Umudumuz mart ayı diyenler:))

Bende birkaç gündür işlerin yoğunluğundan giremedim siteye reglisi yaklaşan arkadaslarım umarım 9 ay olmazsınız:))güzel haberler duymaya ihtiyacım var :))

görümcemler hala bizde ancak bu saatlerde bakabiliyorum bende inşaallah yarın gidecekler bir yandan adetimin sıkıntısı bir yandanda çocuğunun şımarıklıklıkları hiç çekilmiyor kafam çok yorgun sakinlik istiyorum :KK43:( sana katılıyorum umarım güzel haberler alırız kendimde hem ümitliyim hemde değilim 18. güne kadar çok düzenli çalışmaları devam ettirdik ama 20. günde eşim su koyverdi yarın yaparız diye hala yapacaz kaç gün geçti :KK43:(

Umudumuz Mart Ayı Diyenler:))

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

peri4244=bat 4 Mart
netere = bat 5 Mart
berceste=bat 5 Mart
lawyer=bat 5 Mart
hilalarda=bat 6 Mart kırmızı kart
hayalimduam=bat 6 mart
dgsoy_bat 6 Mart
ebru_1907=bat 7 Mart
pptya87 =bat 8 Mart
oznurozaday =bat 8 Mart
esrb=bat 9 Mart
oflu =bat 11 Mart
eklektik=bat 11 Mart
gozitaa=bat 11 Mart
obsesif22=bat 11 Mart
çileklisut=bat 12 Mart
haver87=bat 13 Mart
uzul29=bat 14 Mart
selocann=bat 14 Mart
saranhaeyo =bat 15 Mart
venüsyıldız =bat 15 Mart
alle =bat 15 Mart
antalya2011=bat 16 Mart
pelin67 =bat 18 Mart
nvcvn =bat 19 Mart
s_eyan=bat 20 Mart
demet35=bat 21 Mart
asis=bat 23 Mart
firuzem75=bat 24 Mart
karabiber89=bat 27 Mart
zeyist34=bat 30 Mart
addd83=bat 29 mart

Maşaallah listemiz kalabalıklaşıyor yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz.umarım herkes güzel haberler verir ve hep birlikte mutlu oluruz:))

Allahım kimsenin gözünü yolda kucağını boş bırakma hayırlısını ver AMMMİİİİİİİİİİİİNNNNNNNNNNNNNNNN :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

listeyi yeniledim arkadaşlar:))

bende kendimi ekledim hayırlısı bakalım :):)

Hayırlı cumalar arkadaşlar inşaallah dualarımız kabul olur ve hayırlı evlatlarımız olur amiiiinnn:))

inşallah kızlar bu mart ayı hepimize uğurlu gelir.
hepimizin duası kabul olur inşallah

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

peri4244=bat 4 Mart
netere = bat 5 Mart kırmızı kart (hemde daha 24 Şubatta geldi :)) )
berceste=bat 5 Mart
lawyer=bat 5 Mart
hilalarda=bat 6 Mart kırmızı kart:KK50:
hayalimduam=bat 6 mart
dgsoy_bat 6 Mart
ebru_1907=bat 7 Mart
pptya87 =bat 8 Mart kırmızı kart:KK50:
oznurozaday =bat 8 Mart
esrb=bat 9 Mart
18eylül=bat 9 Mart
oflu =bat 11 Mart
eklektik=bat 11 Mart
gozitaa=bat 11 Mart
obsesif22=bat 11 Mart
çileklisut=bat 12 Mart
haver87=bat 13 Mart
uzul29=bat 14 Mart
selocann=bat 14 Mart
raziyerevan=bat 14 Mart
saranhaeyo =bat 15 Mart
venüsyıldız =bat 15 Mart
alle =bat 15 Mart
antalya2011=bat 16 Mart
pelin67 =bat 18 Mart
nvcvn =bat 19 Mart
s_eyan=bat 20 Mart
demet35=bat 21 Mart
asis=bat 23 Mart
firuzem75=bat 24 Mart
karabiber89=bat 27 Mart
zeyist34=bat 30 Mart

işin garibi hala mart ayı için listeye eklenebiliyorum saranhaeyo :) martta hala şansım var yani. 20 Mart diyelim bu sefer......

nihayet görümcemler gitti bugünde kalsalardı kafayı yiyecektim az daha insanın adet sıkıntısını rahat geçirmesine fırsat vermiyolar sinirlenipde kendini sıkmak çooooooooooooookkkkkkk zor patlamak üzereyim:KK52::KK52::KK52:

Merhabalar arkadaşalar bende 8 marta hastalanmam lazımdı 2 gün geçiktii inşallahh bebiş vardırALLAH HEPİMİZE HAYIRLISINI NASİP ETSİNNİNŞALLAHHH...

