Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

canım kist tadavin bu ay sonlanır büyük bir ihtimalle sende temmuzda hiş kalırsın :teselli::teselli:

inş. kız artık istiom bebiş kocamada diom doğum kontrol verdi diye bak ben sana demiştim iç ilaç die sen koca sözü dinlemiyosun diosırnaşık şey bakalım ben zamana bıraktım kocam ne zaman derse bende ozaman isticem artık:emir_bebek:

inş. kız artık istiom bebiş kocamada diom doğum kontrol verdi diye bak ben sana demiştim iç ilaç die sen koca sözü dinlemiyosun diosırnaşık şey bakalım ben zamana bıraktım kocam ne zaman derse bende ozaman isticem artık:emir_bebek:

oda çok istiyordur kesinnnn ama erkekler kendilerine güvenemiyo

kızlar ben geldim doktordan kistim varmış ondan adet olamamışımm bebiş falan yok yani kızlar ayrıca doğum kontrol hapı verdi ondan bebiş hayalim erteledi

geçmiş olsun canım...bencede senin kist sorunun 1 ayda tamamdır...temmuzda hayırlısı ile çalışacaksın yine:dance:

sağoll canımm beniimm rumelili Şeniz önceliğimi sizlere veriyorum ben dualarımda sizlere şu haziranda alayım güzel haberlerini :dance:hadi yapın beni teyzişkoo

nasipcim ya ben kurabiye pek beceremiyorum ondan tarif veremiyorum :icecream:

canım valla ben becersemde şimdi hiç aklımda yok evde tarif kibaımda oda işe yaramaz şimdiii

kızlar ben geldim doktordan kistim varmış ondan adet olamamışımm bebiş falan yok yani kızlar ayrıca doğum kontrol hapı verdi ondan bebiş hayalim erteledi

canım gecmısolsun üzüldüm senın adına ..inşlallah kısa zamanda calısmalara geri dönersın..temmuz ayı sana ugur getırır

1 Paket Margarin
4-5 çorba Kaşiği Kakao
2 Yumurta
1 Su Bardaği Pudra şekeri
1 Paket Kabartma Tozu
1 Paket Vanilya
Aldigi Kadar Un
üzeri Için

Hindistan Cevizi
şerbeti Için

4 Kahve Fincani Su
4 Kahve Fincani şeker

Tüm Malzemeyi Kariştir Ceviz Büyüklüğünde Yuvarla 175 Derecede 15-20 Dak.
Firindan Aldiğin Gibi Sicak Sicak Su Ve şekeri Kariştirarak Hazirladiğiniz Soğuk (kaynamamiş) şerbetin Içine Atip Bekletmeden çikart.hindistan Cevizine Batirip Servis Tabağina Al.....

Canim Bu Kurabiye Browni Tadinda Oluyor...yani Bir Nevi Kurabiye şekilli Kekte Denebilir...zaten Pişerkende çok Güzel Kokusu Oluyor....denersen şayet Afiyet Olsun....ben 40 Kurabiye çikariyorum

ben geldim kimsecikler yok amaaaaaaaaaaaaa

burdayız burdayız...apex markete gitti malum bugün hamarat şekerim.....yumurtlamasını geçirdi hayırlısı ile...doğumgünü telaşınıda geçirsinde rahatlasın azıcık...malum haftaya bebiş kutlamaları yapacaksa dinlenmesi lazım.....fener alayı,yürüyüş hepsi yorucu olacak bebişinle:dance::dance:

X