Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kızım git yat valla ben evde olsam uyuyoo olurdumm gerçi işyerindede uyuyoo sayılırım

günaydınnn kızlarr emel ya sen yaz temizliğine mi başladın hayrdır?

günaydın canım dün akşam sana kistinle ilgili bişeyler sormuştum sağolasın cevaplamışsın..benim mesai bitince sana cevap yazamadım.benim 2 aydır sol yunurtalığımda çok hafif şiddette ağrı oluyo.ama her ay regl oluyorum.bir de karnım şiş gibi.ama sol taraf değil karnım genel olarak şiş gibi....ama benim bağırsaklarımda gaz sıkışması var normalde ondan da olabilir.bir de lekelenme derken nasıl bir lekelenme.adet kanının kahverengi olanımı yoksa akıntı gibi lekelenme mi....yardımcı olursan sevinirim canım.duyduğuma göre yumurtalıkdaki kistler gelip geçiciymiş asıl sorun olan rahimdeki yani çikolata kistiymiş..

günaydın canım dün akşam sana kistinle ilgili bişeyler sormuştum sağolasın cevaplamışsın..benim mesai bitince sana cevap yazamadım.benim 2 aydır sol yunurtalığımda çok hafif şiddette ağrı oluyo.ama her ay regl oluyorum.bir de karnım şiş gibi.ama sol taraf değil karnım genel olarak şiş gibi....ama benim bağırsaklarımda gaz sıkışması var normalde ondan da olabilir.bir de lekelenme derken nasıl bir lekelenme.adet kanının kahverengi olanımı yoksa akıntı gibi lekelenme mi....yardımcı olursan sevinirim canım.duyduğuma göre yumurtalıkdaki kistler gelip geçiciymiş asıl sorun olan rahimdeki yani çikolata kistiymiş..

evet cnm doktorda bana çok önemli değil adetinle atılır dedi kahverengi akıntı gibi oldu normal akıntım geldi damla damla çok azdı. benimde öleydi ya resmen hamile gibi şiştim.adet oluosan sorun yok bence çağlacım çünkü küçük kistlerin olmuşsa bile onları adetle atıosun.benm geçen ayki adetim az olmuştu ozmn atamamışsın dedi.

zaten bu kistlerde yumurtalıklarmış çikolata kisti daha sorunlu bişiymiş allah korusun tam bende bilmiorum

kızlarrrrrrrrrrrrrrrr günaydın 5 gündür giremedim yaaa hepinizi çok özledim

ya eşimin kızları geldi bizde kaldılar ilkokula gidiyolar
geldikleri gün bilgisayarı bozdular ...neyse dün akşam bilgisayarım oldu
bugünde kızlar gitti....eeeeeee naaptınız ben yokken

zaten bu kistlerde yumurtalıklarmış çikolata kisti daha sorunlu bişiymiş allah korusun tam bende bilmiorum

teşekkürler arkadaşım ya.bu ay da adet olursam doktora gidecem zaten.hem bu ağrı için hemde çocuk da istiyorum.11 aylık evliyim hiç korunmadım ama çok düzenli iliki de olmadı bizde ben çok kastım kendimi baya geç oldu.3-4 aydır falan iyi gidiyo.doktora gitmekten de çok korkuyom bişiy söler diye.bugün 18.günüm bakalım artık.bu günden sonra olmaz artık demi.

teşekkürler arkadaşım ya.bu ay da adet olursam doktora gidecem zaten.hem bu ağrı için hemde çocuk da istiyorum.11 aylık evliyim hiç korunmadım ama çok düzenli iliki de olmadı bizde ben çok kastım kendimi baya geç oldu.3-4 aydır falan iyi gidiyo.doktora gitmekten de çok korkuyom bişiy söler diye.bugün 18.günüm bakalım artık.bu günden sonra olmaz artık demi.

rica ederim arkadaşım ama tavsiye doktora gitmeni geciktirme. bak ben evlendikten sonra kaçkez kontrole gittim zaten yılda bikez smear testi yaptırmak gerekiyor seninde yaklaşmış daha hiç gitmemişin. korkulacak bişi olmuo inan bende ilk gittiğimde çok korktm.cnm adet olmayışının mı 18.günü? ben onu anlamadım

günaydın gülşencim geç kaldın bugün amin hayırlı cumalarr hayrlı bebişşşleerr

suan ütü masasını yanıma getirdim hem yazacam hemde ütü yapacam yoksa ütüyle basbasa kalamam

X