Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

mrb kızlarrrrrrrrrrrrrr benide aranıza alırmısınız ben 2 aylık evliyim ve günüm tam 8 gün geçti hamişmiyim deilmiyim bilmiyorum benide listeye yazarsanız sevinirim

en yeni evlilerden biri bendim ben eskidim canım hoş geldin aramıza bebek istiyormusun daha çok yeniymişin ama evlendiğimizde ilk ay benim adetimde 20 gün geçmişdi 3 tane test yaptım en son hastanede yaptırdım negatif çıktı dr. gittim yeni evli olduğun için vücud buna alışacak zamanla düzene girer dedi girmedi benimki tabi ama öyle olabilir seninki

adetime 5 kaldı arkadaşlar.... kan testi hakkında bilgisi olan varmııııııııı adetime 8 gün kala yaptı çıkmadı internette okuduğumda 2 gün bile olsa belli olur diyo ya sizce

adetime 5 kaldı arkadaşlar.... kan testi hakkında bilgisi olan varmııııııııı adetime 8 gün kala yaptı çıkmadı internette okuduğumda 2 gün bile olsa belli olur diyo ya sizce

benim adetten 5 gün önce evdeki testte çıkmıştı bir gün sonrada kan testi yaptırdım..
ama herkesin aynı gün tutmuyordur..
belirtilerin varsa yaptır bende acayip göğüs hassasiyeti ve ağrı olmuştu...daha önce adette filan hiç yaşamadığım birşeydi...
inşallah hepinizin bu ay hamiş haberlerini alırız:teytey:

kan testi kesin sonuçtur hayatım çünkü bazı kişilerde idrar testine çıkmayıp kanda çıkan gebelikler oluyor çünkü kan testi vucudumuzun gebelik yüzünden değişen hormonların göstergesidir.
daha 5 gün varmış belirtilerin mi var ki

Acele etmemende fayda var derim....en iyisi adet tarihini 10 gün geçmesi....tabikii 2 gün kalada öğrenende var adetinden 10 gün sonra negatif çıkmasına rağmen kan testi ile öğrenenlerde var....belirtilere kulak asmadan ve rahat hissederek sürenin geçmesini bekle canım....

aşık teşekkür ederim canım dua et olumu ilk bebişimi kaybettim tam 4 aylıktı o yüzdençok canım sıkılıyooooooooooooo yaaaaaaaaaaaaaaaa morelim çok kötü

aşık teşekkür ederim canım dua et olumu ilk bebişimi kaybettim tam 4 aylıktı o yüzdençok canım sıkılıyooooooooooooo yaaaaaaaaaaaaaaaa morelim çok kötü

hayırlısı olsun cnm allah isterse verir istemezse bunun önüne kimse geçemez herşeyin hayırlısı:)

acını anlayabiliyorum canım bende 23 haftalıkken erken doğumla kaybettim moralini yüksek tut allahın takdiri elimizden birşşey gelmez:teselli:

seninle o kadar aynı durumda olan varki umudum onun için seni anlayabiliyoruz....ama her zaman sabırlı olmak çok şey kazandırıyor...içini rahat tut ve fazla düşünmemeye çalış...yaşın kaç ve ne kadar süredir bekliyorsun bilmiyorum ama en kısa zamanda kavuşacağını umud ediyorum bebeğine

kızlar ben geldim doktordan kistim varmış ondan adet olamamışımm bebiş falan yok yani kızlar ayrıca doğum kontrol hapı verdi ondan bebiş hayalim erteledi

kızlar ben geldim doktordan kistim varmış ondan adet olamamışımm bebiş falan yok yani kızlar ayrıca doğum kontrol hapı verdi ondan bebiş hayalim erteledi

çok geçmiş olsun hayatım ya bak şimdi üzüldüm:çok üzgünüm:
ama sen takmayacaksın kafana ve bizleride yalnız bırakmayacaksın tamam mı:eek:klava:

çok geçmiş olsun hayatım ya bak şimdi üzüldüm:çok üzgünüm:
ama sen takmayacaksın kafana ve bizleride yalnız bırakmayacaksın tamam mı:eek:klava:

sağol cnm ya çok şükür kötü bişeyim yok adetle atılmayan yumurtalıklar kist yapmış söktürücü verdi allah dermansız dert vermesin. tabiki bebiş olmasını çok isterdim ama olsun güzell allahım soraki zamanda verir :dance: inş.
ben sizleri bırakmıcam çünkü güzel şeyler paylaşıyoruzz paylaştıkcada artıyor :nazar:inş. önce siz hamiş kalın ben arkanızdan takip ederim sizi:teytey:

canım kist tadavin bu ay sonlanır büyük bir ihtimalle sende temmuzda hiş kalırsın :teselli::teselli:

sağol cnm ya çok şükür kötü bişeyim yok adetle atılmayan yumurtalıklar kist yapmış söktürücü verdi allah dermansız dert vermesin. tabiki bebiş olmasını çok isterdim ama olsun güzell allahım soraki zamanda verir :dance: inş.
ben sizleri bırakmıcam çünkü güzel şeyler paylaşıyoruzz paylaştıkcada artıyor :nazar:inş. önce siz hamiş kalın ben arkanızdan takip ederim sizi:teytey:

inşallah gülüm gerçi bizimkiler seninkinden bir ay büyük olacak ama idare edersin artık demi:1hug::roflol::roflol:

beni burda lafa tuttunuz şimdi uçağımı gönderiyorum gelin bana yardım edin bakalım:roflol::roflol:

X