırmıştım böyle çıktı doktor bana folik asiti bıraktırdı elevit kullanıyoruym şuan

kızlar hepinizin günü aydın olsun...
nasip boşver kartı bir dahaki aya inşallahh...
kız merve ben dün sordum seni ona göre....:))))
Esma boşver kiloyu can boğazdan gelir..Yemeye devam et anacım :)))
Merve2 sen nasılsın bugün?
Gülşen ve pebbe nasıl peki?
Şeboooo nerdesin nerde kaldın?
Asiye canım sen nasılsın kanı ne zaman verecektin?
Seher sende yoksun daha?
Sinem hadi bekliyoruz yoksun..
Pınar seninle adet günümüz aynıymış hadi inşallah senden mutlu haber alırız..
başka kim kaldı hatırlayamadım...herkese günaydın.........

evet cnm günlerimiz aynı, insallah aynı anda hamiş haberini veririrz. sende durum nerdir? belirtilerin var mı? bu arada ne telefonu bekliyosun kız her şey yolunda mıı?

günaydın güzel anneler anne adayları
nasılsınız kızlar
emelcim hayırlısı olsun ailelere söylemişsiniz üstünüzden büyük bi yük kalkmıştır. bundan sonra onlarında duaları sizinle olur. ikizlerin olcak inşallah.
mervem nasılsın hayatım. gülşenim kuzeyimiz (napim kız olursa ismi belli değil) nasıl seninkide tombiş olcakmı onuda ısırcaz dimi ay kıyamam kız ben onlara ısırırmış gibi yaparım ama ısırmam merak etme. esma seninki tombiş olcak kızım hiç merak etme anasına bak oğlunu al dicez sen taşırsın oğluşunu ben biliyorum yılmadan yorulmadan. ee nasip yine mi yok . tamam nasip affedildin bida beni unutma küserim bak ona göre. aslıcım senin içinde çok sevindim hayatım bencede iyi yapıyosun herkese söyleme üç aydan sonra söylersin. nazmiş yok raziye yok. merve cim sen nasılsın hayatım. seher de gelmemiş galiba henüz. ayşe köye gitti. pınarcım yaptınmı şekerpareyi güzel oldumu. sinem hanım nerdesiniz sizi bekliyoruz. eee başka başka kimler var. neşeli hayatım varmı bi gelişme nasıl hissediyosun kendini hadi eylülün ilk haberi senden gelsin inşallah iyi haberi. asiyem sende gününü bekliyodun dimi hayatım inşallah herşey güzel olacak rahat ol hayatım. kızlar öpüldünüz sçs.

slm şebiiim, yok ya şekerparee şerbetini nedense çekmedi :KK43: beceremedim yanii. nasılsın bakalım bugün?

Hoşgeldin asiyem nasilsin canim
sağol esmacim bizde iyiyiz bakalim bugün kontrole gidelim inş bebişte tutunmuştur bana

günaydın esma aslı gülşen şebnem nasip asiye emelcim merve merve2 herkese güzel günler kızlar
ben bu gün çok kötüyüm akşam afedersiniz kusmaktan içim dışıma çıktı bu günde bi halsizlik ve mide bulantısı var valla eve gidip yatmak istiyorum çok fazla giremeyebilirim canlarım
nasipcim bidahaki sefere ii çalışta tutsun bebişin
aslıcım sende üzme kendini tutunmuştur bebeişin sana allahın izniyle
emelcim olsun canım yeterki bebeğin olsun herkes duruma alışır canım
gülşencim esmacım tombik tombik bebişleri bekliyoruz sizde tabi en önemlisi ikinizinde sağlıklı olmasını
mervelerim sizler nasılsınız bakalım
unuttuğum kaldıysa özürdilerim kızlarrrr şimdide

oy kıyamam sana ben yaa, öle kusturcak mide bulandırcak şeyler yemee. daha mideni tutcak şeyler ye. ay ben de çok biliom ya akıl veriom haa:eek: geçmiş olsun bideneeem

ayse köye gitmiş sanırım, çabııık gel gızz özletme heee gerçi özledim şimdiden ama :a015:
esma (köseoğlundan) haber yok sanırım göremedim onu.
diğer esmaam,asişiiim, emeliim,gülşeniim,sinemimmm, merveem,nasipiiim,raziyeeem.. ve bütün kk grubu,merhabaaaaa. nasip yine mi yoksun kız? bu arada son sayfaları okuyamadım maşallah oruç çenenize vurmuş o kadar yazı yazmışınız oku oku bitmiooa.s.

sehercim bende en son 2 gün önce 444.44tün ondan önce16.42 başka hastanede yaptırmıştım böyle çıktı doktor bana folik asiti bıraktırdı elevit kullanıyoruym şuan

haklısın aslıcım sen ne zaman girsem topiğe burdaydın...bende elimden geldiğince girmeye çalışıyorum...nazlı bebişimize bizden kucak dolusu öpücükler....:1hug:

ben de elevit kullanıyorum ama kapsülleri çok büyük yutarken zorlanıyorum :)

canım merve2iim kız seni unuttum ben. sen nasılsın? ayse oklava görevini sana mı bnıraktı kızz? ayse gitse de oklavası bizlerle :):roflol::roflol::roflol:

X