Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

kızlar üye oldum ama başka bişey yapamıyorum.adet tarihimi falan nasıl gireceğim bulamadım.henüz ateş yazmayacağıma göre en azından adet günlerimi yazsaydım ama bulamadım translate den de olmadı yaaa:KK37::KK37:

kızlar üye oldum ama başka bişey yapamıyorum.adet tarihimi falan nasıl gireceğim bulamadım.henüz ateş yazmayacağıma göre en azından adet günlerimi yazsaydım ama bulamadım translate den de olmadı yaaa:KK37::KK37:

canım ilk açtığında nasıl sayfa geliyo hatırlamıyorum.
takvim varsa adet gününü yazabilirsin.
adet olduğun günü tıkla Menses/Spotting olan yere heavy çok medium arta lght az spotting damla damla anlamında
adet yoğunluğunu gün gün gir

yok cnm korkma genelde ilk aylar ile son aylar bel agrısı olurmuşş..ilk aylar hamilelik yeni vucut alışıyor diye olurken son aylarda bebek çok büyük agır diye olurmuş öle yazıyor yazılarda baya okudumda::)hem 9 ay boyunca yat kız hamile kalda bşy olmas:)benim çok midem bulanır normlade herşeye kusmaktan nefret ederim ama inan hamile olsamda sürekli kussam o bile güzel gelioo düşününce:)

bulantı olupta kusamamak çok kötü yaa benim bulantım olduğu zaman direk parmak salarım rahatlatırım kendimi hiç çekemiyorum bulantıyı.Canım senin dediğin ilk aylar son aylar bel ağrısı normal insanlarda oluyor ben de düzleşme var normalde en ufak şeylerde bayağı bi ağrı çekiyorum ne çok oturabilirim ne çok yatabilirim ne sırt üstü yatabilirim ne de çok ayakta durabilirim bayağı

bi eziyetliyim yani ((((=

bulantı olupta kusamamak çok kötü yaa benim bulantım olduğu zaman direk parmak salarım rahatlatırım kendimi hiç çekemiyorum bulantıyı.Canım senin dediğin ilk aylar son aylar bel ağrısı normal insanlarda oluyor ben de düzleşme var normalde en ufak şeylerde bayağı bi ağrı çekiyorum ne çok oturabilirim ne çok yatabilirim ne sırt üstü yatabilirim ne de çok ayakta durabilirim bayağı

bi eziyetliyim yani ((((=

düzleşme için dr ne önerdi bilmiyorum ama bende de vardı. ortopedik yastık verdi dr tamamen geçti şikayetlerim. tavsiye ederim. artık belim çok nadir ağrıyor.

Son düzenleme:
düzleşme için dr ne önerdi bilmiyorum ama bende de vardı. ortopedik yastık verdi dr tamamen geçti şikayetlerim. tavsiye ederim. artık belim çok nadir ağrıyor.

dr spor yapacaksın dedi yıllardır var ben de bu düzleşme. Bir ara plates yapıyordum bayağı bir iyi gelmişti platesi bırakınca tekrar başladı ))=

canımm geçmiş olsun allah bir daha yaşatmasınn umarımm senin bebişinde tez vakitte gelir annişine :KK49:

saol canım.çok teşekkür ederim.çok kötü günlerdi.allah kimsenin başına vermesin.benim bebek işi zor artık ama uğraşıyoruz işte.sağ tüpüm alındı zaten olasılığım hayli az anlican ama aallah büyük bize de tattırır inşallah evlat sevgisini

kızlar hepinize merhaba;

Bende ikinci bebek düşünüyorum. Geçen ocak ayından bu yana korunmayı bıraktım. Kızım şimdi 23 aylık ikinci bebek istiyorum ama olmuyor. Tam yumurtlama günlerinde birlikte oluyoruz eşimle ama olmuyor. Temmuz ayında jinekoloğa gittim rahim duvarın çok kalın dedi bu engelmidir acaba 17 mm ölçtü gerçi ölçümden 3 gün sonra regl oldum. umutsuzluğa kapılmaya başladım. Tavsiyesi olan varmı :KK43:

selam kızlr teste gerek kalmadı mübarek günde şaşmıyo ya yeni bat 9 aralık ama ben ara vericem 2 -3 ay bu arada kilo vericem inş. iraz hem kafamdan atmış olurum bebek olayını sonrada film çektircez büyük ihtimalle ama ben size yazarım yine buralardayım kilo verirsem sizede söylerim:KK6::21:

canım ilk açtığında nasıl sayfa geliyo hatırlamıyorum.
takvim varsa adet gününü yazabilirsin.
adet olduğun günü tıkla Menses/Spotting olan yere heavy çok medium arta lght az spotting damla damla anlamında
adet yoğunluğunu gün gün gir

bişey sorcam arkadaşlar bu tabloyu adetin ilk günü mü başlıycas yoksa adetin bittiği gün mü yoksa herhangi bir gün uygun olurmu.. ben şimdi üye oldum ama bata daha çok var tabi zamanında gelirse..

kızlar hepinize merhaba;

Bende ikinci bebek düşünüyorum. Geçen ocak ayından bu yana korunmayı bıraktım. Kızım şimdi 23 aylık ikinci bebek istiyorum ama olmuyor. Tam yumurtlama günlerinde birlikte oluyoruz eşimle ama olmuyor. Temmuz ayında jinekoloğa gittim rahim duvarın çok kalın dedi bu engelmidir acaba 17 mm ölçtü gerçi ölçümden 3 gün sonra regl oldum. umutsuzluğa kapılmaya başladım. Tavsiyesi olan varmı :KK43:

kızın daha küçükmüş. 2. bebek için acele ediyormuşsun gibi geldi:KK1:
doğum sancısı çok zor diyorlar. o sancıyı tekrar yaşamak korkutmuyor mu insanı.
yoksa yaptıkça yapası mı geliyor:44:

bişey sorcam arkadaşlar bu tabloyu adetin ilk günü mü başlıycas yoksa adetin bittiği gün mü yoksa herhangi bir gün uygun olurmu.. ben şimdi üye oldum ama bata daha çok var tabi zamanında gelirse..

canım aslında ilk adet günü ölçmeye başlayıp tablo oluşturuluyo...
senin bat ne zaman?
şimdide oluşturabilirsin.
ben geçen ay 11. günde başlamıştım...

adet tarihinin ilk gününü yazıyorsun...bugune olan haftalar otomatkmen cıkıyo...

kızlar hepinize merhaba;

canım benimde 28 aylık kızım var.geçen ay korunmayı bıraktık ama olmadı.inşallah bu ay gelir bebişimiz....
Allah hakkında hayırlı olanı versin canım....

kızın daha küçükmüş. 2. bebek için acele ediyormuşsun gibi geldi:KK1:
doğum sancısı çok zor diyorlar. o sancıyı tekrar yaşamak korkutmuyor mu insanı.
yoksa yaptıkça yapası mı geliyor:44:

yaptıkça yapası geliyo dermişim :KK52::KK52:
kız doğumdan hemen sonra unutuluyo o acılar...
28 aylık kızm var normal doğum yaptım gene olsa gene doğururum valla.Allahım inşallah 2. yide nasip edr....
kardeşler arasında fazla yaş farkı olsun istemiyorum ben...ayrıca yaş geldi geçiyo malum...

canım aslında ilk adet günü ölçmeye başlayıp tablo oluşturuluyo...
senin bat ne zaman?
şimdide oluşturabilirsin.
ben geçen ay 11. günde başlamıştım...

benim bat 28 kasım tabiki zamanında gelirse. biraz daha inceleyim tabloyu. pek bişe anlamadım.

benim bat 28 kasım tabiki zamanında gelirse. biraz daha inceleyim tabloyu. pek bişe anlamadım.

biraz incele bakalım pek karışık değil aslında.ingilizce olunca biraz karışık geliyo...
bugün başla istersen.adetin kaç günde bir oluyo?
daha yumurtlamamış olabilirsin belkide:KK52:
çalışmaları sıkı tut :KK34:

canım koltuk altından olmuyo sanırım.
çünkü dil altından olana göre 0.2 derece falan fark ediyomuş....sen yarın dil altından ölç bence...
benim adete 3 gün kala düşüşe geçti mesela...bazılarında sadece adet günü düşmeye geçiyomuşşş

ya canım bende yeni aranıza katıldım,benim ateş dil altından hep 37 meme ucu ağrısıda var olurmuki

X