Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

Canım başka marka dene, belkide benimki doğru çıkmıştır, hepsi silik çıktığı için yanlışmı doğrumu bilmiyorum...

hayırlı olsun gebeliğin aarkadasım ama galiba hamile değilim çünki araştırdım bazı sitelerde herkeze 2. çizgi silik çıkmışşş:KK43: bat 15 aralık dahaa

hayırlı olsun gebeliğin aarkadasım ama galiba hamile değilim çünki araştırdım bazı sitelerde herkeze 2. çizgi silik çıkmışşş:KK43: bat 15 aralık dahaa

Bikaç gün kala başka testlerle dene.
Ben yanlış çıkardığını araştırınca farklı testle denedim, onda daha belirgin çıktı :))

Günaydın Kızlar, Çok moralim bozuk, galiba bebeğimi kaybediyorum:KK43::KK43::KK43:
Salı gunkü test sonuçu : 144
perşembe günkü: 158 çıktı. Doktor p.tesi günü tekrar istedi. Benim moralim çok bozuk, nolur arkadaşlar dualarınıza çok ihtiyacım var...
Bu bebeğimi de kaybedersem 3 olacak:KK43::KK43:

BAT tarihim bugün ... BAT tarihinde kan testi sonucunuz kaç çıkmıştı kızlar???

canım testi aynı yerde mi yaptırdın, benim de 120 ve 150 çıkmıştı 3 gün ara ile ama farklı lab.lar'da yaptırmıştım sonra hep aynı yerde yaptırdım normal arttı benim
bat+1: 120 poliklinik
bat+4: 150 sağlık ocağı
bat+5: 190 özel hastane
bat+9: 850 aynı hastane
bat+14: 3500 aynı hastane

Allah hayırlısını versin canım, bebeğini sana bağışlasın

Son düzenleme:
haklısın canım kesinlikle...
ben senin ne demek istediğini anladım canım benim... :KK19::KK19::KK19::KK19:

esila ya üzüldüm hamile olduğunu öğrendiği şurada ne kadar oldu kaybedeli ne kadar zaman geçti. Allah diledi ve tutunamadı tabi sebepleri de vardır belkide nazar değmiştir. kimse burada kem gözlerle belki bakmıyordur hamile olan kardeşlerimize ama iç geçiren çoktur bu nedenle hamile olan kardeşlerime tavsiyem çok ortaya sermesinler durumlarını bebeğimin kalp atışını duyacağım vs gibi. oflu canım hele senin bebek olayın baş sırada tatlım dikkat et şükür iyi de geç canım benim ben bunu kıskandığım için söylemiyorum anlıyosun di mi beni tatlım

kesinlikle katlıyorum düşüncelerine..çok fazla genellikle değerlerimizi yazmayalım diye düşünüyorum...zamanında bizlerde iç geçirmedikmi??ALLAH'ım dileyenlerin inşallah ellerini boş çevirmez..hepimize hayırlı evlatlar nasib eder.:nazar::nazar:

Slm kızlaar, fena hastayım gece boyu uyumadım, eşimin yorgan altındaki omzundan sıcaktı suratım.
Uyandıkça omzuna yasladım alnımı, eşimede hep hastalıklarım rastlıyo garibim sabahın 5'inde doktoru aradı, doktor hastaneye gitmesi gerek demiş ama o zaman kalkamıyordum. Zar zor yarım minoset içtim biraz baş ağrım geçti, ilaç kullanamıyorum nasıl düzelicem bilmiyorum :KK43:(

kızlar oflu yu merak ettim ya gelmedi dün hiç haberi olan var mı ? herşey iyidir inşallh:KK16::KK16::KK16:

kızlar bir kaç gündür girmiyordum geçmişi ancak okudum

Esila bebeğim kader arkadaşım :KK43:çok geçmiş olsun rabbim sana ve sevdiklerine sağlık sıhhat versin

üzülmek yok Allah ne takdir ediyorsa o yapılacak bir şey yok
hamile olanlara sağlıklı evlatlar nasip etsin mevlam .

benim için iyi dileklerde bulunan dua eden tüm arkadaşlar rabbim gönlünüzün hayırlı muratlarını versin inşallah rabbim.

hepinize teşekkürler

Gerçektende kader arkadaşıyız be bebeğim:KK43: ama yapacak hiç bişe yok en azından hamile kalabildiğimizi biliyoruz yaa ben onla rahatlıyorum biraz .. sağolsun arkadaşlarda destek oluyolar ben topladım kendimi eşimde destek oluyo çok sağolsun ocak ayına bağladım ümidimi kanamam devam ediyo hala her düşen parça bebeğimin bi parçası içim sızlıyo ama dayanmaya çalışıyorum rabbim kimseye yaşatmasın böle acılar:KK43:

bu arada mehtapcım çok sağol cnm iyi niyetin o kadar belliki çok doğru sölüyosun haklısın çok fazla gözde olmamak lazım bu bizim arkadaşlar için geçerli değil çünki ben hepsinin iyi niyetli duacı temiz kalpli olduğuna inanıyorum fakat farklı kişilerde göz atıyo sitelere onların içlerini bilemeyiz demi ondan belli bi süre kimse paylaşmasın değerlerini.. yardımcı olmak istiyosnızda özelden mesaj atıp sölersiniz canlar tamam burda yazmayın çok fazla herşeyi hepinizi çok seviyorum rabbim hepinizin gönlüne göre versin inş...

