Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Nasip, Esma,Aslım günaydın.....Henüz uyanmamış uyansada aramıza ketılmamış diğer arkadaşlara da günaydınnnnnn.....
emel cim tebrik ederim adaşım....Allah sorunsuz ve sağlıklı bir hamilelik nasip eder inşallahh..
Bu arada Nasip bebek haberlerini ilk sen alıyorsun..İnşallah artık sıra sendedir..Sonra da bizde..:)))

EVET CANIM ONDA DA VAR BİR HAYIR:eek:BU ARADA GÜNAYDIN SANADA:1hug:

Canim bu cumartesi yumurtalar toplanacak ne zaman trnsfer olur bilmiyom temmuz sonu herşey belli olur inşallah benim tüp bebek canim

TAMAM CANIM HAYIRLISI OLSUN BEN SENİ SONA EKLEDİM BİRDE ADINI BİZE BAĞIŞLARSAN SÜPER OLACAK:1hug:

günaydın canım sana iyi eğlenceler inşallah iyice dinlenirsinde gelirsin... Uzun bi maraton var önümüzde. öptüm seni....a.s.:nazar:

TŞK EDERİM CANIM BAK ÇOK KAYNATMAYIN VE BEN GELENE KADAR BİR HAMİŞ HABERİ DAHA İSTİYORUM KARIŞMAM:roflol:Kötü Kazen

Nasip, Esma,Aslım günaydın.....Henüz uyanmamış uyansada aramıza ketılmamış diğer arkadaşlara da günaydınnnnnn.....
emel cim tebrik ederim adaşım....Allah sorunsuz ve sağlıklı bir hamilelik nasip eder inşallahh..
Bu arada Nasip bebek haberlerini ilk sen alıyorsun..İnşallah artık sıra sendedir..Sonra da bizde..:)))

Sanada günaydınlar tatlımmm bol hamişli günler

Canim benim ismimen kimsede yok söylemesem olurmu ayse fatma olsa tamam benim ismimden biriyle karşilaşmadim özür dilerim canim

Canim benim ismimen kimsede yok söylemesem olurmu ayse fatma olsa tamam benim ismimden biriyle karşilaşmadim özür dilerim canim

KENDİN BİLİRSİN BİZ BURDAKİ SAMİMİYETTEN DOLAYI BİRİBİRİMİZE İSMİMİZLE HİTAP EDERİZ ONA BAKARSAN BENİM İSMİMDEN DE KİMSEDE YOK
BENİM ADIM NASİP MEMNUN OLDUM BAYANa.s.

evet ya pardon

İNŞALLAH OLUR KIZ OLURDA SEN GÖRÜRSÜN NASIL OLUYOMUŞ
AMA BEBEİŞİM İÇİNcoksekeriremsu

canım olsunda valla 9 ay midem bulansın..Ben razıyım..naniknanik Mide bulantısı erken başlarsa kız derler..Senın kızın olacak herhalde..:içelim:

günayyyyydııııınnnnnnnnnnnnnn kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr............
EMEL cim tebrık ederım canım..allah tamamına erdırsınn cokk sevındım sabah sabah yaaa....

günaydınnnlar aman efendimmmmm emelcimmmmde hamişmiş ooohh çokkk mutluu oldummmm:dance::dance: yandan ohh emelcim valla tut kadınları sen al bir eline törpü bir elinede cımbız otur bi köşede onlar temizlesin:1rolleyes: gülüümm artıkk anneee olcaksınnn senn:emir_bebek:
esmacım hay allah naneli şeker atsan ağzına sakız atsan belki düzelir mi?
nasipcimm sanada bol yüzmeler hayatım bolca dinlen hiç takma kız nasılsa hamiş kalcaz bizde :1hug: valla ben ümitliyimm azimliyimmm yitirmeyelimmm umudumuzuuu bak ne güzel çoğaldık ne demiştik bundan sonrada bebişlerimiz hakkında konuscaz kilosu boyu derken bi bakmışsınız kocaman göbişlerimizin resmini koycaz:icecream:

Acem kızı öncelikle hoşgeldin..Aynı isimden 2 tane olunca daha kötü ortalık karışıyor..Benim adım Emel.. Ama birde yeni hamişimiz Emel Yücel var.. Ama Nasip in dediği gibi yine de sen bilirsin..

TŞK EDERİM CANIM BAK ÇOK KAYNATMAYIN VE BEN GELENE KADAR BİR HAMİŞ HABERİ DAHA İSTİYORUM KARIŞMAM:roflol:Kötü Kazen

ablacım ıyı eglenceler bol bol dınlen dıkkat et ama kendıne..senınde gıdısın sessız ama dönüşün muhteşem olsun emi?

canım bende hiç esma görmedim sitede ama ben esma adını söylesen ne olacak anlamadım herkes söylüyor adını regl tarihinide yazmadın
esma günaydın sen kesesinde gördün mü bebeğini kaç günlükken görülüyo ben ctesi gitcemde çok heyecanlıyım günler geçmiyo sanki

dr. göre 4-5 hafta arasındaydı adet tarihime göre 6. haftasının içindeydi canım keseyi gördük 22sindede kalbini dinleyecez inş

günaydınnnlar aman efendimmmmm emelcimmmmde hamişmiş ooohh çokkk mutluu oldummmm:dance::dance: Yandan ohh emelcim valla tut kadınları sen al bir eline törpü bir elinede cımbız otur bi köşede onlar temizlesin:1rolleyes: Gülüümm artıkk anneee olcaksınnn senn:emir_bebek:
Esmacım hay allah naneli şeker atsan ağzına sakız atsan belki düzelir mi?
Nasipcimm sanada bol yüzmeler hayatım bolca dinlen hiç takma kız nasılsa hamiş kalcaz bizde :1hug: Valla ben ümitliyimm azimliyimmm yitirmeyelimmm umudumuzuuu bak ne güzel çoğaldık ne demiştik bundan sonrada bebişlerimiz hakkında konuscaz kilosu boyu derken bi bakmışsınız kocaman göbişlerimizin resmini koycaz:icecream:

tamam mervecim kafama takmamak için gitmeyi kabul ettim zaten

X