Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

hoşgeldin cnm sinir olma cnm ya herşeyde bi hayır vardır ben artık öyle diyorum gecen ay annem rahimini aldırdı ben dedim yaww bıktım artık hep amelıyat hep hastane 1 senede 3 amelıyat gecırdık 1i babam 2 si annem sonra dün anneme doktora gitti ve kisti kötü huylu çıkmış patalojı sonucunun doktor demiş iyiki almışız yoksa ilerde kötü sonuçlar olurdu
çok şükür rabbime adını bile söyleyemediğim hastalıkla uğraşcaktık o yüzden halimize şükredelim ve Allahım ne zaman derse o zaman olur herşeyde bir hayır vardır kıssadan hısse....[/QUOT

benimde başıma gelmeyen kalmadı şu 3-4 yılda saysam bitmez en son annem göğus kanseri oldu çok şükür attattık onuda iyi şimdi.kendime vakit bile bulamadım en küçüğüm ben ailedene olsa hep ben gittim en önde.şuan kendimiçin bişeyler istiyorum daha bi aile olacağımızı düşünüyorum eşimle çekirdek aile.

normali 36 larda olan ateşim son 2 gündür 37,5 ların üstünde çıkıyordu ama bugün ölçmedim. Regl olunacağı zaman düşüyor dediler doğru mu ki? Ama benim yükseldi. :26:

regl günü düşüyo diyolar....
regl zamanı değil..
tam gününde düşmezse eğer
hamilelik olabilir diyorlar...

hoşgeldin canım da...
sinir olmak nasıl bir tabir anlamadım??
tamam belki özenebilirsin ama...
ALLAH verdiği sürece şükretmeli insan..
vermiyorsa da isyan etmemelii...
SABIR'La Beklemeli...

isyan etmedim etmemde benim sabrettiğim kadar ooo taşolsa çatlar sen anla.benimle birlikte evlenenlerin çocularıı kaçyaşına girdi.

Alllah razı olsun kizlar icimi rahatlatıyor burası herseyin hayırlısı keske hic korunmasaydım evlendiğimde pişmanım simdi zaten Herkese korunmayın diyorum bu hamile kalan arkadasımda yazın evlendi sakın korunma dedim korunmadı ve 4 ay icinde iki kez hamile kaldı şans kısmet iste Rabbim sevdiklerimize saglık versin önümüzdeki yıla sevdiklerimizin yanına yeni üyeler minik bebisler eklesin ins:)

Alllah razı olsun kizlar icimi rahatlatıyor burası herseyin hayırlısı keske hic korunmasaydım evlendiğimde pişmanım simdi zaten Herkese korunmayın diyorum bu hamile kalan arkadasımda yazın evlendi sakın korunma dedim korunmadı ve 4 ay icinde iki kez hamile kaldı şans kısmet iste Rabbim sevdiklerimize saglık versin önümüzdeki yıla sevdiklerimizin yanına yeni üyeler minik bebisler eklesin ins:)

AMİİİNNN......

pazartesi test yapcam karar verdim :KK1:

2012 yılına hepimizin göbüşleri bebişli gireriz inşallaaahhh :KK16::KK16::KK16::KK9::KK9:

hoşgeldin canım da...
sinir olmak nasıl bir tabir anlamadım??
tamam belki özenebilirsin ama...
ALLAH verdiği sürece şükretmeli insan..
vermiyorsa da isyan etmemelii...
SABIR'La Beklemeli...

Kız oflum sınır olmak tam gerck anlamıyla deil tabi isyan etmek heleki hic deil insan üzülüyor o acıdan :)bak mesela hamile kalan arkadaşımla cok sakınırız yediğimiz içtiğimiz ayrı olmaz evlendiğinde korunma sakın dedim yoksa 1 sene bebek düşünmüyordu hamile kalmış bu ay cok sevindim ama cokta uzuldum insanın elindeki bsy deil sınır olmakta niye onun var benim yok gibi deil insan üzümünde üzüntüsünü yanlış kelime ile söyleyebiliyor yoksa isyan etmek tobe tobe carpiliriz kizzzzzz:)

Kız oflum sınır olmak tam gerck anlamıyla deil tabi isyan etmek heleki hic deil insan üzülüyor o acıdan :)bak mesela hamile kalan arkadaşımla cok sakınırız yediğimiz içtiğimiz ayrı olmaz evlendiğinde korunma sakın dedim yoksa 1 sene bebek düşünmüyordu hamile kalmış bu ay cok sevindim ama cokta uzuldum insanın elindeki bsy deil sınır olmakta niye onun var benim yok gibi deil insan üzümünde üzüntüsünü yanlış kelime ile söyleyebiliyor yoksa isyan etmek tobe tobe carpiliriz kizzzzzz:)

haklısın aslında :KK1::KK1::KK1::KK1:
ne diyim ya RABBİM sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin cümlemize İNŞALLAH:::

kızlar 11inde adet olmam gerekti olmadım 2 kez test yaptım idrarla negatif.hala umudum olmalımı?kan testi yaptırmakta istemiyorum o kadar çok olumsuz sonuç aldımki

kızlarrr azıcık bi işim var hemen gelicem bi yere kaybolmayınnn :KK16::KK19:

geçen ay ben testte silik çizgi gördüğüm halde adet oldum daha çok üzüldüm..
bu ay olur üzülme :KK43:

inşallah güzelim Allah'ın izniyle Tuğsemim gelir neyse allahtan bana Annecim diyen bir oğlum var (Muhabbet Kuşu) :KK16:

Son düzenleme:
kızlar adetıme 6 gun kaldı cook sabırsızlanyrm evde ıdrar testı yapsam cıkarmı sızce :))

haklısın aslında :KK1::KK1::KK1::KK1:
ne diyim ya RABBİM sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin cümlemize İNŞALLAH:::

Bebeğim sende haklisin isyan ediyorsak uyarıyorsun ama az cok anladım burdakiler kisileri isyan etmek deilde üzüntüyle söylenen seyler iste:KK43:Rabbim hayirlisiyla nasip etsin İnan ilk buraya haber vercem aile gibi oluyor insan en yakına anlatamadığımızı buraya yazıyoruz :)bak mesela pc benim yine bozuldu telde yaziyoru
Cok sınır oluyorum telefonda nete girmek:)

kızlar merhabaaaa nasılsınızzz, birşey sormak istiyorum
ateş ölçme yöntemini kullananız varmııı acaba

kızlar 11inde adet olmam gerekti olmadım 2 kez test yaptım idrarla negatif.hala umudum olmalımı?kan testi yaptırmakta istemiyorum o kadar çok olumsuz sonuç aldımki

kan testi yaptırmayacaksan bekle canımm belli olmazzzzz çünkü sen yinede dikkat et bitki çaylarından içmeee limonda yeme

X