Umudumuz mart ayı diyenler:))

zilanurcum bozma moralini ben bgn doktoruma gittim bebğimi gördüm siyah nokta gibi 3.5 mm.4.5 haftalıkmış.bana 15 gün sonra gel kalp atışlarına bakalım dedi.en sonda lekelenmen olabılır ama bol kırmızı kanamanla beraber parcacıklar gelırse o zaman hemen gel dedı.sen dıkkat et kendıne kırmızı kanaman olmadıgı surece inşallah bişi olmaz moralını yuksek tut.bende dersaneden geldım otobus mahvettı benı sımdı yattım dınlenıyorum.doktor bir de bol bol dınlen ve hıc ac kalma dedı ara ara atıstır dedı.

bugünde hasta olmadık bakalım yarın ne olacak ? üçgün geçikti adet olcakmış gibiyim ama bi türlü olmuyoo :26: benim gibi olup hamile olan neden kimse cvp. vermiyor :KK43:

selam canım aynı durumdayız insanın umutlanıp umudunun boşa çıkmasu-ı ne kadar da kötü bişey bu ay bende baya umutlanmıştım hatta hiç gecikmeyen adetim de 2 gün gecikmişti ama maalesef olmadı bu ayy hiiiiiççç beklemeyeceğim bat a ovulasyona hiç birine de bakmadım öf yaa anca kendimi harap ediyorum doğru zamanı vardır elbet RABBİM büyüktür o vereceği zamanı bilir RABBİMİN bildiği bişey vardır muhakkak canm sende üzülme tatlım :KK20::KK20::KK20:

evet çok umutlanmıştık.nasip değilmiş.acaba beklemeden aşılamamı yaptırsam diyorum.kürtajdan sonra 3.ayım artık.yaşımda 29.

zilanurcum bak lekelenmelerin de var eğer yerleşme kanaması falansa yatman gerekiyor şimdi bilgisayarla falan da uğraşma yat ve ayaklarını da yükseğe kaldır ne bileyim ayaklarının altına yastık falan koy eğer hamile isen düşük falan olabilir ALLAH korusun yerden iğne bile kaldırma bi kaç gün kendine çok çok dikkat etmelisin:)

ah ah benim bir oglum var cok huysuz:KK43: yerinde durmuyor nasil dinleneyim...esimde calisiyor...ancak simdi bilgisayardayim ama uzanmis bir halde....hayirlisi allahdan bakalim simdilik bir kanamam lekelenme yok insallah hamileyimdir bakalim kanda ne cikacak...

zilanurcum bozma moralini ben bgn doktoruma gittim bebğimi gördüm siyah nokta gibi 3.5 mm.4.5 haftalıkmış.bana 15 gün sonra gel kalp atışlarına bakalım dedi.en sonda lekelenmen olabılır ama bol kırmızı kanamanla beraber parcacıklar gelırse o zaman hemen gel dedı.sen dıkkat et kendıne kırmızı kanaman olmadıgı surece inşallah bişi olmaz moralını yuksek tut.bende dersaneden geldım otobus mahvettı benı sımdı yattım dınlenıyorum.doktor bir de bol bol dınlen ve hıc ac kalma dedı ara ara atıstır dedı.

insallah benim yavrumuda görürüm, kendimi odara sartlandirdimki test den sonra, esimde cok sevidni simdi ikimizinde hic hali yok sanki evden cenaze cikdi, bu sabah 13 kadar dinlednim ama ondan sonra oglumu kresden aldim ve vede kosusturma balasi oglum biraz da hreketli yerinde durmadi yine bugün ama allaha hamd olsun iyiyim, arada karnima sancilar giriyor ama bunada sükür...dua edin, mevlam istiyen herkesi evlat sahibi eder insallah..

doktordan geliyorum bana dediki, hamilelik hormonu var biraz düsük, 263 lerde ve simdi yerini tutmaya calisiyor yani eger adetlenirsem düsecek, eger iki hafta icinde adetlenmez isem tuttu....ama genelde düsüyormus dedi doktor yani fazla ümitlenmeyin dedi...

yumurlama oldu dölnneme tuttu ama ne olduysa tutunmaya calisiyor simdi..hayirlisi allahdan...eger bu dünyada rizki varsa tutacak ya yoksa :KK43:.....

doktordan geliyorum bana dediki, hamilelik hormonu var biraz düsük, 263 lerde ve simdi yerini tutmaya calisiyor yani eger adetlenirsem düsecek, eger iki hafta icinde adetlenmez isem tuttu....ama genelde düsüyormus dedi doktor yani fazla ümitlenmeyin dedi...

yumurlama oldu dölnneme tuttu ama ne olduysa tutunmaya calisiyor simdi..hayirlisi allahdan...eger bu dünyada rizki varsa tutacak ya yoksa :KK43:.....

yerlesme kanamsi var ara sira ama cok degil sadece leke .....hayirlisi.....

