Umudumuz Umut olsun

Günaydın kızlar

Valla emelcim farkındayım ama olsun yabancı değil aslıyla karıştırıyosun :))))

Bu ay biz bebek çalışması yapmadık 1-2 ay yok öle bi çalışma o yüzden hamile değilimdir ben sabırsızlıkla kart görmeyi bekliyorum kürtajdan sonra ilk olacak merak ediyorum

iyim dünürcümm valla şu saatlerde daha başladım karnım zil çalmaya bugün nası geçer bilmiyorumm..
ben senin yerine yerim canım dünürüm olmazmı
günaydın esma ve merve......ve diğer kızlar tabi.....gününüz aydın ,mutlu haberlerimiz bol olsun....
günydınnnn gülşenim
günaydın esmacım güsel hamişim günaydın batuşçum güsel yeğenim nasılsınız bakalım nasipim kart yemişsin ama önümüzdeki ay bekliyorum müjdeyi senden
ikimizde iyiyiz teyzesi siz nasılsınızzzzzz
kızlar herkese günaydın....nasipcim zaten sen demiyomuydun kaçırdım yumurtlrmr günlerimi diye....umudumuz bitmiyooo....devam...
günaydın merveciğiiiiimmmmmm
kızlar hepinizin günü aydın olsun...
nasip boşver kartı bir dahaki aya inşallahh...
kız merve ben dün sordum seni ona göre....:))))
Esma boşver kiloyu can boğazdan gelir..Yemeye devam et anacım :)))
Merve2 sen nasılsın bugün?
Gülşen ve pebbe nasıl peki?
Şeboooo nerdesin nerde kaldın?
Asiye canım sen nasılsın kanı ne zaman verecektin?
Seher sende yoksun daha?
Sinem hadi bekliyoruz yoksun..
Pınar seninle adet günümüz aynıymış hadi inşallah senden mutlu haber alırız..
başka kim kaldı hatırlayamadım...herkese günaydın.........
aman kiloyu takan kim biz şişko olacağız oğlumda şişko olacak ısıracağım onuda

Iyiyim gülşencim bakalim bugün tekrar kan vermeye gidicem bebşiminde iyi olduğunu öğrenirsem daha iyi olucam

Ben iyiyim Gülşen cim...Hastaneden telefon bekliyorum bakalım..Ama hala aramadılar..Artık durumu ailelere anlattık..Kısa bir şoktan sonra duruma alışacaklar sanırım :)))))
Olsun kız Esma şişko Batu olsun..Isırınca ağzımızı doldursun haklısın :))))
Asiyecim, umarım fazla gecikmeden kartı görürsün ve çalışmalara başlarsın..İnşallah sorunsuz gebelik seni bekliyordur..
Aslıcım ben inanıyorum kan değerin yükseldi..Bebeğin bu sefer seninle...:)))

Asiyecim, umarım fazla gecikmeden kartı görürsün ve çalışmalara başlarsın..İnşallah sorunsuz gebelik seni bekliyordur..

İnşallah canım bakalım. Çevre insanı hep zorluyor zaten hamileliğimi herkes duymuştu nerdeyse şimdi herkes bebeği soruyor yolda bile öldüğünü söylemek laf anlatmaktan bıktım ama yapacak bişey yok o yüzden ailende alışır merak etme. Tekrar hamile kalırsam bi size bi kocama bide aileme söleyeceğim . Başka kimseye sölemiycem korkuyorum artık. Bide dediğim gibi gören herkes soruyor sıkılıyo insan...

