Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

ay canımm maşşallahh nekadarlık allah bağışlasın kucagına eriştirsin:))

çok harika bir konuya parmak basmışsın...naniknanik bildiğim kadarıyla son adet tarihi.. Zaten kaç haftalık olduğunu felanda o tarihe göre yapıyorlar..neyin olacakmış peki?

ozaman oğlum olacakmış :roflol::roflol:
aman aman annesinin ykışıklısı

galiba takvim konusunda kimse bana nasıl yapacagımı söylemeyecek
canım sanada geçmiş olsun kendine ii bak

selam kızlar ben geldimmmm. hiç eskileri okumadım hemen yazıyorum. öncelikle tatilim iyi geçti sayılır. son iki gün hastalandım ateşlendim idrar yollarımda enfeksiyon varmış istanbula gelince hastaneye gittik serum falan bağlandı üç gündür de evde yatıyorum ancak yeni işe gelebildim. çok fenaydım yani arkadaşlar. bu arada dün yani 14 ünde regl oldum. o iş de yattı. eee sizden ne var ne yok herkes iyi mi ? havadisler sizde. sonra ayrıntılı okuyacağım

dur dur sakin ol
geçmiş olsun
biz hepimiz hamileyiz
sende katıl aramıza
:roflol:

selam kızlar ben geldimmmm. hiç eskileri okumadım hemen yazıyorum. öncelikle tatilim iyi geçti sayılır. son iki gün hastalandım ateşlendim idrar yollarımda enfeksiyon varmış istanbula gelince hastaneye gittik serum falan bağlandı üç gündür de evde yatıyorum ancak yeni işe gelebildim. çok fenaydım yani arkadaşlar. bu arada dün yani 14 ünde regl oldum. o iş de yattı. eee sizden ne var ne yok herkes iyi mi ? havadisler sizde. sonra ayrıntılı okuyacağım

hoşgeldin canımmmmmma.s. öncelikle geçmiş olsun...Kendine dikkat et..Önce sağlık.. Bebek sonrada gelir..Hepimiz iyiyiz..:1hug:

şebnemmm hoşgeldinn canım geçmiş olsun çok çokk hayırlısı olsun canm inş. ağustosa umutlarımız:dance:

bende ki en belirgin belirtisi gögüslerim oldu uçları şişti biraz ve damarları belli oldu vede çok acıyor

Şebnemcim hoşgeldin hayatım ve geçmiş olsun bizler bıraktığın gibiyiz ben hala beklemedeyim bugün test yaptım ama kocaman bir tek çizgi çıktı dağılmış bir tek çi
zgi

galiba takvim konusunda kimse bana nasıl yapacagımı söylemeyecek
canım sanada geçmiş olsun kendine ii bak
son adet tarihini ve döngünü vermen gerekir
bende ki en belirgin belirtisi gögüslerim oldu uçları şişti biraz ve damarları belli oldu vede çok acıyor

tamam o zaman ben kesin hamiş değilim bende o belirtiler yok

son tarih 9 haziran dı 30 günde bir oluyordum hamiş oldugumu bugün ögrendim takvim için şimdiden sagol ben beceremedim

X