selam canım aynı durumdayız insanın umutlanıp umudunun boşa çıkmasu-ı ne kadar da kötü bişey bu ay bende baya umutlanmıştım hatta hiç gecikmeyen adetim de 2 gün gecikmişti ama maalesef olmadı bu ayy hiiiiiççç beklemeyeceğim bat a ovulasyona hiç birine de bakmadım öf yaa anca kendimi harap ediyorum doğru zamanı vardır elbet RABBİM büyüktür o vereceği zamanı bilir RABBİMİN bildiği bişey vardır muhakkak canm sende üzülme tatlım :KK20::KK20::KK20:

evet çok umutlanmıştık.nasip değilmiş.acaba beklemeden aşılamamı yaptırsam diyorum.kürtajdan sonra 3.ayım artık.yaşımda 29.

aaaa sended mi kürtaj oldun canım bende aralıkta düşük yaptım kürtaj oldum

selam canım neresi düşük değerinin canım yaa bozma moralini senin doktorun biraz acemi heralde genelde 50 nin altındakiler için düşük riski diyorlar seninki maaşallah 4-5 haftalık değerine göre sen hiç moralini bozma imkanın varsa başka bi doktora daha git çünkü düşük riski bulunan hamileliklerde ilaç falan veriyorlar heralde mümkün olduğunca ayaklarını yukarı kaldırıp dinlen canm ALLAHIN izni ile hiç bişey olmaz inşallah canım hayırlı olsun bu arada da :):KK1::KK1:

kızlar selam

kafam karıştı geçen gün doktora gittim gideli 1 ay bile olmadı dr her açıdan sağlıklı olduğumu söyledi ultrasonla baktı muayene etti (kadın doğumcu) biz korunmuyoruz ve 2.yi istiyoruz, hesabıma göre 18 martta regl olmam lazımdı 14 martta azcık bi k.rengi akıntım oldu ama sürmedi heralde reglim erken başladı dedim ama benim reglim baya bi olur ilkj 3 gün yoğundur yani ve 5 gn sürer gecikmez düzenlidir, sonra 24 martta azcık bi k.rengi akıntım oldu bekliyorum ama sarımsı-k.rengimsi bi akıntım bugün gene oldu ben 19 martta test yaptım negatif regl belirtilerim de yok sizce ben adet miyim ya da yarın bi test yapsam mı ilk çocuğumda k.rengi akıntım olmuştu yarın test yapsam gene negatif çıkarsa:KK43: o sonucu görmek istemiyorum ama ben kendimi biliyorum şu anda da adet değilim ki.

selam canım neresi düşük değerinin canım yaa bozma moralini senin doktorun biraz acemi heralde genelde 50 nin altındakiler için düşük riski diyorlar seninki maaşallah 4-5 haftalık değerine göre sen hiç moralini bozma imkanın varsa başka bi doktora daha git çünkü düşük riski bulunan hamileliklerde ilaç falan veriyorlar heralde mümkün olduğunca ayaklarını yukarı kaldırıp dinlen canm ALLAHIN izni ile hiç bişey olmaz inşallah canım hayırlı olsun bu arada da :):KK1::KK1:

canim vallahi doktor ultrashal yapti ve bakdiki sadece bir nokta var,gec döllenmeoldu, sali günü hamilelik testi yapmisdim hafif pozitiv cikdi ve bana dediki doktor simdi cuma günü oldugu icin ikikati olmasi lazimdi dedi,ama bende dedim ona erkek test yaptim yani hassas test:) simdi hafif kahverengi lekeler odlugu icin diyorki doktor, dikkat et cocuk yerlesmeye calisiyor,iki hafta dikkat etmen lazim yerlesdiyse adet olmazsin ama yerlesemediyse adet olur düsükyaparsin dedi..simdi bol boluzaniyorum ama yaramaz bir oglumoldugu icin ayaklandigimdaoluyor...hayirlisi...

canim vallahi doktor ultrashal yapti ve bakdiki sadece bir nokta var,gec döllenmeoldu, sali günü hamilelik testi yapmisdim hafif pozitiv cikdi ve bana dediki doktor simdi cuma günü oldugu icin ikikati olmasi lazimdi dedi,ama bende dedim ona erkek test yaptim yani hassas test:) simdi hafif kahverengi lekeler odlugu icin diyorki doktor, dikkat et cocuk yerlesmeye calisiyor,iki hafta dikkat etmen lazim yerlesdiyse adet olmazsin ama yerlesemediyse adet olur düsükyaparsin dedi..simdi bol boluzaniyorum ama yaramaz bir oglumoldugu icin ayaklandigimdaoluyor...hayirlisi...

hayırlısı canım ama dediğim gibi düşük risklerinde ilaç veriyorlarmış hatta iğne yapan bile oluyormuş inşallah bişey olmaz canım ALLAHA EMANET OL RABBİM korur inşallah:)

hayırlısı canım ama dediğim gibi düşük risklerinde ilaç veriyorlarmış hatta iğne yapan bile oluyormuş inşallah bişey olmaz canım ALLAHA EMANET OL RABBİM korur inşallah:)

vallahi bilemiyorumki doktorund edigi bu:KK43: bebek yerlesmeye calisiyormus....ultrasyonda bir siyah nokta gördü kan degeim hcg 263 dedi cok erken iki hafta bekliycez adet olursam düsük yapdim ama olmaz isem ultrasyona bakacak yine...

