Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

arkadaşlar lütfen yardımcı olun......
doktordan geldim biraz önce ilk defa gittiğim için alttan muayene etti hayatımda bu kadar kötü olmadım ağlamaktan çok kötü oldum .....bende iltihap varmış doktor onun için ilaç verdi tahlil falanda ayptık akşama alacaz sonucu.bir de dediki den de eskiden beri olan yeni değil yani 2 tane 2cm civarında ufak yumaurtalık kisti var dedi ama bu zararsız çocuğa falan mani değil dedi.çok kötü oldum arkadaşlar.ne olur yardım edin..ben kisstlerin yeni olup olmadığını sordum.yok dedi yeni değil .hani 11 aylık evliyiz ya .belki evlendikten sonra olmuştur dedim de.ama zararsız dedi
kafam karıştı kızlar.yardım edin bana.

arkadaşım kafan karışmasın bol bol su iç ben hamileyken dr intihabımın geçmesi için bol bol su önerdi ve 2 ay sonra intihap felan kalmadı
kistine gelince doğum yaprken kurtulursun haım unutma bizlerin 2 yumurtalığı varŞeniz

Selam Arkadaşlar
Benide aranıza alırsanız sevinirim,1,5 yıllık yoğun çalışmalar çaba vermeyince doktora gittim sol tüpümtıkalıymış aşılama dediler umarım Allah hepimizin gönlüne göre verir ,kısmetse biz bu ay başlayacağız dua edin olurmu?

inşallah canım hadi kolay gelsin bende bekleyenlerdenim hayırlısı inşallah rabbim isteyen herkeze sağlıklı hamilelik nasip etsin..

Selam Arkadaşlar
Benide aranıza alırsanız sevinirim,1,5 yıllık yoğun çalışmalar çaba vermeyince doktora gittim sol tüpümtıkalıymış aşılama dediler umarım Allah hepimizin gönlüne göre verir ,kısmetse biz bu ay başlayacağız dua edin olurmu?
ARAMIZA HOŞGELDİN CANIM BANA TARİHİNİ VE ADINI VERİRSEN LİSTEYE EKLERİM
YALNIZ BİZİ HABERSİZ BIRAKMAK YOK
a.s.
inşallah canım hadi kolay gelsin bende bekleyenlerdenim hayırlısı inşallah rabbim isteyen herkeze sağlıklı hamilelik nasip etsin..
KIZ NERDESİN SEN CANIM SENİN ADIN NEYDİ
burdayızzzzzzzzzzzzzzzzz

FARKINDAYIM BRTEK SEN VE ÇAĞLA BURDA ZATEN:roflol:

esmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hamiş nerdesin
ayşeeeeeeeeeeeeeeeeeeee çik artik ortaya
emelllllllllllllllllllllllll merakta birakma bizi

sol yumurtalığımda 2 tane ufak çikolata kisti var ama zararsız.şu anda asıl önmeli olan iltihap dedi.

Çağla üzülme ben de evliliğimin 6. ayında hastalandım doktora gittim ve demiştiki ta ilkokuldan beri belki olan bir iltihapmış ve nerdeyse yumurtalığa sıçrayacakmış ama ilaçla düzeldi. Sonradan yumurtalık kisti çıktı 5,9 cm oda ilaçla gitti ve şu an hamileyim biliyosun. Ctesi kesinleşecek kesede görünce ama sonuçta böle şeyler için üzülme.

MERVE HAYATIM SEN BUGÜNDEN BAŞLA FAZLA İŞ GÖZ ÇIKARMAZ

EMEL KIZ MEKTUBA BİTTİM ŞUAN 2 GÖZ 2 ÇEŞME AĞLIYORUM NEFİS BİRŞEYMİŞ YA

ASİYE
DÜN İLK TEBRİK EDEN BENDİM HAYATIM KİMSECİKLER YOK DİYORSUN:eek:klava:
ESMA HAYATIM BİSKÜİ İŞE YARIYOR VE 10.HAFTAYA GİRDİĞİNDE KESİLECEKDİR MİDE BULANTIN AŞKIM

AYŞEEEEEEEEEEE
YİNE YOK MEYDANLARDA

esmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hamiş nerdesin
ayşeeeeeeeeeeeeeeeeeeee çik artik ortaya
emelllllllllllllllllllllllll merakta birakma bizi

esma yazmasaydında görseydin oklavamıı yukarıdaki yazıda neden ben hariç herkes kırmızı neden beni siyahla yazdın yaaaaaaaaatatlicadiarzu

ben ilk oklavamı yemişim galiba canım nasipcim kusura bakma ben dün yazdım mesajı bekledim hemen çıktım. Malum ailelere haber vercem diye sabahta fazla geriye bakmadan yazdım.Sağol tebriğin için

nasiiiiiiiiiiiipppppppppp nerelerdesin ayşeden haberi olan yokmu bu arada nereye kayboldu bu kız

X