peki :KK30:
tadına alıştım artık su gibi içiyorum :KK23:
tadı kötü değil canım bende bitki çayı içermiş gibi içiyorum başlayacak arkadaşlar rahatlıkla başlayabilirsiniz ben maşallah tadını sevdim zaten başta sevmesem içmem mümkün değildi:KK34::KK34:
arkadaslar,
benim de martın 14 ü..
merak ettiğim birşey var, yaklasık 15 gündür filan atesim 36,8 ve 37,2 arasında
sizce yüksek degilmi? bugunde 37,2
umarımda düşmez:nazar:
canım ateşin de ii gidiyormuş ama bu yöntem de işe yarar sende başka bi arkadaşta yaramamış sanırım adet yaklaşınca da çıkıyor diyorlardı inşallah bi müjdeli haber duyarız :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
kızlar ben dün adet oldum 8 marttı ama 7 mart oldu.
yarında doktora gideceğim tedavi kaldığı yerden devam.
canım üzme kandini inşallah hayırlı zamanda gelecek herşeyin vakti saati var ne yapıyoruz üzülmüyoruz kendimizi toparlayıp kaldığımız terden devam ediyoruz:nazar::nazar:
görümcemler hala bizde ancak bu saatlerde bakabiliyorum bende inşaallah yarın gidecekler bir yandan adetimin sıkıntısı bir yandanda çocuğunun şımarıklıklıkları hiç çekilmiyor kafam çok yorgun sakinlik istiyorum :KK43:( sana katılıyorum umarım güzel haberler alırız kendimde hem ümitliyim hemde değilim 18. güne kadar çok düzenli çalışmaları devam ettirdik ama 20. günde eşim su koyverdi yarın yaparız diye hala yapacaz kaç gün geçti :KK43:(

canım sen böle moralini bozarsan olmaz ki ama moralleri bozmak yok sürekli kafanda onunla da yaşama hayatı akışına bırak bakalım zaman sana ne gösteriyor:KK1::KK1: benim de bel ağrılarım hafif hafif karın ağrılarım başladı gününden erken gelecek heralde yine ama olsun üzülmek yok kırmızıları görene kaddar umudumuzu yitirmiyoruz:KK54::KK54:

arkadaşlar,
beklemek niye bu kadar cok zor ? düşünmiyim aklımı baska şeylere verim diyorum ama olmuyor
bir yandan gönlüm cok istiyor adet olmamayı :) bir yandan da olursam olurum diyorum
beklemek cok zor

canım sen böle moralini bozarsan olmaz ki ama moralleri bozmak yok sürekli kafanda onunla da yaşama hayatı akışına bırak bakalım zaman sana ne gösteriyor:KK1::KK1: benim de bel ağrılarım hafif hafif karın ağrılarım başladı gününden erken gelecek heralde yine ama olsun üzülmek yok kırmızıları görene kaddar umudumuzu yitirmiyoruz:KK54::KK54:[/QUOTE]

çok sağol desteğin için umudumu kaybetmemeye çalışıyorum ama adet olacağıma dair belirtiler peşimi bırakmıyor herzamanki gibi belirtiler yani farklı bir durum bir işaret yok sanırım bu ayda tutturamadık olsa hissederdim herhalde neyse dediğin gibi kırmızıları görene kadar umutla bekleyeceğim:))

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

peri4244=bat 4 Mart
netere = bat 5 Mart
berceste=bat 5 Mart
lawyer=bat 5 Mart
hilalarda=bat 6 Mart kırmızı kart
hayalimduam=bat 6 mart
dgsoy_bat 6 Mart
ebru_1907=bat 7 Mart
pptya87 =bat 8 Mart kırmızı kart
oznurozaday =bat 8 Mart
kanunist:bat 8 Mart
esrb=bat 9 Mart
18eylül=bat 9 Mart
oflu =bat 11 Mart
eklektik=bat 11 Mart
gozitaa=bat 11 Mart
obsesif22=bat 11 Mart
çileklisut=bat 12 Mart
haver87=bat 13 Mart
uzul29=bat 14 Mart
selocann=bat 14 Mart
raziyerevan=bat 14 Mart
saranhaeyo =bat 15 Mart
venüsyıldız =bat 15 Mart
alle =bat 15 Mart
antalya2011=bat 16 Mart
pelin67 =bat 18 Mart
nvcvn =bat 19 Mart
organikşeker=bat 19 Mart
s_eyan=bat 20 Mart
demet35=bat 21 Mart
asis=bat 23 Mart
firuzem75=bat 24 Mart
karabiber89=bat 27 Mart
zeyist34=bat 30 Mart

Maşaallah listemiz kalabalıklaşıyor yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz.umarım herkes güzel haberler verir ve hep birlikte mutlu oluruz:))

Allahım kimsenin gözünü yolda kucağını boş bırakma hayırlısını ver AMMMİİİİİİİİİİİİNNNNNNNNNNNNNNNN :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

merhaba beni bilen biliyor 8 aydır bu sayfadayım:KK70: olur olmadık işler çıktı her ay hüsrana uğradım... en sonunda kendimi yi bir doktorun eline bıraktım. araştırmalar sırasında benim pcoslu olduğumu söyledi.hsg çektirdim.tüplerim tertemiz çıktı allahıma bin şükürler olsun.bu ay klomene başladım bitti bugün kontrole gittim 3 adet yumurtam oluştu. 17 mm şu anda.pazar pazartesi salı ilişkiönerdi.iğne vurmıycam yumurtalar güzel dedi:KK70: kendliğinden çatlar dedi... eşinde sorun yoksa(beyefendi sperm testi yaptırmadığı için) hamile kalabilirsin dedi...23 mart bat tarihim...3 yumurta eğer döllenirse çoğul gebelik oluşur mu? klomenle hamile kalan var mı daha önce ben çok umutluyum kızlar...hiç olmadığım kadar...
şu anda glifor folbiol coraspin eutyrox kullanıyorum...
dualarımız hep bizimle olsun! hayırlı evlatlarımız olsun inşallah

X