Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

ekledim canım.......
inşallah her şey normal çıkar..

çok teşekkür ederim. ben aranızda yeniyim. bebek denemelerine başlamadan önce doktora muayene oldum. hormon ve simir testlerim normal çıktı. bebek denemesinede daha dün başladık. her şeyin hayırlısı olsun. herkes anne olsun

ya ateşle ölçme nasıl oluyor benim adetime yakın ateşim iki gündür 37

canım adete yakın ölçmen şaşırtıcı olabilir..en az yumurtlama gününden başlarsan düşüş çıkışları görmek mümkün olur...

37 ateşin baya yüksek...ama daha öncesi de önemli düşmüş mü çıkmış mı sabit mi???

inşallah gebelik vardır canım..

minik gelin bizde eşimle şehir dışında olmazsa ayda 15 kere birlikte oluyoruz bazende 15 in üzerine çıkıyo ama olmayınca olmuyor canım benim ilişkinin sayısıyla olsa benim bi sürü bebeğim olurdu tatlım üzme kendini. ben de bu ay umutlu değilim eşim yoktu tamda yumurtlama günlerinde artık olursa Allah tan olacak :KK70:
mşlh size kuzum bizde evliligin ilk ayları yani toplasam 2-3 ay öle oldu ondan sonra inan toplasam 7-8 i geçmez hafta sonları evdeysek oluyo evde deilsek oda olmuyo:)inşşş kalırız bu ayda bu hesap kitap olaylarını bırakırız:)

oyyy oyyy anniş olucakmış da midesi bulanırmışş....
kurban olurum sana da bebişini de benn :)) :KK16:

Maşallah canım...
hep iyi ol böyle :)))
bende iyiyimm ama çoook akıntım var :)) :44:

çok sevindim ya netinin yapılmasınaa...
bundan sonra hep beraberiz demek......
evet ovulasyon bitti...
ovulasyona denk getirdin mi ??
inşallah olur yaaaa :26::26:

oyy miniğim gelinim mi gelmiş benimmmmmmm :))
canımın içi hamile kalalım artık bebişlerimizle ilgili muhabbet edelim onlara aldıgımız kıyafetlerin resimlerini çekip buraya koyalım falan o günleri bekliyorum.. ovulasyonun 14-15-17. günlerinde oldu kuzum başkada tık yok:)bide benim gecen ay 9 gün regl geçikmişti ovulasyon zamanım keisn deişmiştir..doktorum 10-18. günler arası düzenli birlikte ol demişti:KK43:
sen düzenli yaptınmı bakim:):):):)

yok güzelim yaaa yumurtlama günüm çoktan geçti bugün 19. gün benim adetim sanıyorum ki genelde 29 günde bir oluyor.Bu Ay ilk defa denedik genelde etrafımdaki kimse ilk seferde tutturamıyor ama ben kasımda olmasını çok istiyorum. Umarım inşallaaahhh tutmuştur zaten 10 günü geçsin kanda gebelik yaptıracağım bekleyemem 21 kasımı (((=

ya ateş ölçme takibini nasıl yapıyosunuz

bi kaç arkadaşım anlatmışta hikayesini bebek istemedikleri zaman hamile kalıp sonradan üzülmüş ve düşük yapmışlar..
allahım nsl bi duygu veriyor çok garip.. ben 1 sene kesinlikle bebek istemedim.. 2 kere kondom yırtıldı ertesi gün hapı aldımmm korkumdan..bana gecen sene hamile kalmak dogum yapmak diyince birileri tüylerim diken diken oluyordu dogum yapamama korkarım ben derken şimdi hamile kalsamda dogursam hemen diyorum... igneden korkan kan alınırken aglayan ben gecen ay gebelik testinin azizligine ugradım silik çizgiyi görünce koşa koşa kan testi için gittimm normalde aglayan ben gülerek heycanla kan verdim hiç agrımadı ilk kez kan verdigimde :)şimdiii hamile olsamda 9 ay cabucak geçse diyorum ama hamile olamadım gitti bu 4. ayım ve ayın 22 sine görcem o negatifi yine:KK43: umarım gecen ayki gibi 9 gün gecikme olmas bende umutlanmam :KK43:

oflucum benide eklermisin bat tarihim 19 aralık

yarın doktora gidiyorum yumurtlama durumuma bakacakmış. sayım normal mi azmı diye

mşlh size kuzum bizde evliligin ilk ayları yani toplasam 2-3 ay öle oldu ondan sonra inan toplasam 7-8 i geçmez hafta sonları evdeysek oluyo evde deilsek oda olmuyo:)inşşş kalırız bu ayda bu hesap kitap olaylarını bırakırız:)

oyy miniğim gelinim mi gelmiş benimmmmmmm :))
canımın içi hamile kalalım artık bebişlerimizle ilgili muhabbet edelim onlara aldıgımız kıyafetlerin resimlerini çekip buraya koyalım falan o günleri bekliyorum.. ovulasyonun 14-15-17. günlerinde oldu kuzum başkada tık yok:)bide benim gecen ay 9 gün regl geçikmişti ovulasyon zamanım keisn deişmiştir..doktorum 10-18. günler arası düzenli birlikte ol demişti:KK43:
sen düzenli yaptınmı bakim:):):):)

diğer günler gün aşırı....
ovulasyon zamanımda da her gün yapmaya devammm :KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:

diğer günler gün aşırı....
ovulasyon zamanımda da her gün yapmaya devammm :KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:

of ya kıskanıyorum sizi:):)::)):):):
ya bana kalsa ben hergün yapcam o enerji işe gidip yorulmamam banyo yapıp saçlarımı fönlemeyle ugraşmama ragmen var ..ama eşim haftada 1 yapsa yeter onun için:)bende azgın karılar gibi ortalıkta dolanamam vallaaa paşamızın canı nezaman isterse.. kaç aydır düzenli yapalım bebek için artık zevki şurda kalsın diyorum her adet zamanım tamam diyor.. tam ovulasyon zamanı geliyo hadi yapalım diyorum yorgunum bilmem neee offf sinir oldum yazarkende..olacaksa olur ne ovulasyonu diyip duruyor ..tamam olcaksa gercekten korunurken bile olur ama bak 3 ay olmadı birazda düzneli yapalım nolur sanki.. ben her ay düzneli yapmadıgım için olmadı diye yorumluyourm böle olunca:KK43::KK43::KK43::KK43:

al bendende o kadar canım benim batımda 22 kasım bel ağrısı ve kasıklarda batma bendede var ayrıca çok akıntımda oluyo inşallah bebişlerimiz geliyodur sağlıkla:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
aynı gün batımız canım:) bende hiç akıntı yokkk:KK43: sadece karnım agrıyor havalar sogudu ondan sanırım:KK43:

ya sorma bende dün hiç kalkmadan üstümü giydim sonra beni bir gülme tuttu :))))))))))))))))

neler yapıyoruz ya. bugün yastık deneyeceğim her şey bebiş için

of yaaaa aynen bende böleyim spermler akıp gitcek diye nefes almıycam nerdeyse:)pijamalarım yorganın altında kaybolmuş iki elimle ayagımla ugraştım bulamadım öle olunca eşime diyorum ver şunu bana kımılamayayım bebekler akıp gidiyo:) yazık bizeeeeeeeeeeeeeee:KK43::KK43:( :):):):

ya bana kalsa ben hergün yapcam o enerji işe gidip yorulmamam banyo yapıp saçlarımı fönlemeyle ugraşmama ragmen var ..ama eşim haftada 1 yapsa yeter onun için:)bende azgın karılar gibi ortalıkta dolanamam vallaaa paşamızın canı nezaman isterse.. kaç aydır düzenli yapalım bebek için artık zevki şurda kalsın diyorum her adet zamanım tamam diyor.. tam ovulasyon zamanı geliyo hadi yapalım diyorum yorgunum bilmem neee offf sinir oldum yazarkende..olacaksa olur ne ovulasyonu diyip duruyor ..tamam olcaksa gercekten korunurken bile olur ama bak 3 ay olmadı birazda düzneli yapalım nolur sanki.. ben her ay düzneli yapmadıgım için olmadı diye yorumluyourm böle olunca:KK43::KK43::KK43::KK43:

