Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Arkadaslar bu sitede anlamadigim bisey var herkez dum duma bisey yaziyoruz cvp veren yok herkez tanidiklariyla konusuyo boyle seymi olur 1msj 20 dak sonra cvp geliyo olmuyo bouyle

canım hoşgeldin aramıza..Sitede sorun var bugün o nedenle cevaplar geç geliyordur.Ben sabahtan beri geçmiş okumaya çalışıyorum..

Kızlar ben geldim :sm_cool: Sabahtan beri geçmişi okuyorum...Beni merak edenler teşekkür ederim...Hafta sonu kardeşimin düğünü vardı söylemiştim ama unuttunuz herhalde...O nedenle giremedim...Okuduğum kadarıyla herkes iyi ne güzel.....
yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz...
Yeni hamişler tebrik ederim..Darısı başımıza...........

merak etmez miyim emelcimm bende cumadan beri topiğe giremedim malum yiğenim tontişim dünyaya geldi onlaydım hep

Arkadaslar bu sitede anlamadigim bisey var herkez dum duma bisey yaziyoruz cvp veren yok herkez tanidiklariyla konusuyo boyle seymi olur 1msj 20 dak sonra cvp geliyo olmuyo bouyle

canım sana kaç kere cevap verdim ayıp oluyo ama kusura bakmada kimse dum duma değil herkes sana cvp verdi cvpları okumuyorsan bilemem

sitenin genelini bilemem ama buraya yazdığın andan itibaren herkes sana elinden geldiğince cevap vermeye çalışıyor.....hepimiz kendimizle ilgili şeylerden bahsediyoruz ama kimse hiçbir muhabbetin ilgi odağı olmaz burada...herkesi eşit sevip eşit derecede ilgi gösteririz.....arkadaşlarımızla acı tatlı biçok şeyi paylaştığımız içinde gördüğümüzde hal hatır sormamızdan doğal hiçbirşey olamaz sanırım....bu 2.yanlış anlayıp fevri çıkışın....olmayan cevapların 20 dakika sonra gelmesi değil,sergilenen asabi davranışlar.....yerimseniben

merak etmez miyim emelcimm bende cumadan beri topiğe giremedim malum yiğenim tontişim dünyaya geldi onlaydım hep

canım tebrik ederim..Bilirim yiğen çok tatlı olur..Benımde var bir tane..Hele birde dillensin..Boynuna sarılıp halammm desin..O an senden mutlusu olmaz dünyada..Bizim cadımız öyle yapar bana..naniknanik

canım tebrik ederim..Bilirim yiğen çok tatlı olur..Benımde var bir tane..Hele birde dillensin..Boynuna sarılıp halammm desin..O an senden mutlusu olmaz dünyada..Bizim cadımız öyle yapar bana..naniknanik

valla içim gidiyor zor geldim işe şuan yanında olasım var ..düşündüm bu sabah benim bebğim olduğunda nasıl bırakıp işe gelcem diye sonra kendi kendime cevapta verdim tabi:roflol:

Selamlarrrrrrrrrrrrrrr.........Ancak girebildim malum çalışıyoruzzzzzzzzz:kızgın: Nasılsınız bakalım hamişler....Herkesin yazdıklarını okudum ben yokken bir tek ılgın hala olmuş pek bir değişiklik yok.Tebrikler ılgıncım Allah analı babalı büyütsün inşaallah.

valla içim gidiyor zor geldim işe şuan yanında olasım var ..düşündüm bu sabah benim bebğim olduğunda nasıl bırakıp işe gelcem diye sonra kendi kendime cevapta verdim tabi:roflol:

Evet bu aralar benim kafamı en çok kurcalayan şeyde bu:çok üzgünüm:ben bırakamam yavrumu:1no2:ama bırakmakta zorundayız..Bu bizim işimiz mesleğimiz o kadar emek vermişiz,ne yapıcas bis yaaaaaa:teselli:

Cevap: "Boşver ne işi gitmesen de olur" dedin değil mi? Yanlış mı?
Bu arada Esma cım Nasip ten haber var mı?
Alabama Şebnem sen nerelerdesin?

kızlar ben kaçar sonra görüşürüz kendinize iyi bakın nasip ayse pınar merve sebnem esme
esmaaa
dve diğerleri öpüldünüzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Ben bebek düşünmeye başladıktan sonra kendi işimiz kurduk. Sırf hem hamilelik sürecinde hem de doğumdan sonra izin problemim olmasın istedik ama erken davrandık sanırım..İşi kurduk hala ortada bebek yok :)))) Bu gidişle önce emekli olacağım sanırım...

Sen meraketme benim aklima gelen mutlaka basima gelir ins basimiza gelsin hadi 7 gun daha dayan bekliyorum haberlerini o guzel haberi verde halay cekek bi

İnşallah o mutlu haberler her gün birimizden gelir. Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın...

yok canım bende merakla onu bekliyorum bakalım inş. hayırlı haberlerle gelir:Saruboceq::Saruboceq:

Selamlarrrrrrrrrrrrrrr.........Ancak girebildim malum çalışıyoruzzzzzzzzz:kızgın: Nasılsınız bakalım hamişler....Herkesin yazdıklarını okudum ben yokken bir tek ılgın hala olmuş pek bir değişiklik yok.Tebrikler ılgıncım Allah analı babalı büyütsün inşaallah.

çok teşekkür ederim canım aminn.

Ilgin ayni seyi dun ben dusundum cok zor olucak heralde arkadasim

Evet bu aralar benim kafamı en çok kurcalayan şeyde bu:çok üzgünüm:ben bırakamam yavrumu:1no2:ama bırakmakta zorundayız..Bu bizim işimiz mesleğimiz o kadar emek vermişiz,ne yapıcas bis yaaaaaa:teselli:

bilmiyorum ki canım ya çok zorlanırım diye düşünüyorum allahım yeter ki versin evlat işi napayım geçinir gideriz inşallah..

kızlar ben kaçar sonra görüşürüz kendinize iyi bakın nasip ayse pınar merve sebnem esme
esmaaa
dve diğerleri öpüldünüzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
güle güle cnm ii bak kendine

X