slmlar günaydınlar
benim umudum artık nisana kaldı
bu ay düşük yaptım
hayırlısı Allahtan kendi kendime bekliyorum
nisanda güzel haberimi inşallah
hayırlısı bakalım

ben de 17 aralıkta kürtaj oldum.boş gebelikten.ilk adetten sonra hiç korunmadık ama daha olmadı.adetim bugün bitti.inşallah bu ay hamile kalırım

canım yaa aynı dönemlerde düşük yapmışız çok zordu yaa çok kötü günler geçirdim elhamdülillah atlattım artık hele düşükten sonra kürtaj olmak ayrı bi sorundu çok küçüktü benimki 3-4 haftalık kürtaja gerek yoktu ama kan değerim düşmediği için kürtaj yaptılar bende hiçç korunmadım diyemem ilk ay korunduk daha sonra bizde korunmadık insan o bebeğin mutluluğunu hazzını bi kez yaşayınca hemen tekrar olsun istiyor ama maalesef bende kalamadım ama bu ay bıraktım hiç bişey hesaplamadım yumurtlama dönemi adet dönemi vesaire demekki zamanı var diye düşünüyorum her zaman dediğim gibi RABBİMİN bi bildiği vardır:) sende fazla sıkma canını tatlım bununla yaşamak zorundayız... sen düşüğünün sebebini araştırdın mı??? ben kan pıhtılaşması için kan verdim ama sonucu hala almadım..

vallahi bilemiyorumki doktorund edigi bu:KK43: bebek yerlesmeye calisiyormus....ultrasyonda bir siyah nokta gördü kan degeim hcg 263 dedi cok erken iki hafta bekliycez adet olursam düsük yapdim ama olmaz isem ultrasyona bakacak yine...

tamam canım yerleşme kanaması oluyor ama dr da çok kötü konuşmuş düşerse falan diye yani değerin o kadar düşük değil ki baya yüksek inşallah bişey olmaz canım ALLAHA EMANET OLUN SENDE MİNİŞİN DE:):KK16::KK16:

slmlar günaydınlar
benim umudum artık nisana kaldı
bu ay düşük yaptım
hayırlısı Allahtan kendi kendime bekliyorum
nisanda güzel haberimi inşallah
hayırlısı bakalım

CANIMM BENİMMMM MORALİNİ HİÇ BOZMA YANİ SÖYLEMEK KADAR KOLAY OLMUYOR YAŞAMAK CANIM BİLİYORUM AMA RABBİM BÜYÜKTÜR HAYIRLISI ÖYLEYMİŞ DEMEKKİ NE YAPALIM BÜYÜKMÜYDÜ CANIM BEBEĞİNİN HAFTASI ÇÜNKÜ BÜYÜK GEBELİKLERDE DÜŞÜKTEN SONRA BEKLEMEYİ TAVSİYE EDİYORLAR YA ONDAN DEDİM GERÇİ SENİN İÇİN NEYİN EN DOĞRU OLDUĞUNA KENDİN KARAR VERİYORSUN..

allah razi olsun, evet normalde benim doktorum cuma günleri vardirda onun yerine baska bir doktor bakdi, kadinin isi cikmis...o doktor cok olumsuz konusdu hani cocuk sanki düsmüs gibi...simdi kendi doktorumu aradim telden beni geri ariyacak onunla bir konusmak istiyorum belki icimi rahatlatir...ahyirlisi allahdan...

CANIMM BENİMMMM MORALİNİ HİÇ BOZMA YANİ SÖYLEMEK KADAR KOLAY OLMUYOR YAŞAMAK CANIM BİLİYORUM AMA RABBİM BÜYÜKTÜR HAYIRLISI ÖYLEYMİŞ DEMEKKİ NE YAPALIM BÜYÜKMÜYDÜ CANIM BEBEĞİNİN HAFTASI ÇÜNKÜ BÜYÜK GEBELİKLERDE DÜŞÜKTEN SONRA BEKLEMEYİ TAVSİYE EDİYORLAR YA ONDAN DEDİM GERÇİ SENİN İÇİN NEYİN EN DOĞRU OLDUĞUNA KENDİN KARAR VERİYORSUN..[/QUOTE]

yok yok
benim çok küçükmüç doğru dürüt oluşamadan düşmüş meleğim
o yüzden heralde hiç beklemene gerek yok dedi hayırlısı bakalım

ben de bişy sormak istiorum yardımcı olursanız sevinirim. ben buhafta yumutlama haftamdayım dün akıntım kahve - pembe arası bi şekilde geldi. bu sabahta baktım yine aynı şekilde. sizce ne kaynaklı olabilir. ilk defa oluyo çünkü şaşırdım :44:

ben de bişy sormak istiorum yardımcı olursanız sevinirim. ben buhafta yumutlama haftamdayım dün akıntım kahve - pembe arası bi şekilde geldi. bu sabahta baktım yine aynı şekilde. sizce ne kaynaklı olabilir. ilk defa oluyo çünkü şaşırdım :44:

sikinti stress...tam olarak bilemiyorum...acaba adetleriniz karismis olabilrimi???

X