Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

üzüm üzüme baka baka kararırmışşşşşşşşlülülülülülülülülülülülü
hep sizmi yazacaksınız yok o oldu yok bu oldu acep niyekine kızlar bi fikir verin diyeeeee
alın size bende başlıyorummmmmmmm:dilcikar::dilcikar:
efem sabah hafif bir pembelik görür gibi olmuştum demin baktım anaaaa kahverengi lekeee kız nasip senden geçti zarrrrrrrrr:eek:klava::eek:klava:
neyse anam ben hayatım boyunca adet arası leke bilmem hadi buyrun buradan yakınnnn
sizce doğum kontrol hapı ters etki mi yaptı ne dersinizzzzz gerçi dedim ya 3 ay kullanmıştım diye böyle bişeyle karşılaşmadım
yok anam sizden geçti kesin durmadan şöyle oldu böyle oldu acep varmı yoksa yokmu derkene benim düzenide aşka getirdiniz size uyacağı tuttu garibiminnnnn:roflol::roflol::roflol:

hep sizmi yazacaksınız yok o oldu yok bu oldu acep niyekine kızlar bi fikir verin diyeeeee
efem sabah hafif bir pembelik görür gibi olmuştum demin baktım anaaaa kahverengi lekeee kız nasip senden geçti zarrrrrrrrr:eek:klava::eek:klava:
neyse anam ben hayatım boyunca adet arası leke bilmem hadi buyrun buradan yakınnnn
sizce doğum kontrol hapı ters etki mi yaptı ne dersinizzzzz gerçi dedim ya 3 ay kullanmıştım diye böyle bişeyle karşılaşmadım
yok anam sizden geçti kesin durmadan şöyle oldu böyle oldu acep varmı yoksa yokmu derkene benim düzenide aşka getirdiniz size uyacağı tuttu garibiminnnnn:roflol::roflol::roflol:

ayşeciğim aşkım bitanem yavrum bu yerleşme lekesi olmasın
hani kazara hapı 8.10.gün içmeye unuttun ya..............

yerleşiyordur o yerleşiyordur.......anası gibi yerleşken çocuklar olacaklar besbelli....arasıra kasık ağrında olursa şaşma oklavaları sallıyorlardır......hayırlı olsun ayşecim.....canım hamişim:dance:

nasipciğim çok yoğunum aşkım işlerimi bitir çıkmayı düşünüyorum malum akşam kına gecesi var

yerleşiyordur o yerleşiyordur.......anası gibi yerleşken çocuklar olacaklar besbelli....arasıra kasık ağrında olursa şaşma oklavaları sallıyorlardır......hayırlı olsun ayşecim.....canım hamişim:dance:

hamişim diyen dillerini yerimmmmm:1hug:
ama kız dereyi görmeden paçayı sıvamak buna deniyo galiba ben haptan mı diyom siz hamişim diyonuz sonra tersi çıkarsa ağlarım amaaasenağlamasenağlamasenağlama
çıkmaz ama değil miiiiiiii hamişim işte hamiş hamişşşşşşş:dance::dance:
yaaa söylemesi bile çok güzelllllllllllllll:eek:

hamişim diyen dillerini yerimmmmm:1hug:
ama kız dereyi görmeden paçayı sıvamak buna deniyo galiba ben haptan mı diyom siz hamişim diyonuz sonra tersi çıkarsa ağlarım amaaasenağlamasenağlamasenağlama
çıkmaz ama değil miiiiiiii hamişim işte hamiş hamişşşşşşş:dance::dance:
yaaa söylemesi bile çok güzelllllllllllllll:eek:

yavvv hamişim de gitsin be gülüm ne olacak......bak bende gördüm bugün yoğun kırmızıları allah büyüktür umudumuz temmuz dedim napim.....
şişştttt nasip hanımcım duymadınız sesimi listeyi yaparkane kardeşinide temmuz 24 yapasın...olurmu gülümmmm
hamile ayşeeee...hamile ayşee.......haahhhh doğum kontrol hapını unutmuş hamiş kalmış...........hamile ayşe.......sırnaşık şey

kızlar ben çokkötüyüm yaaaaaaa

ahanda geldi esma-2lülülülülülülülülülülülü
ne oldu yine yaaaaaaaaa:eek:klava::eek:klava:
ben iyi ederim şimdi seni hiççççççç merak etme sennnnnjeyyarjeyyar
şimdiii uzan bakim kanepeye dökül anacımmmmmmmmm:eek:klava::eek:klava:

UMUDUNA HAZİRAN AYINDA KAVUŞANLAR

Açelyaakaslan_____________6HAZİRAN
TATOŞ___________________6 HAZİRAN
S.ozozel_________________16 HAZİRAN güzel hamişimiz
Sefamolsun_______________
deryaa1__________________ güzel hamişimiz

UMUDUNU HAZİRAN AYINDA BEKLEYENLER:

Ayshınce_________________20-22 HAZİRAN
Sevde_nur________________22 HAZİRAN
Gizemx __________________23 HAZİRAN
Hilanur___________________24 HAZİRAN
Sarı_şeker________________26 HAZİRAN
Eköseoğlu________________26 HAZİRAN
Nilbahar__________________27 HAZİRAN
TOMBIS87________________27 HAZİRAN
Buurciin__________________28 HAZİRAN
Rehavet___________________29 HAZİRAN
güngüneş_________________30 HAZİRAN

UMUDUNU TEMMUZA TAŞIYANLAR:

Duygun.......................................3 Temmuz
birdilektut...................................4 Temmuz
duygu2008.................................5 Temmuz
benssenb.................................. 9 Temmuz
emelyucel..................................9 Temmuz
uğur ve eylül..............................11 Temmuz
Çingenem06..............................16 Temmuz
Ameli........................................17 Temmuz
apexnasip..................................17 Temmuz
nazers.......................................17 Temmuz
çağla27.....................................17 Temmuz
aylint.........................................22 Temmuz
RUMELİLİ..................................24 Temmuz
umutyaren.................................25 Temmuz
zuzu79......................................27 Temmuz
güzelkız MS..............................30 Temmuz
Rahel...................................

.

BİZLERDE UMUDUMUZA BU AY KAVUŞMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM.

yavvv hamişim de gitsin be gülüm ne olacak......bak bende gördüm bugün yoğun kırmızıları allah büyüktür umudumuz temmuz dedim napim.....
şişştttt nasip hanımcım duymadınız sesimi listeyi yaparkane kardeşinide temmuz 24 yapasın...olurmu gülümmmm
hamile ayşeeee...hamile ayşee.......haahhhh doğum kontrol hapını unutmuş hamiş kalmış...........hamile ayşe.......sırnaşık şey

o kırmızılar yokmu zatennnnnnn:eek:klava::eek:klava:
ben çift çizgimi istiyom ya banane banane:eek:
3 etmiş canım 37 kez daha rica edim bi zahmet olmuşken tam olsun bariiiiiiii:dance:
bakarsın tutar kız niye olmasın hadi başlaaaaa:roflol::roflol:
ya zaten hangi yöntem %100 güvenliki canimmmmmmmmmm :roflol::roflol:

bilmiyorum ki
üstümde bir halsizlik yorgunluk var başım kalkmıyor
sanırım ben yataklara düşecem anlaşıldı
ben hiç böyle olmazdım hatta hastayken bile ayakta geçiren biriyim ama oldumda mı offf sonum hastane acilleri

X