Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

maşşallah cnm ne güzel kocaman olmuş oğluşunn :nazar: tam delikanlı çağındadır şimdi çağırır tabi kızları falan :1rolleyes:

aaa kızsız olurmu hiçşakkıdı
oğlum 3 4 tane erkek arkadaşını çağır kutla dedim de bana anne hangi devirde yaşıyorsun hala dedikafamçokkarıştı

inşş.. kızlarr olcaz hepimiz anne esma bu resimdeki bebiş kimin merak ettim kız

yavv menüyüde yazsana bize canım benim....yiyemicez bari adlarını duyalım değil mi ama....bu arada oğlunun doğumgününü şimdiden kutlarım....allah anne ve babasını yanından ayırmasın inşallah....mutluluklarında daima yanınızda kılsın rabbim...kötü gün göstermesin....

yavv menüyüde yazsana bize canım benim....yiyemicez bari adlarını duyalım değil mi ama....bu arada oğlunun doğumgününü şimdiden kutlarım....allah anne ve babasını yanından ayırmasın inşallah....mutluluklarında daima yanınızda kılsın rabbim...kötü gün göstermesin....

sağolasın hayatım amin dündü ama yarın kutlayacak valla menüde
poğaça
kakaolu muhalebili kurabiye
mercimek köftesi
meyvalı pasta
tuzlu kurabiye bu kadarcık :icecream:

hayırlı evlat olsun inş. sizlere sağlık mutlu mutlu dört kişi olun emiii

ay yazdığım cümleleri okuyorumda çok komik iki iş yapıyorum bir buraya bakıyorum ya ondan kelimelerim kaymış.garip cümleler kurduysam anlayın siz beni:)

Ooh Uyu Kiz Benim Yerimede Bende Birazdan Eve Gogo Yapcam şimdiden Iiakşamlar öpüldünüzz

buayda tutturamadım gibime geliyor 8günüm var hersey ortaya cıkacak bakalım kızlar sizce ben hamilemiyimdir cvp yazın strese girdim:1no2:

X