Ben iyiyim Gülşen cim...Hastaneden telefon bekliyorum bakalım..Ama hala aramadılar..Artık durumu ailelere anlattık..Kısa bir şoktan sonra duruma alışacaklar sanırım :)))))
demi tombiş tombiş olsun zaten babaı ben yemek yemeyince kızıyo bana yemek yemiyorsun diye ayrıca esma bu oğlan 5 kilo doğacak yoksa karışmam diyo kolay sanki 5 kilo bebek doğurmak gerçi bende ona cevabı verdim 5 kilo bebek istiyorsan 6. aydan sonra sen taşı bebeği dedim
İnşallah canım bakalım. Çevre insanı hep zorluyor zaten hamileliğimi herkes duymuştu nerdeyse şimdi herkes bebeği soruyor yolda bile öldüğünü söylemek laf anlatmaktan bıktım ama yapacak bişey yok o yüzden ailende alışır merak etme. Tekrar hamile kalırsam bi size bi kocama bide aileme söleyeceğim . Başka kimseye sölemiycem korkuyorum artık. Bide dediğim gibi gören herkes soruyor sıkılıyo insan...

canım haklısın zor oluyordur ama takma kafana çünkü herkes onu merak ettiğinden soruyodur bilseler sorarlarmı üzerlermi seni:1no2:

emelcim eminim herşey yolunda gidecek..ve sen hamiş olacaksın canım....ailelerinizde size destek olduktan sonra herşey yolun agirecek inan...
boşver esmecım can boğazdan gelir ye güzelim....
aslıcım senin de değerlerin ikiye katlayacak gör bak...hiç bi sorun yok merak etme....
adaşım valla ben de şimdiden susadım..bugün hayırlısıyla bi geçse....
güzel hamiş gülşen...inş.bi doğsun da kendi elleriyle sarsın anneciğini yumurcak...
asiyecim sen de kartı görmek istiyosan tabi gör ama çalışmaları bırakmak yok...önümüzdeki ay hepimiz patlama yapıcaz...
diğer hamişler ve hamiş adayları....siz nerelerdesiniz bakem?

Kimse üzmek istemez tabi esmacım meraktan soruyorlar ama sürekli aynı şeyleri konuşmak sıkıyor canım olsun herkes alışacak mecbur. Kız sen kocana bakma düzenli ye ikinizde sağlıklı olun

Mervecim bende isterim ama doktorum maalesef 1-2 ay vücudunu dinlendir dedi ben sizden sonra hamile kalcam inşallah

kızlar hepinizin günü aydın olsun...
nasip boşver kartı bir dahaki aya inşallahh...
kız merve ben dün sordum seni ona göre....:))))
Esma boşver kiloyu can boğazdan gelir..Yemeye devam et anacım :)))
Merve2 sen nasılsın bugün?
Gülşen ve pebbe nasıl peki?
Şeboooo nerdesin nerde kaldın?
Asiye canım sen nasılsın kanı ne zaman verecektin?
Seher sende yoksun daha?
Sinem hadi bekliyoruz yoksun..
Pınar seninle adet günümüz aynıymış hadi inşallah senden mutlu haber alırız..
başka kim kaldı hatırlayamadım...herkese günaydın.........
biliyorumm cnm gördüm sorduğunua.s.
Günaydin mervecim günaydin gülşencim nasilsiniz bakalim
günaydın cnm merak etme yükselcek değerlerinn :ecrin_bebek:gelcek bebişinn

hadi emelcimm allahtan hayırlısıı inşallahh:CüvCüv:herşey güzel olcak

Mervecim bende isterim ama doktorum maalesef 1-2 ay vücudunu dinlendir dedi ben sizden sonra hamile kalcam inşallah

inşallah canım...o zaman sen dinlen 1-2 ay...biz patlayalım...hoş bende bu ay dinlenmedeyim...antibiyotik içiyorum..neyse önümüzdeki aylara umudumuz....:CüvCüv:

günaydın güzel anneler anne adayları
nasılsınız kızlar
emelcim hayırlısı olsun ailelere söylemişsiniz üstünüzden büyük bi yük kalkmıştır. bundan sonra onlarında duaları sizinle olur. ikizlerin olcak inşallah.
mervem nasılsın hayatım. gülşenim kuzeyimiz (napim kız olursa ismi belli değil) nasıl seninkide tombiş olcakmı onuda ısırcaz dimi ay kıyamam kız ben onlara ısırırmış gibi yaparım ama ısırmam merak etme. esma seninki tombiş olcak kızım hiç merak etme anasına bak oğlunu al dicez sen taşırsın oğluşunu ben biliyorum yılmadan yorulmadan. ee nasip yine mi yok . tamam nasip affedildin bida beni unutma küserim bak ona göre. aslıcım senin içinde çok sevindim hayatım bencede iyi yapıyosun herkese söyleme üç aydan sonra söylersin. nazmiş yok raziye yok. merve cim sen nasılsın hayatım. seher de gelmemiş galiba henüz. ayşe köye gitti. pınarcım yaptınmı şekerpareyi güzel oldumu. sinem hanım nerdesiniz sizi bekliyoruz. eee başka başka kimler var. neşeli hayatım varmı bi gelişme nasıl hissediyosun kendini hadi eylülün ilk haberi senden gelsin inşallah iyi haberi. asiyem sende gününü bekliyodun dimi hayatım inşallah herşey güzel olacak rahat ol hayatım. kızlar öpüldünüz sçs.