ayy senin kocan da ne anlayışsızmış yaa...
hem bebek istiyo hem de çalışma yapmıyo...
e bebek nasıl olacak o zaman...
yoruluyomuş da bilmem ne de...
valla o bakımdan şanslıyım sanırım...
çocuk yapalım diyorum hiç hayır demiyor maşallahh:nazar::nazar:

inşallah hamile kalırsın da bu ay
bundan sonra da sen istemezsin o işleri :)

aynı gün batımız canım:) bende hiç akıntı yokkk:KK43: sadece karnım agrıyor havalar sogudu ondan sanırım:KK43:

of yaaaa aynen bende böleyim spermler akıp gitcek diye nefes almıycam nerdeyse:)pijamalarım yorganın altında kaybolmuş iki elimle ayagımla ugraştım bulamadım öle olunca eşime diyorum ver şunu bana kımılamayayım bebekler akıp gidiyo:) yazık bizeeeeeeeeeeeeeee:KK43::KK43:( :):):):

ayy güldürdün beni...
ama sende kendimi görüyorummm :KK1::KK1:
sağolsun eşim giydiriyor hep
sen kalkma yat diyo
şimdiden başladı isteklerimi yapmaya :nazar::nazar::nazar:

valla hamile olayımmmm isteyince birlikte olmuycam görcek gününü:)şimdi ayda yılda bi canı istiyor ondada bebek olur diye atlıyorum..tmm işi yogun bu aralar ama bende çalışıyorum valla o banyo yapmak sonrasında saçımı yapmak fönlemek okdr zor geliyorki bana erkek olsam iki dakikada duş alırım:)valla kendi bilir kaç kez hevesimi kırdı akşam yemek yerken diyorum bebek yapalım tamam diyor kanepeye uzanıyor ben o sıra mutfagı toplayıp çay demliyorum beyimiz yorgunmuş yapası yokmuş oluyor.. neyse bu ay çok kızgınım ona olmassaaa başına kalkcam bolca..dua etsinki hamile olayım hoş 3 günde imkansız tutmaz:KK43:
ayy güldürdün beni...
ama sende kendimi görüyorummm :KK1::KK1:
sağolsun eşim giydiriyor hep
sen kalkma yat diyo
şimdiden başladı isteklerimi yapmaya :nazar::nazar::nazar:

yok yafff ben debeleniyorum yatagın içinde pijamalarımı bulcam diye bakıyorum çok kımıldamaya başladım sinirleniyorum şunu versene yav falan diyorumda veriyor:)odun biraz kocam alıştım artık ilk aylarda zoruma giden çok şey varken şimdii tınmıyorum:)

Son düzenleme:

Canim ya oyle deme benim esimde prezle korundu bana inat ama sonuc hamileyim yani sans birkez iliskiye girmek bile yetebilir yani

:):):):

canım bende psikolojik olduğunu düşünüyorum ama bi taraftanda inşallah bebiştendir diye dua ediyorum. bu ay güzel haberleri alırız inşallahhhhhh

valla hamile olayımmmm isteyince birlikte olmuycam görcek gününü:)şimdi ayda yılda bi canı istiyor ondada bebek olur diye atlıyorum..tmm işi yogun bu aralar ama bende çalışıyorum valla o banyo yapmak sonrasında saçımı yapmak fönlemek okdr zor geliyorki bana erkek olsam iki dakikada duş alırım:)valla kendi bilir kaç kez hevesimi kırdı akşam yemek yerken diyorum bebek yapalım tamam diyor kanepeye uzanıyor ben o sıra mutfagı toplayıp çay demliyorum beyimiz yorgunmuş yapası yokmuş oluyor.. neyse bu ay çok kızgınım ona olmassaaa başına kalkcam bolca..dua etsinki hamile olayım hoş 3 günde imkansız tutmaz:KK43:

