Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

ya kızlar beniöm kahverengi bir akıntım var bune ya bileniniz varmı kötü bişeymi

Deryacım günaydın canım bende de var yerleşme lekelenmesi dedi doktor uzun sürdü benim 2 hafta oluyo nerdeyse ilaç verdi geçsin diye. Daha yeniyse korkma uzun sürerse doktora danışmalısın

Deryacım günaydın canım bende de var yerleşme lekelenmesi dedi doktor uzun sürdü benim 2 hafta oluyo nerdeyse ilaç verdi geçsin diye. Daha yeniyse korkma uzun sürerse doktora danışmalısın

teşekkürler canım çok değğl az bi lekelenme oldu suan kesti sonra olurmu bilmeme am midem çok kötü
bide kasıklarımda acayip sancı var

günaydın kızlar cumanız mübarek dualarınız kabul olsun bu güzel günde

az az sürülür zaten öle oluyo akınrı fazla olmuyo.

Kasık sancıları bende de oluyo merak etme ters hareketler yapmamaya çalış dinlen canım iyi geliyor.

Diğer kızlar uyuyo galiba hey hamişler uyanın günaydınlar olsun hayırlı cumalar size

bana bugün ctesi gibi geldi zaten işe canım gelmek istemedi ctesi çalışmıyorum ben .

Bende uyumazdım .

tam uyumalık hava.....evde olsam kesin uyurdum dicem ama uyumazdım ben....
evet ya bulanık ve ne güzel esiyordu ama sabah doğru banyoya koştum bugün hiç halim yok benim evde olsan uyurdum kesin zaten hafta içi gözüm uykuya düşüyor pazarlarıda uyuyamıyorum bir türlü
bana bugün ctesi gibi geldi zaten işe canım gelmek istemedi ctesi çalışmıyorum ben .

Bende uyumazdım .
ohhh ne güzel keşke cumartesi bende çalışmasam gerçi 1.30 kadar çalışıyorum ama aynı sabah yatakdan kalkıp geldikden sonra ha 1.30 ha 5.30 demi
kızlar karnımda bir zonglama var arada oluyo içerden biri vuruyormuş gibi benim yaramazmı yapıyo kendine yermi açıyo dersiniz sırnaşık şey

evet ya bulanık ve ne güzel esiyordu ama sabah doğru banyoya koştum bugün hiç halim yok benim evde olsan uyurdum kesin zaten hafta içi gözüm uykuya düşüyor pazarlarıda uyuyamıyorum bir türlü

ohhh ne güzel keşke cumartesi bende çalışmasam gerçi 1.30 kadar çalışıyorum ama aynı sabah yatakdan kalkıp geldikden sonra ha 1.30 ha 5.30 demi
kızlar karnımda bir zonglama var arada oluyo içerden biri vuruyormuş gibi benim yaramazmı yapıyo kendine yermi açıyo dersiniz sırnaşık şey

ufacık yer canım normaldir çocuk yer açmaya çalışıyodur :sm_cool:

günaydın kıslar esmacım bebiş demek yer açıyor ah canımya sıkışmış napsın ay ne güsel bişey offff çok sevindim canımya ne güsel bir duygudur dimi

günaydın kıslar esmacım bebiş demek yer açıyor ah canımya sıkışmış napsın ay ne güsel bişey offff çok sevindim canımya ne güsel bir duygudur dimi

günaydın canımmm bebeğin herşeyi güzel allah hepinize yaşatsın sağlıklı hamilelik

selam kızlar beni bakıyorum hiiiiç merak etmemişsiniz forumdan bi gittim forum 400 sayfa azaldı farkında değilsiniz bakıyorum. küstüm size

X