Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Yakizlar gebelik 4 haftadan sonra netlik kazaniyo gebesindeniliyo yumurtlama ayin ortasinda oluyo bunasil is simdi bu kiz 20siymis buhafta yumurtlasa 2 hafta sonrada gunu gecse 2hafta 3 gunluk olur bu biraz bana tuaf geliyo

Canım 4 haftadan önceki gebeliklerde anomali olduğunda vücut gebeliği sonlandırabilir ve döllenmiş yumurta adet kanaması gibi dışarı atılır Ayrıca kese gözükmezse doktorlar mol gebelik tanısı koyabilir ve daha bir sürü gebelik çeşidi var.O yüzden 4 haftadan önce net bir şekilde gebesin denmio anne adaylarına ama bebeğin anne rahmindeki yaşı SAT üzerinden hesaplanıo.Yani bu kız bu hafta yumurtlasa 2 hafta sonra günü geçse önceki 2 haftayı da bebişin anne rahmindeki yaşına dahil ediyorlar zannımca Ayyyy ne çok konuştum be bilmiş bilmiş :dilcikar:

o ne demek dünür ne seçmesi ben verdim sende almadınmı nerden çıktı şimdi bu bak vermem kızı gelinsiz kalırsın ona göre

kız kitlenmedi hadi yine iyisin yoksa kurtulamazdın dilimdennaniknaniknaniknanik

Yakizlar gebelik 4 haftadan sonra netlik kazaniyo gebesindeniliyo yumurtlama ayin ortasinda oluyo bunasil is simdi bu kiz 20siymis buhafta yumurtlasa 2 hafta sonrada gunu gecse 2hafta 3 gunluk olur bu biraz bana tuaf geliyo

son regl tarihi baz alınıyor mantıklı olarak....çünkü yumurtlamanın ne zaman olduğunun tespiti o kadar net mümkün olmayabilirr ....kaldı ki yumurtlamayı bilsen döllenmenin ne zaman olduğunu nasıl bileceksin....rahim ,içini yerleştiği zamanı nasıl bileceksin....gördüğün gibi bunları açıklayamadığımız için son regl tarihi en mantıklı olanı....

son regl tarihi baz alınıyor mantıklı olarak....çünkü yumurtlamanın ne zaman olduğunun tespiti o kadar net mümkün olmayabilirr ....kaldı ki yumurtlamayı bilsen döllenmenin ne zaman olduğunu nasıl bileceksin....rahim ,içini yerleştiği zamanı nasıl bileceksin....gördüğün gibi bunları açıklayamadığımız için son regl tarihi en mantıklı olanı....

SENİN DEDİĞN DE BENİMKİNDEN AÇIKLAYICI VALLA AZ VE ÖZ :lepi:

esmacım ya 8. haftama giriyorum ama ne bulantı ne aşerme yok anlamadım:uhm:

Olmaması daha mı iyi diye düşünüyorum :uhm:
canım ne güzel uslu bir bebişin var senin her annede aynı şeu olmak zorunda değiilki ben sana bir sayfa gönderemde izle
akıllı bi bebişin var işte asiş daha ne istiyosun kızzz bazı haşere bebekler kan kusturuo annlerine benimde başlarda vardı çok bulanıodu midem sora geçti kendiliğinden ama soğandan hala nefret ediyoruuummmm
iste sibelcikde gelmiş hoşgeldin kız
bende istemem midem bulansın aş erim ama doktorda bu lekelenmeleri söleyince hamilelik belirtilerimi sormuştu yok belirtim dedim

belirtin olmaması iyi değil dedi bazı sitelerde de herkeste olcek diye bişey yok diyo...
ha işde tamda bunu söyledim takma kafana o salak dr. sen hayatım
Arkadaşlar merhaba ya benim acayip dizlrim ağriyor bide 2 gündür geceleri ayağima grap giriyor sizce buda hamillelik belirtisi olabilirmi

canım çok erken ama daha 20sinde adet olacaksan yeni yumurtluyorsun sen

kızlar ben kaçar iyi akşamlar öpüldünüz hepiniz
kız sinem küsmedin bana demi yoksun ortada

sağol esmacım ya benim yengemde hamile 20. haftasına giriyo daha yeni yeni tiksinme ve yorgunluk var o yüzden belirti olmaması rahat bi gebelik demek olabilir diye düşünüyorumda kadın sürekli düşüğe vurgu yapıyo sinir ediyo beni...
sen nasılsın yoğunsun galiba

coştuk valla...hamişlerin çenesine vuruyor demekki:roflol:

bayadır uğrayamıyorum foruuma zırt çağırıolar açar açmaz belki özlediğimdendir ama yok heralde çok konuşuorum ki eşim akşamları renkten renge giro ama müdahale edemio :CüvCüv::roflol::roflol:

Öyle cerencim bırakmayacağım bebeğimi kimsecikler alamaz onu benden bi Allah ım var o alabilir o da alırsa yapcak bişey yok verende O alanda O. Ama kim ne derse desin içimde pek kötü bişey olacağına dair bişey yok. seviyorum ben bbeğimi belki hissediyordur

sağol esmacım ya benim yengemde hamile 20. haftasına giriyo daha yeni yeni tiksinme ve yorgunluk var o yüzden belirti olmaması rahat bi gebelik demek olabilir diye düşünüyorumda kadın sürekli düşüğe vurgu yapıyo sinir ediyo beni...

Hani düşerse falan çok etkilenme die alıştırıodur Çok rahatsız ediyosa deiştir doktorunu canım bide ne işin var senin sandalye tepesinde kız git yatsana aspirin verdimi doktorun

merhaba,
ben uc yillik evliyim ve cocugum olmuyor derken .bu ay uc gun adet oldum sizce ustune olma denilen sey olms olabilirmi .test yaptirmaya cok korkuyorum.her ay ayni stress beni perisan ediyor.ustune olma durumunu bilen var mi? sevgilerimle

merhaba,
ben uc yillik evliyim ve cocugum olmuyor derken .bu ay uc gun adet oldum sizce ustune olma denilen sey olms olabilirmi .test yaptirmaya cok korkuyorum.her ay ayni stress beni perisan ediyor.ustune olma durumunu bilen var mi? sevgilerimle
Peki doktora gittin mi canım bişey söylediler mi

Flem öncelikle aramıza hoşgeldin...Eğer farklılık hissediyorsan test yap derim ben..Korkacak birşey yok bence..En azından yoksa bile kafana bu kadar takmaz ve daha fazla düşünmezsin...Ama yinede sen bilirsin..

sen takma kafana bebişin seni bırakmayacak annesiii
Asiye gulsen esma ben cikiyorum paydost zamani evden girerim aksam kendinize cok dikkatedin opuldunuz
iyi akşamlarrr canımmm
Ayyy herkese laf yetiştirebiliorum bugüüünnn işte beeeennnn GEVEZEEE

sen geveze haftada bir geliyorsun hergün görebilsek sizi buralarda

bu arada ben çıkamdım kızlarrrrrr:roflol::roflol:

Esma cım iyi akşamlar...Kocan erikleri getirmiştir inşallahhhhhh..

valla bulamadıysa almasammı eve:roflol::roflol:
asiyeciğim değiştir anacığım bak bende değiştiriyorum sürekli içine sinene kadar değiştir drunu:teytey:

X