1 gün de yapsan tutcaksa tutar canım yaaa :))
sen üzülmeee gelicek inşallah bebeğin...:emir_bebek:
yok yafff ben debeleniyorum yatagın içinde pijamalarımı bulcam diye bakıyorum çok kımıldamaya başladım sinirleniyorum şunu versene yav falan diyorumda veriyor:)odun biraz kocam alıştım artık ilk aylarda zoruma giden çok şey varken şimdii tınmıyorum:)

alıştım diyosun sanırım...
boşver bende tınlamıyorum artık...
dışarda dolaşmayı çok seviyor beyimiz...
ara ara gelmiyor...
ne zaman gelirse gelsin diyorum artık :KK1:

aynı durumdayız canım 2 ay benım esımde aynen böle söledı
hatta yumurtanın ömrunun 24 saat olduguna bıle ınanmadı
kısmet dedı durdu
dr a gıttım gunasırı yapın sorun yok sende dedı
bu ay nezaman dersem yapıyor
hatta dun saat 5 bucukda kalkıp yapcaz daha kalıtelı oluyormus spermler dedım ona bıle ok dedı
azcık mızmızlandı ama sonra kabul ettı

senınkıde zamanla duzelır ınan bana
ama herkes yasamıstır bu sorunları bence
takma tafana

canım bende psikolojik olduğunu düşünüyorum ama bi taraftanda inşallah bebiştendir diye dua ediyorum. bu ay güzel haberleri alırız inşallahhhhhh

inş cnm yaaaa snein kaçıncı ayın denemedeeee:)
ben gecen aylardaki belirtilerimi düşünürsem hamile olmam lazımdı ama daha düşünmemek istiyorum hoş yinede arada acabalarım oluyor:)

eğer gebelik varsa belimde bu yüzden ağrı oluyorsa yandık valla daha ilk haftalardan böyleyse sonraki aylarda ne olacak bilmiyorum Benim belim problemli olduğu için gebelikte en çok korktuğum aşırı bel ağrısı çekip yataktan kalkamamak ve hiçbir işimi görememek ))=:KK14:

alıştım diyosun sanırım...
boşver bende tınlamıyorum artık...
dışarda dolaşmayı çok seviyor beyimiz...
ara ara gelmiyor...
ne zaman gelirse gelsin diyorum artık :KK1:
bu erkeklerin evlenince dışarı sevdalarını anlamam insan nsl karısını akşam evde yalnız bırakıp gidebilir arkadaşlarının yanına ben erkek olsam keisnlikle yapmazdım böle bşy:)

aynı durumdayız canım 2 ay benım esımde aynen böle söledı
hatta yumurtanın ömrunun 24 saat olduguna bıle ınanmadı
kısmet dedı durdu
dr a gıttım gunasırı yapın sorun yok sende dedı
bu ay nezaman dersem yapıyor
hatta dun saat 5 bucukda kalkıp yapcaz daha kalıtelı oluyormus spermler dedım ona bıle ok dedı
azcık mızmızlandı ama sonra kabul ettı

senınkıde zamanla duzelır ınan bana
ama herkes yasamıstır bu sorunları bence
takma tafana

kendi bilir artık benden çok istiyor bebek ama faliyette bulunmuyor kendi kendimi dölleyemem yaaa öle bşy olsa yapcam valla:) gece 5 de mi yapcak hayatta inanmam akşamın normal bi zamanında yapmıyor:)haa nezaman adet oldum desem söylenmeyide bilir yinemi olmadı diye.. busefer baya fırçalamayı düşünüyorum göktenmi incek hz meryem falan deilim ya bennn birlikte olmadan hamile kalayım... ay valla sinirleniyorum inan..

X