Günaydın Kızlar, Çok moralim bozuk, galiba bebeğimi kaybediyorum:KK43::KK43::KK43:
Salı gunkü test sonuçu : 144
perşembe günkü: 158 çıktı. Doktor p.tesi günü tekrar istedi. Benim moralim çok bozuk, nolur arkadaşlar dualarınıza çok ihtiyacım var...
Bu bebeğimi de kaybedersem 3 olacak:KK43::KK43:

BAT tarihim bugün ... BAT tarihinde kan testi sonucunuz kaç çıkmıştı kızlar???

bebeğim rabbim seninle olsun inş dualarım seninle merak etme değerlerin düşük çıkmış canım ama belli olmaz bat gününden sonra yükselebilir ağrın sızın varsa hemen doktora git ben normaldir diye gitmemiştim ama anormal çıktı çok sancım olmuştu adet sancısı gibi .. bolbol dinlen bişe yapma umarım bebeğin seni terketmez rabbim sizinle olsun ben çok ii anladım bu acıyı rabbim sana 3. kez yaşatmaz inş kuşum...

kızlar dün giremedim nete biraz rahatsızdım. şimdi okudum yazışmaları biraz. çok üzüldüm. 2 arkadaş ve ben 3 kişi bu ay hüsrana uğradı. rabbim hepimize sabır versin

amin bebek 20 :KK43: sanırım 3 müzde kader arkadaşıyız rabbim bu acıyı yaşatmasın arkadaşlarıma çok zor bi olay :KK43: hayırlısı ile kucaklarına almayı nasip etsin allahım inş...

Ben bu sbah gene yaptım test sonuç yine negatif :KK43: bufün gecikmede 4. Gün. Artık gelmezse kırmızı hanımlar pzrtesi kan tahliline giderm ama bugün hiç bişey yiyemedlm. Çok acıkıyorum yerken tiksinip bulanıyorum ve yiyemiyorum. Hayırlısı artk psikolojimde uyarı veriyor. Esila çok geçmiş olsun. Allah beterinden korusun enazından hamile kalabiliyorsun.

çok sağol bitanem bende opndan rahatım biraz doktor hiç bi sorun yok bidahaki aya da büyük ihtamal tekrar kalırsın hamile dedi ama bilmiyorum tabi allahın bileceği i,ş ama tek bi bildiğim var rabbim kimseye yaşatmasın böle bi kederi:KK43: bazen diyorum keşke hiç öğrenmeseydim adet kanaması olarak bilirdim bazende diyorum iyiki öğrenmişim hamile kalabildiğimi biliyorum en azından die ne yapalım nasipten öte köy yok şimdi umudum ocak ayı işte... rabbim herkesin yüzünü güldürsün inş

esila ya üzüldüm hamile olduğunu öğrendiği şurada ne kadar oldu kaybedeli ne kadar zaman geçti. Allah diledi ve tutunamadı tabi sebepleri de vardır belkide nazar değmiştir. kimse burada kem gözlerle belki bakmıyordur hamile olan kardeşlerimize ama iç geçiren çoktur bu nedenle hamile olan kardeşlerime tavsiyem çok ortaya sermesinler durumlarını bebeğimin kalp atışını duyacağım vs gibi. oflu canım hele senin bebek olayın baş sırada tatlım dikkat et şükür iyi de geç canım benim ben bunu kıskandığım için söylemiyorum anlıyosun di mi beni tatlım

allah razı olsun güzelim bnm .... ama yapacak bişe yok elimden bişe gelmiyo hayat bi sınav işte rabbimde böle sınav ediyo bizleri benim mutluluğumla üzüntüm bir oldu tadını çıkaramadan kaybettim bebeğimi ama umutluyum şükürler olsun rabbim ol derse olacak inş.. geçmiş olsun dileklerinde bulunan TÜM ARKADAŞLARIM ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN TEZ ZAMANDA YÜZÜNÜZÜ GÜLDÜRSÜN İNŞ...

ESİLA canım dünden beri göremedim seni. çok merak ediyodum seni.. güzelim dediğin gibi bu bir sınav. en azından doktorun dediği çok güzel. bir dahaki ay tekrar hemen hamile kalabilirsin demesi çok güzel. canım çok araştırdım bu durumu birçok kadın yaşıyormuş hatta çogu öğrenmeden AAAA ADETİM GELDİ deyip hayatına devam ediyormuş.. bitanem inşallah en yakın zamanda tekrar herşey güzel olacak.. aramızda 1 hafta yada 10 gün var canım. benim kanama 29 30 aralık gibi başladı.. sen biraz kendini topla.. sonra başlayın çalışmalara. yine paylaşırız belirtilerimizi..

