Umudumuz Umut olsun

şebom çok yorma kendini ya hamiş olucaksın bak daha neşeden varmı haber arkadaşlar

Son düzenleme:
hoşgeldin şebocum nasılsın canım
hoşbulduk hayatım nasılsın ağrıların iyileşti mi aslıcım.

valla şebnem benimki anne ve babasına benzerse düşünemiyorum nasıl olur....eşim 5.750 doğmuş bende 4.500 artık bizden çıkanı sen düşün.kaydirigubbakcemile3....o kadar olmasın ama kilolu doğan çocukların ilerki yaşlarda tansiyon,şeker sorunları daha fazla oluyormuş.....bakalım neler olcak:asigim:

neysa o sağlıklı olsunda bakalım

hey maşallah tam ısırmalık olcak diyosun yane e napalım bizde ucundan azcık ısırırız biraz büyüsünde.biliyosun bizimkiler koklarlar öperken miss gibi koklarım ben onu

bu normal bi kilo alışı yoksa çok erken ben kesin aldım çünkü 4 ay oldu

canım tombişim benim boşver be güzelim can boğazdan gelir sağlıklı beslende kilo önemli değil. kaydirigubbakcemile5

kızlar testim negatifffffffffffffffff benimde ama halen adet olmadım ısımda daha 36.6 yani beni kırmızı kart yememe var daha:)))
buarada nasılsınız canlar

aslım saol bir tanem sorduğun için ama sonuç işte yazdığım gibi kötü işte ama yine mutluyum nedense

nasipcim sen nasılsın bir tanem benim

kızlar testim negatifffffffffffffffff benimde ama halen adet olmadım ısımda daha 36.6 yani beni kırmızı kart yememe var daha:)))

cnm idrar testi malum göstermeyebilir sen takma kafana.. ya ısı takibi hakkında bir bilgin var mı bişi sorcamda ben takip ediyorum ama sanki benmki dengesiz gibi geldi:1no2:anlamadım bişi

aslı henüz 1 kilo aldım ben 11.haftadayım......sonraları mide bulantın olursa almazsın zaten kilo...belkide şimdi çok şişsin diyedir ama yinede dikkat et kendine....tatlı ve hamurişi hariç ne yersen ye bişey olmaz....kalsiyumdan kesmede sakın bol bol süt ve peynir,yoğurt

iyi şebocum ağrılarım zaldı bugün testimizide tekrar yaptırıcaz kalmıcak inş hiçbir sorun

cnm idrar testi malum göstermeyebilir sen takma kafana.. ya ısı takibi hakkında bir bilgin var mı bişi sorcamda ben takip ediyorum ama sanki benmki dengesiz gibi geldi:1no2:anlamadım bişi

canım istersen gönder ısı tablonu ben yorumlayamazsam
sitemizde nuray var ona sorarım o en doğru sonucu söyler bir tanem:1hug:
inşallah böyle olmuşundur:CüvCüv:

inşallah canım ama o kadarda takmadım ben ya nedense alıştımmı ne:jeyyar:hihoyyyt

Son düzenleme:

daha erken olabilir idrar testi için..dur bekle bakalım...bu ay olmazsa öbür aya...umutlar devam...

Inşallah böyle olmuşundur:cüvcüv:

Inşallah canım ama o kadarda takmadım ben ya nedense alıştımmı ne:jeyyar:hihoyyyt

takmadin çünkü hamişsindird ondan canim

gerçektenmi ama kaçıncı gününde çıkmamıştı ve kaçıncı gününde yapıncaçıktı
bide kandamı çıktı canım
kusura bakma soru yağmuru oldu ama:1hug:Şeniz

tatlım benim kanda çıktı ondan sonra idrarda bir defa daha yaptım ama 2 çizgi çok açık renkti 1 hafta beklemen gerek ama bence kan için de erken bak benim bugün yine test yapıcaklar bekle demesi kolay beklemek zor ama tam olarak kaç gün geçti benim 5 gün geçinde kanda çıktı ama yüksek çıkmadığı için habire test yapıyorlar işte

inşallah böyle olmuşundur:CüvCüv:

inşallah canım ama o kadarda takmadım ben ya nedense alıştımmı ne:jeyyar:hihoyyyt

aa süper olur valla ozaman ben evden değerlerimi getireyim yarın burda olursan yazarım hepsini net olsun.:CüvCüv:senddeeee böylee ol inş..

tatlım benim kanda çıktı ondan sonra idrarda bir defa daha yaptım ama 2 çizgi çok açık renkti 1 hafta beklemen gerek ama bence kan için de erken bak benim bugün yine test yapıcaklar bekle demesi kolay beklemek zor ama tam olarak kaç gün geçti benim 5 gün geçinde kanda çıktı ama yüksek çıkmadığı için habire test yapıyorlar işte
hadi ya gerçektenmi canım ya sonucun kaçtı ilkinde
allah ım yavrunu sana bağışlasın ve hiç ayırmasın tatlım:Saruboceq:
aa süper olur valla ozaman ben evden değerlerimi getireyim yarın burda olursan yazarım hepsini net olsun.:CüvCüv:senddeeee böylee ol inş..

tamam bir tanem ben yarın allah tan bişey olmazsa yine burdayımŞeniz
aminnnnnnnnnnnnn canım allah ım inşallah bize hamiş günlerimizi ve doğum yaptığımız günleride gösterecek.
allah çocuklarımızla yaşlanmayı nasip etsin hepimize:1hug:

cnm bence sen geç yumurtladın ondan öyle oldu diye düşünüyorum..hadi hayırlı haberle gel aslıcım

evet aslıcım geç yumurtlamadandır canım yoksa sen az çıktı diye değerin üzülüyormuydun bence galiba bugün verecen kan testini büyük bir artış görecek
senin minik tembek ağar ağar hareket ediyor annesi:)

X