Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kızlar ben hemen dönecem kaybolmayın haaaaaaaa:eek:klava::eek:klava:

nazmiye nasılsın belirtilerin varmı canım nasıl hissediyorsun kendini sende emel önceden test yaptın duramadın demi

kız hamişşşşşşş emeellllll nerelerdesin yeğenimize iyi bakıyorsundur umarım bulantıların ne alemde

neyse dönelim konumusa
derya varmı belirtilerin

belirti melirti lkalmadı sağolun korkudan çocuk bile kaçtı
aboooo
siz neymişsiniz böyle
inşallah kimse geçmişi okumaz
rezil oldum valla karizma marizma kalmadı bari su koyduğum resimleride silemde kimse aa o uyuz bu muymuş demesiz
valla çizdirdik karizmayı:tomato::tomato:
bu arada benim rengimi siyahtan mora çevirsen iyi olur hatta mosmora
zaten bu çenesizliğim olmasa

bir bıraktım amanınnn nelerr olmuşşşşşşşşş..kız derya bak şimdi neden gittin arkadaşım burda güzel şeyler paylaşmak için beraberizz sıkıntı üzüntü sevinç ama böle çekip gitmek olmazz en önemliside bebişlerimizden bahsetcez daha durr

kızım varya derya tam dayaklıksın bak bende yeri geldi kocamdan yana sıkıntı paylaşmadım mı? ee daha ne kız sende paylaş ama öle buhrana sokmadan kendini:)

Evini bir davet sonrası temizlemek için saatlerce uğraşıyorsan
Bir çok arkadaşın var demektir

Faturalarını ödeyebiliyorsan
Bir işin var demektir.

Pantolonun biraz sıkıyorsa
Aç kalmıyorsun demektir.

Gölgen seni izliyorsa
Güneş ışığını görüyorsun demektir.

Otobüsten indiğin yerden işyerine yolu uzun buluyorsan
Yürüyebiliyorsun demektir

Hükümet hakkında eleştiri yapabiliyorsan
Konuşma özgürlüğün var demektir

Yanındaki adamin sesinden rahatsız oluyorsan
Duyuyorsun demektir.

Camları silmen , çatıyı onarman gerekiyorsa
bir evde yasiyorsun demektir

Doğalgaz faturan yüklü geliyorsa
Isınıyorsun demektir

Yığınla yıkanacak ve ütülenecek çamaşırların varsa
Yığınla giyeceğin var demektir

Çalar saatin sabahın köründe çalıyorsa
Yaşıyorsun demektir

Aksamları kendini yorgun hissediyor ve bacakların ağrıyorsa
O gün üretici olmuşsun demektir

VE TÜM BUNLARIN FARKINA VARABİLİYORSAN
MUTLUSUN DEMEKTİR

DOLAYISIYLA MUTLULUK .....
Sorunsuz bir yaşam değil, Onlarla başa çıkabilme yeteneği demektir......

bir bıraktım amanınnn nelerr olmuşşşşşşşşş..kız derya bak şimdi neden gittin arkadaşım burda güzel şeyler paylaşmak için beraberizz sıkıntı üzüntü sevinç ama böle çekip gitmek olmazz en önemliside bebişlerimizden bahsetcez daha durr
kız biyere gitmiyom
bir ara sinirlendim okadar zaten ben çabuk küser çabuk barışırım

kızım varya derya tam dayaklıksın bak bende yeri geldi kocamdan yana sıkıntı paylaşmadım mı? ee daha ne kız sende paylaş ama öle buhrana sokmadan kendini:)

ok kız ne buhranı amaaaaaaaaaaaaaaaaaan anam dur şimid nasiple esma olacak ikisi varya gen fırça atarlar abooooo
aman sus sus

aboooo
siz neymişsiniz böyle
rezil oldum valla karizma marizma kalmadı bari su koyduğum resimleride silemde kimse aa o uyuz bu muymuş demesiz

