Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

bana bakın bende hamiş kalayım ah ah sizi 3gün uğraştırcam haberiniz olsun:)))))))))

kızlar size bişi itiraf edeyim mi???
geçen aylarda benim hani hamiş olup olmama durumum yoktu ya ozamanlar sizlerin adet dönemi yaklaşınca umutsuzluğa düştüğünüz görünce derdim ki ya niye böyle dio kızlar işte öğrencekler nasılsa günü gelince şimdiden karamsarlık mı olur diyordum ama gel gör kii ben bu ay sizler ki adet günüm yaklaştıkça umudum kesiliyor ümidim bitio:roflol::roflol:

merhabalar bişey sorcam limon testin ne çıktı detayları yazabilirmisin lütfen.......:1hug:

y güzelim olduğu gibi dibe çöktü limon ha bide idrarın rengi değişti ki mutlaka değişir yani gerçeklik payı ne bilmiyorum nasıl oluyor

bu arada kızlar neden soruma cevap yok
nerdesiniz ya

geçen aylarda benim hani hamiş olup olmama durumum yoktu ya ozamanlar sizlerin adet dönemi yaklaşınca umutsuzluğa düştüğünüz görünce derdim ki ya niye böyle dio kızlar işte öğrencekler nasılsa günü gelince şimdiden karamsarlık mı olur diyordum ama gel gör kii ben bu ay sizler ki adet günüm yaklaştıkça umudum kesiliyor ümidim bitio:roflol::roflol:
işde böle merveciğim takma kafana hamiş kal buda benim taktik haberin olsun
ben kandan sonra hamile değilim diye umursamazken adetin ne zaman geleceğini zaten belirtide yoktu şebnemin zorlamasıyla aldım testi esma çok geçmiş belki kanda çıkmamıştır al falan demişti hatırladınmı şebooooo

y güzelim olduğu gibi dibe çöktü limon ha bide idrarın rengi değişti ki mutlaka değişir yani gerçeklik payı ne bilmiyorum nasıl oluyor

bu arada kızlar neden soruma cevap yok
nerdesiniz ya

ne sordun kız yine sen hoşgeldin
diğer hamileliklerinde nasıl belirtiler yaşadın hatırlamıyormusun

Derya cım limonun tortuları çökmeyecek o herkesde çöküyor zaten..Damlalar çökecek..Hem esmanın dediği gibi sen bu konuda tecrübelisin yok mu geçmişte yaşadığın belirti?

işde böle merveciğim takma kafana hamiş kal buda benim taktik haberin olsun
ben kandan sonra hamile değilim diye umursamazken adetin ne zaman geleceğini zaten belirtide yoktu şebnemin zorlamasıyla aldım testi esma çok geçmiş belki kanda çıkmamıştır al falan demişti hatırladınmı şebooooo

ne sordun kız yine sen hoşgeldin
diğer hamileliklerinde nasıl belirtiler yaşadın hatırlamıyormusun

ne bilim aklımamı geliyoki
ya ben kesin adet olacam
kabızlık var aşırı şişkinlik var
kasıklarım ağrıyor
en çokta göğüslerim ğrıyor
ama adet olacam karnım şişti
yaaa olmak istemiyorum
ya alt taraf ağrıyor ya kaç gündür
sebei ne acab sizde hiç olmadımı nedenini bilen varmı

ne bilim aklımamı geliyoki
ya ben kesin adet olacam
kabızlık var aşırı şişkinlik var
kasıklarım ağrıyor
en çokta göğüslerim ğrıyor
ama adet olacam karnım şişti
yaaa olmak istemiyorum
ya alt taraf ağrıyor ya kaç gündür
sebei ne acab sizde hiç olmadımı nedenini bilen varmı

canım bende de oluyor ama her zaman değil..Genelde üşüttüğüm zaman olur..Adet olup bittikten sonra geçer..Umarım sen adet olmazsın...

site ağır işliyor......bu arada hiç umutsuzluğum yok hamişlik konusunda...hep hamişim diyorumda....kızlar bel ağrınız varmıydı.....benim son 1 saattir belim ağrıyor....o hain şeyin habercisi değil diyorum dinlemiyorum ama adet belirtileri ile benzerlik gösterir dedikleri içinde içim huzursuz oldu

yani hiç renk değiştirmişyormuş
olduğu gibimi çöküyormuş

canım renk değiştirmesi normal.. içine limon sıkıyorsun..damla damla sıkıp bakacaksın damla çökecek..Valla anlatılanlardan ben böyle anladım..Tortu ile alakası yok..Kızlar doğru değilmi hamişler söylesenize....Yanlış mı?

site ağır işliyor......bu arada hiç umutsuzluğum yok hamişlik konusunda...hep hamişim diyorumda....kızlar bel ağrınız varmıydı.....benim son 1 saattir belim ağrıyor....o hain şeyin habercisi değil diyorum dinlemiyorum ama adet belirtileri ile benzerlik gösterir dedikleri içinde içim huzursuz oldu

Gülşen cim kırmızı kartı görene kadar ümidini yitirme...Gün doğmadan neler doğar..Hamişsin hamiş:teytey:

canım renk değiştirmesi normal.. içine limon sıkıyorsun..damla damla sıkıp bakacaksın damla çökecek..Valla anlatılanlardan ben böyle anladım..Tortu ile alakası yok..Kızlar doğru değilmi hamişler söylesenize....Yanlış mı?

aslında bu işi doğru yapan birisi resimlese ya olayı bizde daha net anlayabiliriz aslında a.s.

Hala mı takvimle uğraşıyorsunuz kızlar...Nazmiye tamam güzel olmuş işte bu dursun?
nasip hoşgeldin?
hoşbuldum emelcim
merve oklava geliyor gerçi seni anlayabiliyorum benim nasıldı
hayatım inşallah allah gönlüne göre verir
ama unutma esmada da bende de (ki varsa gebelik)hiç belirti olmadı yani bu kişiden kişiye değişebilir

kızlar bana müsade bak çok kaynatmayın okuyamıyorum sonra geçmişi birazdan görüşürüz:1hug::1hug:

X