Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

ben yazdım ziyaretçi defterine . ay listede adımı görünce bi garip oldum:) buarada benim acayip karın ağrım var bi değişik acaba kistlerden dolayı mı?

canım ya yazdığını okudum da eski sayfalara da bakacam zamn yok bende kist var demişsin ne kistiydi bu nasıl belirtileri olur.ya 2 aydır bende sol alt yumurtalığımda çok hafif ağrılar var.bugün de var ama yumurtlam günlerim.benim 3-4 aydır ilişkim düzenli.ondan önceleri değildi baya zor günler geçirdim 11 aylık evliyim ben kendimi çok kastım hala da var ama eskisi gibi değil..bi abla bana yumurtalıkların çalışmaya başlamıştır dedi.dünde bu sitede bir arkadaşta yumurtalık kisti olduğunu öğrendim.ben de korkmaya başladım.bende de olabilir mi

kızlaaaaaaaaar!! ayseee,emeeel,şebneeemm, ayliiiinnnn,esmaaaaaa... nerdesiniz kız ben geldim die mi kaçtınız?? zopalarım siziii çabık toplaşalım:eek:klava::eek:klava:

kızlar ben geldım mıllet gıdıyo ama tek ben yasamamısım sıtedekı sorunu galıbaa

pınarcığım hoşgeldin ben gideceğim gerçide neyse bakalım

canım ya yazdığını okudum da eski sayfalara da bakacam zamn yok bende kist var demişsin ne kistiydi bu nasıl belirtileri olur.ya 2 aydır bende sol alt yumurtalığımda çok hafif ağrılar var.bugün de var ama yumurtlam günlerim.benim 3-4 aydır ilişkim düzenli.ondan önceleri değildi baya zor günler geçirdim 11 aylık evliyim ben kendimi çok kastım hala da var ama eskisi gibi değil..bi abla bana yumurtalıkların çalışmaya başlamıştır dedi.dünde bu sitede bir arkadaşta yumurtalık kisti olduğunu öğrendim.ben de korkmaya başladım.bende de olabilir mi

canım benim adetim 15 güne yakın gecikti bide adet olacağım hafta kahverengi lekelenme oldu bende hamile olduğumu sandım yerleşme lekesi diye düşündüm gecikince testlerde hiçbişi çıkmadı. acayip şiştim yumurtalıklarımda dolgunluk hissi oldu ilişki sırasındada sol yumurtalığımda sancı hissettim. meğersem kist adet olmama engel olmuş yumurtalıklarımı atamamışım

valla kimse yoktu ben de çıktım sohbet odasından nasipcim. var mı bugün yeni hamiş?? biraz umudumuz artsın yeni hamiş haberi alalım da :)

X