deryacığım kesinlikle seni aşşalamak seni küçük düşürmek değil olayları yalnış anlıyorsun canım ya sana nasıl anlatacağımı bilmiyorum ama benim aynen senin gibi bir arkadaşım vardı yanımda olduğu halde ona pozitifliği öğretemedimki ben inanıyorum ben pozitifim ne kadar negatif olaylar yaşamda pozitif bir insanım öyle olmayada devam edeceğim yoksa bu hayat çekilmez ben bunu biliyorum bırak kötü düşünceleri gül sadece gül:roflol::roflol::roflol:katıla katıla gül bırak herşeyi

nazmiye nasılsın belirtilerin varmı canım nasıl hissediyorsun kendini sende emel önceden test yaptın duramadın demi

kız hamişşşşşşş emeellllll nerelerdesin yeğenimize iyi bakıyorsundur umarım bulantıların ne alemde

ya canım yok bı belırtı valla .sadece ben onceden gecelerı tuvalete kalkmazdım ama son 4 gundur 3 4 kez kalkıyom acaba bu belırtı olabılırmıı??gercı hep bu saatlerde oluyodum bu saatlerı atlatırsamm...ya bılmıom valla umutlanmak ıstemıyom hep kotusune hazırlıyom kendımı amaaaaaa

aboooo
siz neymişsiniz böyle

başlarım senin karizmana:roflol:deli
hepimizin burda birbirine nazı geçiyor merak etme hayatım:1hug:

hem ben doğurana kadar burdayım belki bir ara doğum izni verirseniz tamam
yoksa merka etme elimden geldikçe gücüm yettikçe burdayım
haa buarada esma bak kayseri bize 2 saat ha haberin olsun
hele sizler hamile kalın sizler patlamadan (doğurmadan yani)
bende dahil
bi yere gitmem
bak gelmeyin üstüme bebeğim etkileniyor

ya buarada gece pınar girmiş tühhhhhhhhhhhhhhh

Evini bir davet sonrası temizlemek için saatlerce uğraşıyorsan
Bir çok arkadaşın var demektir

Faturalarını ödeyebiliyorsan
Bir işin var demektir.

QUOTE]

herkeslere günaydın arkadaşlar ..ne güzel yazmışsın.:1rolleyes:çok beğendim.arkadaşlar doktürun verdiği ilaçlardan mı ne miden yanıyo.bi daha ilaç kullanmak da istemiyom.kendimi zor tutuyom istifra etmemek için :1no2: bir de arkadaşlar doktor bana 10 gün yasak vermişti.bugün 10.gün.fitiller 9 tane var hala.hap 4 tane.yarından itibaren ara versem de yarın 8.gün ya .başlasak çocuk için tedavi anlamsız mı olur sizce.fitiller hala bitmedi ya.4-5 gün ara versen fitillere nasıl olur sizce?doktora da soramam bu konuyu.

ya canım yok bı belırtı valla .sadece ben onceden gecelerı tuvalete kalkmazdım ama son 4 gundur 3 4 kez kalkıyom acaba bu belırtı olabılırmıı??gercı hep bu saatlerde oluyodum bu saatlerı atlatırsamm...ya bılmıom valla umutlanmak ıstemıyom hep kotusune hazırlıyom kendımı amaaaaaa

kız valla ikisebep var ya hamilesin yada çok karpuz yiyorsun
ikiside bolbol çişe gönderiyor
zaten bence ben karpuz doğurucam
y ne severim ozaman onu
inşalllllllllllllllahhhhhhh hamilesindir

bence belirti
beni öldürseler gece tualete kalmazdım ama artık kalkıyorum :KK43:

HAMİŞİMMMMMMMM BEN HAMİŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ
:lepi::teytey::teytey::dance::teytey::teytey:

nazercimm bak sende yaz topiğe ilan et hamişliğini
bende hamişimmmmmmmmmmmm zaten 2 haftalık:)))))

kızlar günaydın korktuğum başıma geldi biz 5.haftaya girdik ve benim miğde bulantıları başladı hergün dua ediyorum allahım ne olur rahat bir hamilelik geçireyim diye

kızlar günaydın korktuğum başıma geldi biz 5.haftaya girdik ve benim miğde bulantıları başladı hergün dua ediyorum allahım ne olur rahat bir hamilelik geçireyim diye

kiz emel şimdi seni döverdim ama bebişine dua et
nerdesin kiz sen ne uğramiyon
geçen gece yirttik kendimizi onlinedin ama bize cevap vermedin

X