Slm kızlaar, fena hastayım gece boyu uyumadım, eşimin yorgan altındaki omzundan sıcaktı suratım.
Uyandıkça omzuna yasladım alnımı, eşimede hep hastalıklarım rastlıyo garibim sabahın 5'inde doktoru aradı, doktor hastaneye gitmesi gerek demiş ama o zaman kalkamıyordum. Zar zor yarım minoset içtim biraz baş ağrım geçti, ilaç kullanamıyorum nasıl düzelicem bilmiyorum :KK43:(

geçmiş olsun tatlım rabbim sağ sağlim düzelmeni nasip etsin inş....

ESİLA canım dünden beri göremedim seni. çok merak ediyodum seni.. güzelim dediğin gibi bu bir sınav. en azından doktorun dediği çok güzel. bir dahaki ay tekrar hemen hamile kalabilirsin demesi çok güzel. canım çok araştırdım bu durumu birçok kadın yaşıyormuş hatta çogu öğrenmeden AAAA ADETİM GELDİ deyip hayatına devam ediyormuş.. bitanem inşallah en yakın zamanda tekrar herşey güzel olacak.. aramızda 1 hafta yada 10 gün var canım. benim kanama 29 30 aralık gibi başladı.. sen biraz kendini topla.. sonra başlayın çalışmalara. yine paylaşırız belirtilerimizi..

allah razı olsun bebeğim inan sanada çok dua ediyorum yaşadığımız acılar aynı inş sende bu ocak ayında hamiş kalırsında sarılır yaraların hemen dualarım hep sizinle canlarımmm bu arada tatlım ben umudumuzun açtığı yeni topikteyim bol motivasyonlu bi topik oldu:) sende oraya gelsene destek oluruz birbirime umudumuz 2012 die inş dileklererimize kavuşacaz bitanem ben buna inanıyorum sizinle çok mutluyum bir arada olmayı çok seviyorum rabbim hepinizin gönlüne göre versin inş

allah razı olsun bebeğim inan sanada çok dua ediyorum yaşadığımız acılar aynı inş sende bu ocak ayında hamiş kalırsında sarılır yaraların hemen dualarım hep sizinle canlarımmm bu arada tatlım ben umudumuzun açtığı yeni topikteyim bol motivasyonlu bi topik oldu:) sende oraya gelsene destek oluruz birbirime umudumuz 2012 die inş dileklererimize kavuşacaz bitanem ben buna inanıyorum sizinle çok mutluyum bir arada olmayı çok seviyorum rabbim hepinizin gönlüne göre versin inş

tamam tatlım hemen geliyorum o topiğe... amin canım inşallah

allah razı olsun güzelim bnm .... ama yapacak bişe yok elimden bişe gelmiyo hayat bi sınav işte rabbimde böle sınav ediyo bizleri benim mutluluğumla üzüntüm bir oldu tadını çıkaramadan kaybettim bebeğimi ama umutluyum şükürler olsun rabbim ol derse olacak inş.. geçmiş olsun dileklerinde bulunan TÜM ARKADAŞLARIM ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN TEZ ZAMANDA YÜZÜNÜZÜ GÜLDÜRSÜN İNŞ...

canım hiç değilse hamile kalabidiğini öğrendin vede nacizane tavsiyem yaniden hamile kalırsan bi süre bekle bebeğin iyice tutunsun kalp atışlarını duy doktorun herşey yolunda desin sen de hamile olduğunu nazar boncuğuyla birlikte bize ve yakınlara söyle canım.ben şayet hamile kalırsam düşük tehlikesi yaşamazsam söylerim size ve yakınlarıma. Allah daha beterinden saklasın canım Allah sabır versin yeniden hamile kalırsın inşAllah

canım hiç değilse hamile kalabidiğini öğrendin vede nacizane tavsiyem yaniden hamile kalırsan bi süre bekle bebeğin iyice tutunsun kalp atışlarını duy doktorun herşey yolunda desin sen de hamile olduğunu nazar boncuğuyla birlikte bize ve yakınlara söyle canım.ben şayet hamile kalırsam düşük tehlikesi yaşamazsam söylerim size ve yakınlarıma. Allah daha beterinden saklasın canım Allah sabır versin yeniden hamile kalırsın inşAllah

sağol bebeğim iyi dileklerin için allah razı olsun inş sende tez zamanda hamiş kalırsın

Slm kızlar, çok şükür serin bir duştan sonra düzeldim, hayatımda hiç bu kadar ateşlendiğimi hatırlamıyorum, çok tedirgin olduk bebeğe bişey olacak diye.
Şuanda bacaklarım ağırıyo, bugün 3 ilaç kullanmak zorunda kaldım inşaAllah bebek için sorun olmaz...

X