Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

nasipciğim adresi aldım ben gönderdiğim zaman sana haber veririm tamammı canım

tamam canım hadi k.i.b gelince gir hemen ben 17.00 17.30 gibi giderimm

burdayım islam bölümüne girdim dini hikayeler ilginç resimler falan çok güzel şeyler varmış yaaaa saatlerdir ordaydım tavsiye ederim sizler napyonuz bakema.s.

evet geçen bende girdim kafam karıştı çıktım adetliyken namaz kılınırmı oruç tutulurmu gibi yazıları okudum farklı farklı yorum getirmişler kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

selam hanımlarrr ben geldim
ne var ne yok forum açmışsınız yeni
bende arıyorum siziii
kafiyeli oldu be:)

nerdesinizzz ya yalnızmı kaldım benn
zaten canım sıkkınnn
dün akşan işimiz varduıe şim uyuduuu:1no2:
moralim bozuk tam yumurlama günümdü dr.da o gün başla demiştiii
senağlamasenağlama

zaten canım sıkkınnn
senağlamasenağlama

canım eşler önemli günleri boş geçirmek isterler sen neden uyandırmadın hiç kusura bakmasın birgün geç yatsın :dance: ama geç kalmış değilsin bu gece devam eder bu hafta boş durmak yok:dance:

zaten canım sıkkınnn
senağlamasenağlama

yanlış bilmiyorsam yumurtanın ömrü 12 ile 24 saat arası yani geç değil birde sperm 72 saat yani önceden varsa hiç üzülme canım ama bu akşamıda boş geçirme derim ben :eek:uyandır kız onu:eek:klava:ne uyuması bebiş yapcanız daha:teytey:şaka bir yana umarım olur bu ay umutlarımız ertelenmez inşallaha.s.

canım eşler önemli günleri boş geçirmek isterler sen neden uyandırmadın hiç kusura bakmasın birgün geç yatsın :dance: ama geç kalmış değilsin bu gece devam eder bu hafta boş durmak yok:dance:

bencede haklısın canım..aman masallah bu hafta herkes tamgaz calısıyooo
oooohhh ohhhhhh:sm_cool::sm_cool:

canım valla devam edermi etmazmi bilmiyomda moralim bozuldu işte ama dün şeffaf akıntım bayağ vardı(yumurtlama belirtisi olan )bu gün pek yok
tren kaçtı galbaa:)

yanlış bilmiyorsam yumurtanın ömrü 12 ile 24 saat arası yani geç değil birde sperm 72 saat yani önceden varsa hiç üzülme canım ama bu akşamıda boş geçirme derim ben :eek:uyandır kız onu:eek:klava:ne uyuması bebiş yapcanız daha:teytey:şaka bir yana umarım olur bu ay umutlarımız ertelenmez inşallaha.s.

çarşamba başla bi gün arayla devam et dedi dr...bu gün başlayıp devam etsem ne olur ki?
işe yararmııı...
of yaaaa
benim uykucu kocammm off..

X