Hoşgeldin asiyem nasilsin canim
sağol esmacim bizde iyiyiz bakalim bugün kontrole gidelim inş bebişte tutunmuştur bana

şebbomm hoşgeldinn hayatımmmmmm nolsun cnm işte iş güç bildiğin gibi..çalışş çalışşş çalışş..

sen nasılsınn hayatımm??

asiyecim üzülme canım banada şidi hamile olduğumu duyanlar tebrik etmek yerine rahat durda bunuda kaybetme diyorlar insanların çivisi çıkmış bence

günaydın güzel anneler anne adayları
nasılsınız kızlar
emelcim hayırlısı olsun ailelere söylemişsiniz üstünüzden büyük bi yük kalkmıştır. bundan sonra onlarında duaları sizinle olur. ikizlerin olcak inşallah.
mervem nasılsın hayatım. gülşenim kuzeyimiz (napim kız olursa ismi belli değil) nasıl seninkide tombiş olcakmı onuda ısırcaz dimi ay kıyamam kız ben onlara ısırırmış gibi yaparım ama ısırmam merak etme. esma seninki tombiş olcak kızım hiç merak etme anasına bak oğlunu al dicez sen taşırsın oğluşunu ben biliyorum yılmadan yorulmadan. ee nasip yine mi yok . tamam nasip affedildin bida beni unutma küserim bak ona göre. aslıcım senin içinde çok sevindim hayatım bencede iyi yapıyosun herkese söyleme üç aydan sonra söylersin. nazmiş yok raziye yok. merve cim sen nasılsın hayatım. seher de gelmemiş galiba henüz. ayşe köye gitti. pınarcım yaptınmı şekerpareyi güzel oldumu. sinem hanım nerdesiniz sizi bekliyoruz. eee başka başka kimler var. neşeli hayatım varmı bi gelişme nasıl hissediyosun kendini hadi eylülün ilk haberi senden gelsin inşallah iyi haberi. asiyem sende gününü bekliyodun dimi hayatım inşallah herşey güzel olacak rahat ol hayatım. kızlar öpüldünüz sçs.

valla şebnem benimki anne ve babasına benzerse düşünemiyorum nasıl olur....eşim 5.750 doğmuş bende 4.500 artık bizden çıkanı sen düşün.kaydirigubbakcemile3....o kadar olmasın ama kilolu doğan çocukların ilerki yaşlarda tansiyon,şeker sorunları daha fazla oluyormuş.....bakalım neler olcak:asigim:

günaydın esma aslı gülşen şebnem nasip asiye emelcim merve merve2 herkese güzel günler kızlar
ben bu gün çok kötüyüm akşam afedersiniz kusmaktan içim dışıma çıktı bu günde bi halsizlik ve mide bulantısı var valla eve gidip yatmak istiyorum çok fazla giremeyebilirim canlarım
nasipcim bidahaki sefere ii çalışta tutsun bebişin
aslıcım sende üzme kendini tutunmuştur bebeişin sana allahın izniyle
emelcim olsun canım yeterki bebeğin olsun herkes duruma alışır canım
gülşencim esmacım tombik tombik bebişleri bekliyoruz sizde tabi en önemlisi ikinizinde sağlıklı olmasını
mervelerim sizler nasılsınız bakalım
unuttuğum kaldıysa özürdilerim kızlarrrr şimdide

X